IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Тој не те сака,а ти неможеш да го заборавиш!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тој не те сака,а ти неможеш да го заборавиш!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 891011>
Автор
Порака
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2010 во 15:55

Tesko e koga nekogo sakas, a toj ne ti ja vozvrakja ljubovta.

Edno vreme znaev mnogu da patam zaradi toa sto se zaljubuvav vo pogresni devojki  no vremeto i iskustvoto si go pravi svoeto. Sega mnogu vnimavam vo kogo ke se zaljubam.

Najcesto vo minatoto me privlekuvaa nekoi smizli, samo zatoa sto se ubavi, no sega sakam odgovorni i ljubezni devojki, so dobra dusa i karakter.

Ne sakam devojki koi sakaat da provociraat  i koi se gordelivi . нека%20ти%20е%20срам
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2010 во 22:58
тој не ме сака, а јас не сакам да го заборавам.

прво, затоа што сакам да се сеќавам на убавите моменти кога сме се сакале или сме мислеле така.

второ, ако играл подло, сакам точно да ја израмнам сметката кога ќе дојдат моите пет минути.

трето, немам цигари - да имав, ќе ми беше сеедно дали некој во минатиот живот ме сакал или не   
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2010 во 23:04
ако не ме сака нека е жив и здрав
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 00:24
kako ne toj da ne me sakaизненадувањеa jas da ne mozam da go zaboravamизненадувањеpfff kako ne beголема%20насмевка
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 11:54
Кај мене обично е обратно.

Ако не ме сака, голема работа, не е ни прв ни последен, life goes on, нема да си правам филмови во главата дека за апокалипса се работи.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 13:14
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Кај мене обично е обратно.

Ако не ме сака, голема работа, не е ни прв ни последен, life goes on, нема да си правам филмови во главата дека за апокалипса се работи.



Taka e Tiggic намигнување
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 13:15
Животот оди понатаму,со сила убавина нема!
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 13:57
Тој не те сака,а ти неможеш да го заборавиш!


Па убиј се. . . смеењеплачење
Се , шалам , најди си хоби , или некој друг , ќе видиш одма ќе ти помине.
Или надувај се . . .
Thats all folks...
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 14:17
Originally posted by Џо Џо напиша:

Тој не те сака,а ти неможеш да го заборавиш!


Па убиј се. . . смеењеплачење
Се , шалам , најди си хоби , или некој друг , ќе видиш одма ќе ти помине.
Или надувај се . . .
Thats all folks...
Што јасзбунетост плазење

Најдолго може да ми трае недела дена... потоа повторно повеќе ги сакам лагерите на точакот од комшијата од неа плазењеголема%20насмевка
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 14:37
изненадување изненадување
Е кој рече дека не можам да го заборавам. Ма немој. Како да е последниот на светов. Ха-Ха-Ха-Ха!
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 14:52
Така треба , Грени , со оптимизам , се дур не паднеме во депресија...
голема%20насмевкаплачење
тага
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 15:27
Боље во депресија, него во септичка јама, ти текнуе?
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 15:30
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Боље во депресија, него во септичка јама, ти текнуе?


Некој ми го кажа ова кога бев во депресија и стварно да не беше женско ќе му мавнев аперкат-ништо лично тиги.голема%20насмевкатрепкањене%20зборувам
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 15:36
Originally posted by Џо Џо напиша:


Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Боље во депресија, него во септичка јама, ти текнуе?
Некој ми го кажа ова кога бев во депресија и стварно да не беше женско ќе му мавнев аперкат-ништо лично тиги.голема%20насмевкатрепкањене%20зборувам

Абе сеа, сакал ти или нејќел... така е.
П.С: Не се `рчкај со мене.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 891011>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.