IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Други хобија
  Активни теми Активни теми RSS - Нумизматика
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Нумизматика

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Pehcevec Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pehcevec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Нумизматика
    Испратена: 02.Септември.2008 во 11:24
Здраво луѓе
Дали има некој заинтересиран за нумизматика и дали некој може да ми помогне во врска со пронаоѓање на онлајн каталози и аукции за древни монети...
Однапред благодарам!!!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2008 во 11:34
..katalozi nemam,ama imam cel kup stari moneti("rgosani se do duse..)ama nisto ne razbiram sto pisuva na niv...!
 
zab:ima vakva tema vo"drugi hobija".
 
                                                                 pozdravнамигнување
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,078 секунди.