IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Како до мажишта ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како до мажишта ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
Автор
Порака
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2010 во 01:01
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

газење%20од%20смеење lellee temata e hit...
mazista...more ne ostanaa veke mnogu takvi..
OVA KE TI PRAAM ONA KE TI PRAAM I рамнодушност

а никако да ти напраат,а?газење%20од%20смеење
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2010 во 11:22
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Devojki , kako gi lovite , dobivate i eventualno zadrzuvate onaj tip na maski koj se vecno single pr, G Clooney , onaj tip na maski polni so samodoverba , stil i koj zracat samodoverba i sexapil, mislam deka me razbirate za koj tip na maski mislam....
Spodelite madami soveti kako lovite i kako zadrzuvate takov partner ......
Ako ima takvo masko na forumov neka si kazi na sto paga

хммм

....ако успеам да го погалам по раката... готов е!
иначе...ништо голема%20насмевка

П.С. Ова за Џорџ Клуни правиме муабет, нели...мада не е он некое  посебно...мажиште!


Изменето од Kali - 10.Декември.2010 во 11:27
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 02:10
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

газење%20од%20смеење lellee temata e hit...
mazista...more ne ostanaa veke mnogu takvi..
OVA KE TI PRAAM ONA KE TI PRAAM I рамнодушност

а никако да ти напраат,а?газење%20од%20смеење


ma na muabet naj jaki se siteгазење%20од%20смеење

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 02:16
лутиналутиналутина
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 02:21
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

лутиналутиналутинагонзо што ти станаизненадување

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 02:25
Не ви кажувам.....после сите истите финти
е неможе
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 02:25
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Originally posted by gonzo gonzo напиша:

лутиналутиналутинагонзо што ти станаизненадување
 
 
E ce vidis sto ce ti praam...плазење
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
afrodit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 272
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај afrodit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2010 во 16:43
Појма немам, и во двете ситуации сум била. Само зависи од расположение и типот како ќе се погоди, која улога ќе ја имам. Ма да, сепак повеќе сакам да бидам заведена.

Само жалното е што денеска се менуваат улогите и девојките стануваат се почесто ловци, а момците срамежливо чекаат таа да им прииде, таа да ги шармира, таа да се труди оклоу нив. Срамота!
Кон врв
hariing Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hariing Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2010 во 16:50
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2010 во 16:55
Еве Афродит едно мажиште ти пријде со широка насмевка,внимавај на која тема ќе одиш.намигнување....голема%20насмевка
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Brutal Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Brutal Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2010 во 22:12
Originally posted by afrodit afrodit напиша:

Појма немам, и во двете ситуации сум била. Само зависи од расположение и типот како ќе се погоди, која улога ќе ја имам. Ма да, сепак повеќе сакам да бидам заведена.

Само жалното е што денеска се менуваат улогите и девојките стануваат се почесто ловци, а момците срамежливо чекаат таа да им прииде, таа да ги шармира, таа да се труди оклоу нив. Срамота!


... особено на „срамежливото„ чекање ти да пријдеш...
моме, си го утнала типот мажи. Тука Биолица не праи муабет за срамежливи ....
само резултатот е важен
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2018 во 20:03
Originally posted by rabani rabani напиша:

Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Devojki , kako gi lovite , dobivate i eventualno zadrzuvate onaj tip na maski koj se vecno single pr, G Clooney , onaj tip na maski polni so samodoverba , stil i koj zracat samodoverba i sexapil, mislam deka me razbirate za koj tip na maski mislam....
Spodelite madami soveti kako lovite i kako zadrzuvate takov partner ......
Ako ima takvo masko na forumov neka si kazi na sto paga

pogled podolg od voobichaeniot
dopir podolg od voobichaeniot
nasmev podolg od voobichaeniot
vitkajne kosa podolgo od voobichenoto
visoko krenata glava
visoko krenati ramenici
glumi nedostapnost
vo negovo drustvo demonstriraj seksualna inteligencija
ne mu obrnuvaj premnogu vnimanie
koristi metodi na blaga ironija za direktno da mu go napadnish egoizmot(mnogu si jak, mnogu si silen, mnogu si mazenstven,seto ova so blaga ironija i sarkazam)
i toa e toa
naskoro ke pochni da te gleda so proshirena zenica, a toa e siguren znak za seksualna privlechnost
a kako da go zadrzish?
e toa neznam?
газење од смеењегазење од смеењегазење од смеење sala na strana ova ne loso,ova e zavodlivo

Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2018 во 19:20
na repid ke se stavis газење од смеење
za da go zadrzisгазење од смеење
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2018 во 20:08
Originally posted by rabani rabani напиша:
Znajs , znajs ama ne sakas da mi kazis :)
Bagi interesen post , isto kako so drugarkite da sme na brunch i da muabetime okolu askmen.com :)
Nedostapna vikas , zosto vie maski ne ste nikogas umorni od igri vo stil na toplo -ladno?
I uste ednas fala za interesniot post [/QUOTE]


vidi vaka sega:
so drugarkite mozi za zenski muabeti da si muabetite
a so mashkite za mashki
a ti megu drugoto ja pushti temava za da slushnish i mashki misleina,NELI?
a za toplo-ladno:
ako i stavish na zena premnogu otvoreno ili odednash deka ja sakash ili slichno , najchesto ke se zaebava so tebe, posebno pred drugarkite

ke ti kazuva deka ima mnogu mashki koi i se pushtaatdeka mashkite se shovinisti koi mislat samo na seks(ne velam deka nema vistina vo toa), ama ne e sekogash taka
i taka ti e toa malce da i pushtish na zena jadiche nema nishto losho, naprotiv preporachlivo e za da vidish kako ke reagira
toa ti e shkolska mudrost od tinejgerskite denovi
a vie zenite toa go definirate "toplo_ladno"
jas ti gi napishav znacite koi mazite gi citaat kaj zenite i nachinot da go napadnish mashkoto ego kaj MACHO TIPOVITE
PA SEGA TI VIDI
SAKASH PROBAJ , SAKAS NE PROBUVAJ
ZA PROBA PARI NE ZEMAAT [/QUOTE]

газење од смеењегазење од смеењегазење од смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.