IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Како до мажишта ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како до мажишта ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
Автор
Порака
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 01:03
А што ќе ти е таков? Може си е супер, ама бргу ќе му досадиш, верувај, не седат тие долго време на едно место... само трепни и оп! ќе видиш птичката одлетала
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 14:03
So takov mozam samo da si ja odmeram silata...za da se vidi koj e posilen .....i posle sekoj na svoja strana.....takov za doma ne se zema газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 19:11
ccccccccc...za edna upotreba kao prezervativ, iskoristi i frli...плазењеглупчо...vikam ja se prevrte svetov naopachki, ama ne mi verujatголема%20насмевка
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 20:20
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

ccccccccc...za edna upotreba kao prezervativ, iskoristi i frli...плазењеглупчо...vikam ja se prevrte svetov naopachki, ama ne mi verujatголема%20насмевка
 
Pa srcko na tie rokot na upotreba im e mal, ako go zadrzis podolgo ke se rasipe голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеење
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 22:08
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

ccccccccc...za edna upotreba kao prezervativ, iskoristi i frli...плазењеглупчо...vikam ja se prevrte svetov naopachki, ama ne mi verujatголема%20насмевка
 
Pa srcko na tie rokot na upotreba im e mal, ako go zadrzis podolgo ke se rasipe голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеење
 
ok, ondak ako e taka...konzerviraj go nekako, a ako e shekerash ne mu treba ... u shpajz cuvaj goгазење%20од%20смеење
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 22:53
A be sto se toa mazetini.....збунетостзбунетостзбунетост

Изменето од којсумјас - 29.Август.2008 во 22:53
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 01:29
Русинките најбоље знаат....
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 02:32
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Devojki , kako gi lovite , dobivate i eventualno zadrzuvate onaj tip na maski koj se vecno single pr, G Clooney , onaj tip na maski polni so samodoverba , stil i koj zracat samodoverba i sexapil, mislam deka me razbirate za koj tip na maski mislam....
Spodelite madami soveti kako lovite i kako zadrzuvate takov partner ......
Ako ima takvo masko na forumov neka si kazi na sto paga
 
 
Ако е ова дефиниција за мажетина...збунетост...таков ниту ми треба, ниту се мачам да го ловам...не%20вреден
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 02:44
Ги има бе...мажетини...кај и да се свртиш...а и не мора за нив нешто да пањимаеш...намигнување
Мажите се ретки...голема%20насмевка
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 02:46
aaaaa.....
ova stanuva zapletkano......
nisto ne razbiram........збунетостзбунетост
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 02:48

...т.е. се правиш на тошо...

...или мажетина...збунетостплазење

Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 02:50
kakoa toso malerot.....
batka....
ili mazetina...
збунетост
збунетост
Кон врв
strowberis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај strowberis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 02:51
sakas da kazas MACHO(onie sto dremat "tuka"),a ne papucko
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 19:10
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Devojki , kako gi lovite , dobivate i eventualno zadrzuvate onaj tip na maski koj se vecno single pr, G Clooney , onaj tip na maski polni so samodoverba , stil i koj zracat samodoverba i sexapil, mislam deka me razbirate za koj tip na maski mislam....
Spodelite madami soveti kako lovite i kako zadrzuvate takov partner ......
Ako ima takvo masko na forumov neka si kazi na sto paga


jas sum takov намигнување
ama treba da me zapoznaes i ke vides na sto pagam големо%20гушкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,484 секунди.