IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Свет
  Активни теми Активни теми RSS - Појава на Муџадехини на Балканот
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Појава на Муџадехини на Балканот

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567>
Автор
Порака Обратен редослед
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 22:47
Originally posted by kumanovaboy kumanovaboy напиша:

Koga gi gledam tie sliki stvarno mislam ponekogas da ne pisuvam, nikoj ne rece deka nema luge koi vo ime na All-llah ubivat , no dali muslimanite im davat podrska na tie, sekako deka ne, jas tuka gledav nekoi sliki od mudzahedini i nekoj text kade pisuva deka imalo nekoi ubieni srbi od strana na mudzahedinite, ajde da napravime edna sporedba, kolku srbi se ubieni od mudzahdinite, sakam brojka, posto jas ne znam kolku e brojot, ali sepak sum siguren deka ke bide 10000 pati pomal brojot na ubieni srbi od stranata na mudzahedinite, za razlika na 350.000 bosanci sto se ubieni od mirolubivite srbi.

jas ne znam stvarno koj e po mudzahedin tuka , samite mudzahedini ili srpskata armija koja ubila milioni luge.


Eпа нели погоре велиш “SITE MUSLIMANI TREBA DA BIDAT MUDZAHEDINI I DA SE BORAT EDEN POKRAJ DRUG KOGA IMA POTREBA

MUDZAHEDINETE NE SMEAT DA UBIVAT NEVINI LUGE ( DECA ZENI STARCI CIVILI I ZALOZNICII) “

а ваму ги споредуваш демек кој е поголем муџахедин-Србите убијци или самите муџахедини?

Значи сепак целта на муџахединот е да убива во името на алах, така?

И ако секој муслиман треба да биде муџахедин, тогаш значи дека треба да убива.


Изменето од maria_magdalena - 28.Јули.2009 во 22:48
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 21:57
бројките се ирелевантни ............ важна е разликата ....... мислам дека се многу помалку оние кои преку патот на вахабии стигаат до тоа да бидат муџахедини во однос на вистинските верници кои на толкувањето на верата гледаат поразлично од оние кои се помалку но сепак ги почитуваат , респектираат и се плашат од нив ....... зошто е тоа така ? ..........
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 19:58
но никаде и не прочитав дека некој од муслиманите ги обвинува и се оградува од нивните постапки ......... како на пример што христијаните тоа го сторија по повод случувањата во босна . го формираа ХАГ намигнување
Кон врв
kumanovaboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 98
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kumanovaboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 19:45
Koga gi gledam tie sliki stvarno mislam ponekogas da ne pisuvam, nikoj ne rece deka nema luge koi vo ime na All-llah ubivat , no dali muslimanite im davat podrska na tie, sekako deka ne, jas tuka gledav nekoi sliki od mudzahedini i nekoj text kade pisuva deka imalo nekoi ubieni srbi od strana na mudzahedinite, ajde da napravime edna sporedba, kolku srbi se ubieni od mudzahdinite, sakam brojka, posto jas ne znam kolku e brojot, ali sepak sum siguren deka ke bide 10000 pati pomal brojot na ubieni srbi od stranata na mudzahedinite, za razlika na 350.000 bosanci sto se ubieni od  srbi.
Изменето од mamamd - 28.Јули.2009 во 23:23
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 19:37
ќе појасни културно само му треба време ....... која е разликата и дали воопшто е има , помеѓу вехабиите и муџахедините . и секако  , кои и што всушност се муџахедините намигнување  ..... дали се тие финлниот производ на вахабиите или нешто сосем поинакво ..................

Изменето од МАРШАЛ - 28.Јули.2009 во 19:38
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 14:03
Originally posted by kumanovaboy kumanovaboy напиша:

........
strogi pravila na izlamot se

SITE MUSLIMANI TREBA DA BIDAT MUDZAHEDINI I DA SE BORAT EDEN POKRAJ DRUG KOGA IMA POTREBA

MUDZAHEDINETE NE SMEAT DA UBIVAT NEVINI LUGE ( DECA ZENI STARCI CIVILI I ZALOZNICII)

MUDZAHEDINOT SE BORI DO MOMENTOT KOGA NEPRIJATELOT KE POCNE DA SE POVLEKUVA, NE SME DA TRCA PO NEPRIJATELOT I DA GO UBIE AKO TOJ POCNAL DA SE POVLECE

NE SMEE DA GI UBIVA I MALTRETIRA ZAFATENITE ZALOZNICI, TUKU KE GI CUVA I KE GI HRANI KAKO SVOETO SEMEJSTVO, PO ZAVRSUVANJE NA VOJNATA KE TREBA DA GI PUSTAT ILI AKO SAKA DA OSTANE TOGAS KE TREBA DA MU OBEZBEDI USLOVI ZA ZIVOT


NE SMEE MUDZAHEDINOT PRV DA NAPAGA


MIDZAHEDINOT NE SMEE DA URIVA VERSKI OBJEKTI NA DRUGI VERI, NE SMEE DA UNISTUVA POLINJA NI DA NAPRAVI PRITISOK VRZ DRUGITE PRIPADNICI NA DRUGI VERI ZA DA GI KONVERTIRA VO MUSLIMANI, MORA DA SE POCITUVA VERATA NA DRUGITE.
Како да го сфатиме твоево објаснение или дефиниција за муџахедините во контекст на пасусите кои ги испратив погоре?
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 14:02
Терористи секли главе Србима у име Алаха
18.09.2007.

Терористи%20секли%20главе%20Србима%20у%20име%20Алаха

БАЊАЛУКА - Бијељинска телевизија БН ТВ емитовала је део новог видео-снимка на коме је снимљен ратни пут јединице „Ел муџахедин“ у БиХ и стравични злочини које су припадници те јединице починили над Србима на подручју средње Босне, јавља Тањуг.

На снимцима се види како муџахедин „оштри секиру“ којом после одсеца главу српском војнику, а снимљен је и говор муџахедина који каже: „Зову нас терористима. Јесмо терористи и уништићемо све непријатеље Алаха“.

Поред ужасних снимака на којима се, поред мртвих и разбацаних на све стране виде и живи заробљени војници које муџахедини везују и злостављају на возућком ратишту, приказана је и утакмица коју играју муџахедини, који уместо лопте „шутирају одсечену главу“.

„Ел муџахид“ је била војна јединица, састављена од ратника из исламских земаља, који су, како сами кажу на тим снимцима, дошли у Босну да се „боре за Алаха“, а по одобрењу тадашњег ратног руководства БиХ, под чијом командом су били у саставу оружаних снага муслиманске Армије БиХ.

Та јединица формирана је 1993. године, а према снимцима, у августу исте године читана је наредба да се налазе у саставу Армије БиХ по одобрењу тадашњег ратног муслиманског руководства.

И на овим видео-снимцима се види долазак тадашњег председника БиХ и муслиманског ратног лидера Алије Изетбеговића у муџахедински камп.

Видео-снимци показују „муџахедински камп изнутра, њихово вежбање, живот, учење вере и спремање у борбу у „име Алаха“. Чују се ратни покличи муџахедина, а приказано је и читање наредбе да су од 13. августа 1993. године признати од „стране државе БиХ и у саставу оружаних снага тадашње муслиманске БиХ“ и да су они ту у „име Алаха“.

До ових снимака дошао је Савез логораша Републике Српске, чији председник Бранислав Дукић каже да су снимци дошли с муслиманске стране. Дукић је изјавио да и међу муслиманима има „оних који хоће да се докаже истина о боравку муџахедина у Босни и њиховим ратним злочинима почињеним на подручју средње Босне“.

Занимљиво је да су у муџахединском кампу живеле и жене, обучене строго по муслиманских прописима, и деца, која су била у војним униформама, а једна девојчица приказана је како држи пиштољ „шкорпион“.

Јединица „Ел муџахид“, како се на крају тог видео-материјала тврди, крајем рата имала је око 1.000 бораца, међу којима је било око 700 муслимана, које су они током рата регрутовали у своју јединицу од домаћих муслимана, и 300 страних ратника из исламских земаља.

Недавно су се на Интернету појавили и ратни видео-снимци опроштаја од муџахедина, којима се обраћају тадашњи начелник Главног штаба муслиманске Армије БиХ и хашки оптуженик генерал Расим Делић и командант Трећег корпуса Армије БиХ Сакиб Махмуљин.

Делове видео-материјала, назван „Џихад у Босни“, које је емитовала БН ТВ, биће, према најавама, вечерас објављени у информативној емисији Радио-телевизије Републике Српске.МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 13:59

Шејх Махмуд Абу Абдул Азиз ал-Мунтесиб познатији као Барбароса или Риђобради је оснивач "Ел Муџахедин" одреда из састава Трећег корпуса муслиманске Армије Федерације БиХ у Федерацији БиХ.

Абу Абдел Азиз 'Барбароса' је један од најстаријих чланова организације "Ал Каида" коју је основао Осама бин Ладен и Абдулах Азам. Он је добио почасно звање амира или војног команданта арабијских, авганистанских и других муџахедина из читавог свијета у Федерацији БиХ. Свој војни штаб за обуку и команду муџахединима је основао у селу Мехурићи шест km од Бусоваче поред Тузле у Федерацији БиХ. Одред светих ратника или "Катебат Ел Муџахедин" је официјелно мобилисан на личну команду тадашњег председника и политичког и духовног вође муслимана у Федерацији БиХ, Алије Изетбеговића аутора злогласне Исламске декларације, коме је лично овај одред био потчињен у саставу Трећег корпуса муслиманске Армије БиХ за борбу против хришћана или како их сам Риђобради карактерише "невјерника", те борбу против хрватског Хрватско Вијеће Одбране и српске Војске Републике Српске.

Ријеч је о ветерану џихада, вођеног у Африци, на Кашмиру, Филипинима и у Авганистану, а у Федерацију БиХ га је послао лично Осама бин Ладен, како би "босанске муслимане научио исламу". Основао је први муџахедински камп у селу Мехурићи код Травника, обећавши да ће у Федерацију БиХ недуго послије тога стићи и друга "муслиманска браћа" - муџахедини - исламски свети ратници из цијелог свијета.

Барбароса је, тврде упућени, прави духовни вођа "Ел Муџахедин" одреда, харизматична личност, која је са лакоћом управљала људима, играјући на сигурну карту - вјерска осјећања. У књизи "Под заставом џихада" аутор Ненад Цвјетковић записао је да је Барбароса један од најдосљеднијих ученика доктора Абдулаха Азиза, вође модерног исламског фундаментализма, базираног на конзервативним ајетима к*рана.

У Федерацију БиХ је, наведено је у овој књизи, Абу Абдул Азиз стигао крајем августа 1992. године. У интервјуима објављеним у "Ал-Сирату" и "Сандеј тајмсу", Барбароса је признао да се лично састао са тадашњим предсједником Предсједништва Федерације БиХ Алијом Изетбеговићем, послије чега је обишао фронт и бацио се на посао - стварање базе за долазак неколико хиљада исламских (светих) џихад ратника.

Колико је Барбарос био близак Осами бин Ладену, испричао је својевремено и бивши кључни судански члан "Ал-Каиде" Џамал Ахмед ал-Фадл. Његово признање у књизи "Ал-Каидин џихад у Европи - авганистанско-муслиманско-бошњачка мрежа" помиње један од водећих америчких аналитичара и стручњака за међународни тероризам Еван Колман. Фадла је, пише Колман, у јесен 1992. године Осама бин Ладен послао у Загреб, гдје је требало да се нађе и разговара са "Ал-Каидиним" емисарима у Федерацији БиХ. Били су то Барбароса, наводни хуманитарац Енам Арнаут и Бин Ладенов рођак Абу Зубаир ал-Мадани, који ће касније и погинути у БиХ.

Абу Абдул Азиз ал-Мунтесиба није се дуго задржао у Федерацији БиХ. Добро упућени извори тврде да је Риђобради већ почетком 1993. године добио нови задатак - Космет. Послије тога је отишао из Федерације БиХ, а бригу о муџахединима предао је Египћанину Вахјудину ал-Мисрију. Са Космета пут је Риђобрадог однио назад у Саудијску Арабију, гдје је 1996. године чак био и ухапшен због сумње да је учествовао у нападу на базу "Дахран". По изласку из затвора, наводно, Барбароса је уточиште пронашао у Авганистану, да би се послије тога опет вратио у Саудијску Арабију, гдје је поново ухапшен.

Барбароса западни обавјештајни кругови сматрају једним од најближих сарадника првог човјека "Ал-Каиде" Осаме бин Ладена. Истражни органи Српске Барбароса терете по командној одговорности као високог официра муслиманско-бошњачке Армије БиХ за злочине муџахедина, почињене током 1992. и 1993. године на подручју Доње Биоче, Црног Врха, Теслића и Подвележја над српским народом. Извори блиски полицији Српске, тврде да се Барбароса тренутно налази у једном од затвора у Саудијској Арабији.

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 13:57


За појавата на муџахедини во Босна

Први докази о присутности муџахедина у Босни регистровани су у јуну 1992. на подручју Витеза, кад је једну групу заробио тамошњи ХВО.[тражи се извор] Други је случај забележен почетком октобра исте године код Маглаја. Према књизи "Пси рата на Балкану" Драгана Џамића, центри за обуку и боравак муџахедина саграђени су у селу Арнаути, шест километара од Зенице према Какњу, у бившем омладинском селу Немила, у одмаралишту зеничке железаре Бистричак, у школи у Страњенима, Црквици и селу Касаповић. Све више су примећивани у Зеници, Тузли, Цазинској крајини, код села Горња Копривна и Злопољац, у околици Тешња и Брезе. Почетком септембра 1992. у Босну је стигло око 250 "светих ратника" из Турске, Ирана, Бахреина и Катара. Различити извори упућују да су тада, и следећих година, долазили уз посредовање главног логистичара Армије РБиХ Мухамеда Ченгића, који се налазио у иностранству.[тражи се извор]

Многи од њих су били припадници терористичке групе Ал Мухаџирун, са око 200 Енглеза пакистанског поријекла, војнички обучене у Пакистану од стране пакистанске терористичке групе Харкат Ал Анзар. Неки од припадника те групе (као нпр. Харун Рашид Асват или Шеик Ахмад Омар Сеид) су између осталог, осумњичени и за припрему бомбашких напада на лондонски метро 2005., као и везу са нападима на Свјетски Трговински Центар у Њујорку 2001. године.[тражи се извор]

Муџахедини су били распоређивани у најфанатичнијим одредима, које су се називале и Муслиманским одбрамбеним снагама (МОС), где су им поверавана места инструктора, заповедника и верских повереника. Кад нису ратовали, радили су на ширењу ислама међу локалним становништвом, стриктном поштивању његових правила и изворном тумачењу к*рана. Осим Муџахедина из исламских, али и некх европских земаља, ти одреди су попуњавани и домаћим муслиманима који су постали муџахедини, пошто су претходно прошли одговарајућу верску обуку.

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
kumanovaboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 98
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kumanovaboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 01:51
ne smee nikako da se ubivat luge vo ime na Boga, Bog mnogu dobro ni raskazuva vo svoite knigi koga treba da se vojuva i kako se vojuva, a ne da mu tekne na sekoj da zema puska i da ubiva luge i posle da ne farba so lagi dega vojuval vo Ime na Boga.
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 01:32

OK, znaci istoto mi go kaza i mojot prijatel musliman, deka vehabiite se sekta, a mudzahedinite nesto drugo.

Mislam deka poveketo diskutanti ovde koga gi napagaat "lugeto so bradi" mislat na pojavata na vehabii na Balkanot, pred se vo Bosna, Kosovo , kako i vo Makedonija, a ne na mudzahedini.

Inaku sto se odnesuva do oblekuvanjeto i nosenjeto na obleka, toa e pravo na izbor na sekoj covek, kako ti sto rece, nekoi od hristijanite nosat krstovi, pa ne ti preci, isto taka ni na nas hristijanite ne treba da ni preci ako nekoj musliman, ili pripadnik na druga vera se nosi tradicionalno.

Vo sekoj slucaj, jas sum protiv nasilstvo i protiv vojnata, ne gi opravduvam ni mudzahedinite a ni krstonoscite , koga vojuvaat vo imeto na BOG. Taka mu nosat sram na Bozjeto ime. Pozdrav !
Кон врв
kumanovaboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 98
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kumanovaboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 01:24
vaka, mudzahedin ne e sekta, tuku pod toa se podrazbira vojnik vo ime na Boga, a vehabite se edna od mnogute islamski struii, deneska nekoi sebesi se narekuvat vehabi, za zal tie ne znat ni V od vehab, bidejki mnogu od tie se nepismeni i ne znat od koja strana se cita KORANOT, i na svoja glava raskzuvat delovi od koranot a pojma nemat sto kazuvat, kako sto nekoj tuka pravi zboruva sesto a nema poijma sto, zatoa ako saka nekoj da znae nesto ke go cita koranot i ke znae posle , ni mudzahedinite ni vehabite ne smeat da ubivat, ama nekoj toa go pravi od neznaenje.

strogi pravila na izlamot se

SITE MUSLIMANI TREBA DA BIDAT MUDZAHEDINI I DA SE BORAT EDEN POKRAJ DRUG KOGA IMA POTREBA

MUDZAHEDINETE NE SMEAT DA UBIVAT NEVINI LUGE ( DECA ZENI STARCI CIVILI I ZALOZNICII)

MUDZAHEDINOT SE BORI DO MOMENTOT KOGA NEPRIJATELOT KE POCNE DA SE POVLEKUVA, NE SME DA TRCA PO NEPRIJATELOT I DA GO UBIE AKO TOJ POCNAL DA SE POVLECE

NE SMEE DA GI UBIVA I MALTRETIRA ZAFATENITE ZALOZNICI, TUKU KE GI CUVA I KE GI HRANI KAKO SVOETO SEMEJSTVO, PO ZAVRSUVANJE NA VOJNATA KE TREBA DA GI PUSTAT ILI AKO SAKA DA OSTANE TOGAS KE TREBA DA MU OBEZBEDI USLOVI ZA ZIVOT


NE SMEE MUDZAHEDINOT PRV DA NAPAGA


MIDZAHEDINOT NE SMEE DA URIVA VERSKI OBJEKTI NA DRUGI VERI, NE SMEE DA UNISTUVA POLINJA NI DA NAPRAVI PRITISOK VRZ DRUGITE PRIPADNICI NA DRUGI VERI ZA DA GI KONVERTIRA VO MUSLIMANI, MORA DA SE POCITUVA VERATA NA DRUGITE.
Изменето од kumanovaboy - 28.Јули.2009 во 01:27
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 01:14

Se slozuvam so tebe deka site sto ubivaat i sirat omraza megu lugeto mu sluzat na gavolot. No ima vehabii koi pravat nasilstvo i vrz samite muslimani, a i napagaat i hristijani, zatoa sto ne ziveat po istite zakoni kako niv.

Toa e netolerantno i radikalno. Zatoa sakav da te prasam, bidejki imam razgovarano so eden vehabija , koj mi rece deka tie se mudzahedini, a isto taka eden drug prijatel musliman veli deka vehabiite ne se mudzahedini.

Zatoa te prasuvam: Ima li razlika megu ovie dve grupi?

Dali ima razlika pomegu onie koi gi narekuvaat mudzahedini i onie koi gi narekuvaat vehabii?

Bi sakal da mi odgovoris ako moze.
Кон врв
kumanovaboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 98
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kumanovaboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2009 во 01:07
King david, nema vera koja ne uci da se mrazime megu sebe, za mene tie sto ubivat i sirat omraza vo ime na Boga , se samiot gavol.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.