IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - Најубав фудбалер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најубав фудбалер

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Прашање: Нај убав?
Одговор Гласови Статистика
31 [36,90%]
8 [9,52%]
24 [28,57%]
12 [14,29%]
2 [2,38%]
3 [3,57%]
1 [1,19%]
3 [3,57%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16451
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2016 во 15:08
Fredrik Ljungberg

Related imageИзменето од bijonse1 - 31.Декември.2016 во 15:09
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 90908
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2017 во 18:36http://vistina.mk/wp-content/uploads/2016/02/darko-glisic-640x361.jpg

http://vistina.mk/wp-content/uploads/2016/01/darko-glisic-51-650x367.jpg

http://kurir.mk/wp-content/uploads/2016/01/4darko-glisic.jpg

Дарко Глишиќ


Изменето од Valerija - 18.Март.2017 во 18:43
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.