IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Енергетски Вампири
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Енергетски Вампири

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2008 во 10:00
Originally posted by Majkl Majkl напиша:

Познавам повеќе такви особи и роднини. Мошне се напорни но човек мора да научи да им се спротивставува - а тоа е возможно само ако ги препознаваме сопствените слабости и мани, нив ги исчистиме и постепено ги надминеме.

I jas poznavam eden, komsija mi e. Covekot go smetav za psihicki pobolen, no ne bil izgleda.
Кон врв
ENERGICAR Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ENERGICAR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2008 во 17:20
NEMOJTE DA SE STITITE OD ENERGETKI VAMPIRI OTI KE POCNETE DA SE PLASITE OD SITE LUGE PROCITAJTE JA DIJAGNOSTIKA NA KARMATA OD S N LAZAREV.
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2008 во 18:40
Originally posted by Majkl Majkl напиша:

Познавам повеќе такви особи и роднини. Мошне се напорни но човек мора да научи да им се спротивставува - а тоа е возможно само ако ги препознаваме сопствените слабости и мани, нив ги исчистиме и постепено ги надминеме.


не знам колку е точно дека се баш вампири замисленост ама имам почувствувано како покрај некои луѓе,... едноставно сите стануваме тажни, ќутливи, депресивни збунетост едноставно како нешто да зрачи од нив изненадувањезбунетост
Кон врв
barnabas Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај barnabas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 13:38
So drugi zborovi toa se demoni, padnati angeli so koi ne sakas da si imas rabota i podobro moli go Bog da te zastiti od takvi raboti. Pozdrav
Кон врв
barnabas Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај barnabas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 13:40
Naprotiv vo imeto na Isus nasiot Gospod I Bog koj e sozdatel na se vidlivo i nevidlivo e semoken Bog i Toj saka da ve zastiti, zatoa moli go da ve zastiti i silno sprotivstavete se i ne se plasete zasto i apostolite imaa vlast vrz demonite i treperat pred imeto na Isus.
Кон врв
Spejs Nigrutin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Spejs Nigrutin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 20:44
енергетски
само ред бул
|живи живот свој и заеби све око себе|
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 15:14
Energetski vampir, tocno takov e nasiot sef na rabota. Koj i da bil kaj nego na razgovor , se vraka mrtov umoren. Dosega site istoto iskustvo go kazuvaat deka im se spie bez razlika vo koj del od denot se slucuva. Inace custvoto na son e nedostatok na energija.
Кон врв
nnikol Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nnikol Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2008 во 22:48
Originally posted by ENERGICAR ENERGICAR напиша:

NEMOJTE DA SE STITITE OD ENERGETKI VAMPIRI OTI KE POCNETE DA SE PLASITE OD SITE LUGE PROCITAJTE JA DIJAGNOSTIKA NA KARMATA OD S N LAZAREV.
                                          
s.n.lazarev.-dijagnostika na karmata.mu ja preporacuvam na site,momentalno ja citam IDNINA-dijagnostika na karmata.procitajte ja.
подобро е да ти завидуваат одколку да те сожалуваат
Кон врв
Neptun74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Orbiter

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neptun74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 05:41
Originally posted by anakin anakin напиша:

ene jas nosam LUK i kje se priklucamda bideme lukaviголемо%20гушкање


Jas ke nosam... nesto, i ke bidam mudar...
DeepBlue
Кон врв
tamara1990 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tamara1990 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 17:24
Jas sum bila NESVESEN VAMPIR!!!!!!!!!!!!!
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 19:39
Originally posted by javorka javorka напиша:

ENERGETSKITE ILI PSIHICKI VAMPIRI SE OSOBI KOI SO SVOETO DELUVANJE JA KRADAT ZIVOTNATA ENERGIJA NA DRUGITE LUGE,PREDIZVIKUVAJKI SO TOA KAJ NIV MENTALNI EMONCIONALNI I FIZICKI POREMETUVANJA I BOLESTI
VO OSNOVA POSTOJAT DVA VIDA:
-NESVESNI ENERGETSKI VAMPIRI
-SVESNI ENERGETSKI VAMPIRI
NESVESNITE ENERGETSKI VAMPIRI SE EMOCIONALNI VAMPIRI-RASPOLOZENI SEKOGAS ZA KAVGA;LUBOVNI VAMPIRI-NAMETLIVCI
NASILNI VAMPIRI- ZLOSTAVUVACI;VAMPIRI MANIPULATORI-KONTROLORI;VAMPIRI ISPITUVACI-PRIKRADUVACI;VAMPIRI PEDOFILI;VAMPIRI-NAMETNUVACI
SVESNITE ENERGETSKI VAMPIRI SE:PSIHOKINETICKI VAMPIRI I ASTRALNI VAMPIRI;
TEMATA E NEISCRPNA PRIKLUCETE MI SE


Постот ти е многу добар,само немој да пишуваш со големи букви.Мене ме интересираат несвесните енергетски вампири.
Како и да е се работи за злобни луѓе.

Изменето од ZoraNaSlobodata - 28.Јануари.2009 во 19:40
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,531 секунди.