IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Енергетски Вампири
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Енергетски Вампири

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
javorka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај javorka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Енергетски Вампири
    Испратена: 16.Август.2008 во 20:20
ENERGETSKITE ILI PSIHICKI VAMPIRI SE OSOBI KOI SO SVOETO DELUVANJE JA KRADAT ZIVOTNATA ENERGIJA NA DRUGITE LUGE,PREDIZVIKUVAJKI SO TOA KAJ NIV MENTALNI EMONCIONALNI I FIZICKI POREMETUVANJA I BOLESTI
VO OSNOVA POSTOJAT DVA VIDA:
-NESVESNI ENERGETSKI VAMPIRI
-SVESNI ENERGETSKI VAMPIRI
NESVESNITE ENERGETSKI VAMPIRI SE EMOCIONALNI VAMPIRI-RASPOLOZENI SEKOGAS ZA KAVGA;LUBOVNI VAMPIRI-NAMETLIVCI
NASILNI VAMPIRI- ZLOSTAVUVACI;VAMPIRI MANIPULATORI-KONTROLORI;VAMPIRI ISPITUVACI-PRIKRADUVACI;VAMPIRI PEDOFILI;VAMPIRI-NAMETNUVACI
SVESNITE ENERGETSKI VAMPIRI SE:PSIHOKINETICKI VAMPIRI I ASTRALNI VAMPIRI;
TEMATA E NEISCRPNA PRIKLUCETE MI SE
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 20:24
ene jas nosam LUK
i kje se priklucam
da bideme lukavi
големо%20гушкање
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
javorka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај javorka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 21:06
SOLARNI I LUNARNI VAMPIRI
SOLARNITE VAMPIRI MOZAT DA SE POZNAAT PO LINIITE NA RAKATA KOI SE CRVENA BOJA ILI TEMNOCRVENA BOJA TOA NI KAZUVA DEKA ENERGETSKITE KANALI I KRVTA IM E ZAGADENA .TOA E COVEK KOJ GO ODRZUVA NIVOTO NA ENERGIJA NA SMETKA NA DRUGITE TOJ SE CUVSTVUVA LOSO KOGA NA SITE IM E DOBRO I MNOGU E NASILEN I NAVREDUVA I OGOVARA I TERMOZI I SEKOGAS NESTO MU FALI.
LUNARNITE SE SPROTIVNOST NA SOLARNITE RAKATA IM E VLAZNA NO IMA JAKI MAGNETNI SVOJSTVA TOA SE LUGE KOI SE STALNO ZALAT NA PROBLEMI SE PRAVAt GLU pI DEKA NISTO NE RAZBIRA I NAJVAZNO E DEKA SE GNJAVATORI,NE PCUVA I NE SE KARA TUKU "PLACE" I NE VADI OD DUSEVNA RAMNOTEZA TOJ COVEK SEKOGAS IMA ISTI PROBLEMI i kolku da gi sovetuvame za dobro KAJ NIV PROBLEMITE NE SE MENUVAAT.TOA E MAL GLUSEC TIVOK I MIL SAMO POSLE SEKOJA SREDBA SO NEGO VE BOLI GLAVA I STE ISCRPENI.
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 21:06
Imam slusnato deka postojat vakvi osobi. Jas sum izgleda nesvesen vampir. Se prepoznav vo poveketo od ovie osobi. E sega kako moze da stanam svesen energetski vampir? Pozdrav
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 21:12
energetski???
da
pijte red bul- dava vampirski kriljaaaaaaaaaaaaaaaaaa
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
javorka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај javorka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 21:22
Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Imam slusnato deka postojat vakvi osobi. Jas sum izgleda nesvesen vampir. Se prepoznav vo poveketo od ovie osobi. E sega kako moze da stanam svesen energetski vampir? Pozdrav


STO TI TREBA TAA KATEGORIJA KOGA JA IMAS CELATA ENERGIJA NA UNIVERZUMOT NE TI TREBA DA JA KRADES OD DRUGI BAREM NE TI SO CELITE TVOI DOZIVUVANJA I ASTRALNI PROSETKI
NEO JAS MISLAM DEKA SAMO SO TEBE MOZE DA SE KOMUNICIRA OVDE ZOSTO GI RAZBIRAS SITE RABOTI A DEKA SI NESVESEN VAMPIR VERUVAJ DALEKU SI OD NEGO.
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 21:40
Ej fala sto mislis deka samo so mene moze da se komunicira. Inaku ovie vampiri se besmrtni kako sto se krvnite vampiri ili se smrtnici. Ej ne sum jas edinstveniot, ovde stavi ja i Ani i taa se interesira za natprirodnoto. Pozdrav
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 21:44
nadprirodno e samo toa koga mesto da go proucuvas ovoj prekrasno sovrsen nesovrsen svet se zamajavas so astralni taratanki

preskoknete ja Ani
i uzivajte vo vasite nadprirodni misli

vi posakuvam super tema
големо%20гушкање
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 03:22
imam nekolku lunarni vampiri vo blizina i posle sredbata so niv me boli glava zatoa gi izbegnuvam kolku mozam...

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 10:28
Originally posted by IQ IQ напиша:

imam nekolku lunarni vampiri vo blizina i posle sredbata so niv me boli glava zatoa gi izbegnuvam kolku mozam...

Zemi si kolec i luk za preventiva. Pozdrav
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 10:36
i profilaktic gum
da ne zaboravis големо%20гушкање
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
javorka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај javorka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 17:01
KAKOV LUK KAKVI BAKRACI NESTO SE STE IZMESALE TEMATA"VAMPIRI " E DRUGA OVDE NE SE PIE KRV POSLE 12 NOKTA OVDE SE CEDI ENERGIJA PREKU CEL DEN I SE RABOTI ZA NA PRIMER NASI DOBRI PRIJATELI KOI NE KORISTAT DA DOJDAT DO OSNOVNATA NIVNA HRANA -ENERGIJA.ZNACI IMAME AKTIVNI ENERGERSKI VAMPIRI KOI NE "JADAT" ZIVI I ZBORUVAAT KAKO VISOKOTONCI ,VIKAT ,AGRESIVNO SE ODNESUVAAT ,I SE ZNAE -SE GLAVNA SEMA, I PASIVNI KOI SEKOGAS TI E NAJVERNIOT DRUGAR KADE TI TAMU I TOJ BEZ KOMENTAR,SAMO DA E SO TEBE AKO IMAS VREME A SEKOGAS SI SO NEGO-MOZE DA E I PARTNER KOJ SE KRIE ZAD POSESIVNOSTA NAVODNO GO JADE LJUBOMORA I MORA DA E SO TEBE RAZMISLETE IMA LI TAKVI OKOLU VAS??

Изменето од javorka - 17.Август.2008 во 17:03
Кон врв
Majkl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3019
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Majkl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2008 во 00:10
Познавам повеќе такви особи и роднини. Мошне се напорни но човек мора да научи да им се спротивставува - а тоа е возможно само ако ги препознаваме сопствените слабости и мани, нив ги исчистиме и постепено ги надминеме.
Кон врв
ENERGICAR Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ENERGICAR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2008 во 00:50
site luge se energetski vampiri osven jas
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.