IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - "ЅВЕЗДЕНИ ПАТЕКИ"
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"ЅВЕЗДЕНИ ПАТЕКИ"

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121314
Автор
Порака
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:46
Ova vecer ke se desava na PMF, neli ?

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2009 во 11:56
А да ја активираме пак темава?
Има ли некој од фановите на Стар Трек?
Јас не сум некој голем обожавател, ама сакам да ги гледам најдобри ми се Star Trek The Next Generations и Voyager, ама сите ги гледам - знам дека кога го даваа на Телма серијалот Enterprise не пропуштав епизода

Ама ни филмовите не се лоши, а најдобар ми е овој последниов Стар Трек, за почетоците на академијата, т.е за почетокот на пријателството меѓу капетанот Кирк и Спок...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
pane_juventus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1048
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pane_juventus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2009 во 17:59
Zvezdeni Pateki.Moze.
Кон врв
pane_juventus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1048
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pane_juventus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2009 во 18:03
Se sto e vo vrska so naucna fantastika ne propustam,a Star Trek se odlicni i igranite filmovi i serijalite.I jas gi gledav site epizodi na Telma.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2010 во 23:39
Strasen fan na Star Trek site mi se ekstra osven originals od seesetite godini...Voyager mi e n.1....
 
RESISTANCE IS FUTILE...
 
 
 
a za Seven of Nine i na Worf fer ce mu izlezam...љубов
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2010 во 12:07
Za Seven of Nine ke se raspraame.. ne mi ja cepkaj Jery Ryan... si ja imam na fb... :) 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2010 во 20:42
Многу ми се глупи ваквите филмови/серии (научна фантастика болен). голема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2010 во 21:12
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

Strasen fan na Star Trek site mi se ekstra osven originals od seesetite godini...Voyager mi e n.1....
 
RESISTANCE IS FUTILE...
 
 
 
a za Seven of Nine i na Worf fer ce mu izlezam...љубов



najomilena mi e.... ufff.. od so grdala ja izvalaa vo vakva lepotica... љубов
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2010 во 01:01
јас сум повеќе „војна на ѕвездите“ тип плазење
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2010 во 04:41
 
 
ODLICEN  sci-fi akcionen film, odlicna grafika....aliiii....film daleku od star trek fazonot...i ne znaev deka romulancite ustvari se istetovirani ludje збунетост
...nikakva vrska so romulancite od serijalot....изненадување
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121314
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.