IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Каде би оделе во моментот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каде би оделе во моментот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 891011>
Автор
Порака
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2011 во 18:38
Vo momentov bi sakal da sum nekade na planina ,zimo ,sneg do gusha, kukicka so potkrov, kamin gori ,toplina vo kukickata a jas so crveno vince uzivam slusam muzka i citam nekoja dobra kniga ...sekako ubavo bi bilo da ne sum sam
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2011 во 21:50
Originally posted by Kastro Kastro напиша:

Vo momentov bi sakal da sum nekade na planina ,zimo ,sneg do gusha, kukicka so potkrov, kamin gori ,toplina vo kukickata a jas so crveno vince uzivam slusam muzka i citam nekoja dobra kniga ...sekako ubavo bi bilo da ne sum sam


eeehh vo taa idila uste sam da siизненадување

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2011 во 17:16
Originally posted by MyWay MyWay напиша:


Originally posted by Kastro Kastro напиша:

Vo momentov bi sakal da sum nekade na planina ,zimo ,sneg do gusha, kukicka so potkrov, kamin gori ,toplina vo kukickata a jas so crveno vince uzivam slusam muzka i citam nekoja dobra kniga ...sekako ubavo bi bilo da ne sum sam
eeehh vo taa idila uste sam da siизненадување

Tocno deka vo takva idila naubavo da si so nekoja koja ti e na srce i bas zatoa i rekov deka sekako ubavo bi bilo da ne sum sam...no nekogas e ubavo i sam so sebe koga e covek ....
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2011 во 23:55
...

Kastro, a da si zemes ti ubava devojcica so tebe u taa idilata, a sam bidi koga kje odis u WC da smenis voda... sam so sebe...
Incredible Blue
Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2011 во 17:51
Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

...

Kastro, a da si zemes ti ubava devojcica so tebe u taa idilata, a sam bidi koga kje odis u WC da smenis voda... sam so sebe...


Ke te poslusam Marko ke zemam nekoja kuklicka so mene i ke ostavam toa knigata doma...
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2012 во 01:12
пустина...............
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
FosterThePeople Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2011
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FosterThePeople Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2012 во 01:22
Во моментот би одел во кревет ама преспав поради трета смена синоќа тука и не ми се спие.
I just wanna feel real love.
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2012 во 01:32
Смотан ден имав...4.03...барем да беше 3.03 да не се чудевзамисленост

Ми се оди на стрелање....
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
mila.86.m Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mila.86.m Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2012 во 12:43
во моментов сакам да сум на некое топ журче или летен фестивал. EXIT 2012!!! едвај чекам
а и има по страниве на FB ќе даваат гратиси ;-)
тука: http://www.facebook.com/ronihillcrew
Кон врв
young padawan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 19.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 451
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај young padawan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Август.2012 во 08:57

Kade sto ima dobar barista i ulica po koja setaat luge..i mirisa na taze vesnici

compromise my principle
Кон врв
Milko01 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 180
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Milko01 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2012 во 01:00
во пеколот
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2012 во 13:58
Nekade da gledam na raat Formulaнамигнување
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2012 во 15:12
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Nekade da gledam na raat Formulaнамигнување

vo Abu Dabi да
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2013 во 00:57
...Vo necija topla pregratkaтрепкањеголемо гушкање
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 891011>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.