IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Дневник со Латас
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дневник со Латас

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 14>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 4,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 00:47
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Originally posted by blashka blashka напиша:




    Зад ...добриот коњ...прашина се крева....среќа...


e luda si..nema sto
 
 
   ...То ми  је ..у  крви.....плазење.....смеење  смеење......
Кон врв
devil6 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај devil6 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 05:54
леле Латас............ дај не ме терај да почнам, не знам од каде.

Вестите на сител содржат 3 дела кои не ги испуштаат ни случајно
1 кој кого убил, кој се обесил, каде имало сообраќајна несреќа, кој од кој спрат се фрлил и се друго најцрно што може
2 Грујо вака, Грујо онака, тој е супер, инвестиции, се ни цвета со ВМРО...
а овде секогаш има и дополнително нешто како
- егејците, егејците, егејците, Грција е крива за се, егејците, егејците, името, егејците, медијаторот Нимиц..........
    и последно но за Латас најважно
3 Црвенковски олош, Глигоров антипатриот, Заев е виновен,.........



П.С. Да не бидам сфатен погрешно, лично немам ништо против егејците и се надевам дека нивниот проблем ке се реши во нивна полза ама ми скисна секој ден само тоа па тоа па тоа. секоја тема завршува со егејци и Грција

Изменето од devil6 - 17.Септември.2008 во 05:55
Кон врв
devil6 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај devil6 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 05:58
а за србизмите и другите неправилности со кои се користи излишно е да се коментира

јас не зборувам баш сјајно стандарден македонски јазик, но бар не сум новинар и спикер на вести, па срамота е
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 14:09
Originally posted by blashka blashka напиша:

 
 
 
    Зад ...добриот коњ...прашина се крева....среќа...

...nekojpat i zad "rogatiot"... koga mu vrzuvaat grmushka na opashkata... голема%20насмевка...
Кон врв
Равногорац Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Равногорац Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 14:41
вести на кој само малоумен им верува
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2008 во 14:49
EEEEE GO OBOZAVAM COVEKOT,NEMA GAJLE OD NIKOJ I NISTO.SEKOJA DEN GLEDAM VESTI AMA KOGA E LATAS VODITEL SUPER SE.......
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 20:29
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

EEEEE GO OBOZAVAM COVEKOT,NEMA GAJLE OD NIKOJ I NISTO.SEKOJA DEN GLEDAM VESTI AMA KOGA E LATAS VODITEL SUPER SE.......


Pa nema gajle vo momentot..partijski opredelen 100%...takvi vesti ne mozat da bidat realni..nikako
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
Cinik Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cinik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 16:47
е што не ви се допаѓа кај него?

само напред, брат
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 18:48
 
 
   Доаѓам денес од работа...малку уморна...малку нервозна....
   и го пуштам телевизорот.....и таму....ДНЕВНИК СО ЛАТАС....љубов....
   И  умор и нервоза...моментално...исчезнува.....трепкање.......
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 19:56
Originally posted by blashka blashka напиша:



   Доаѓам денес од работа...малку уморна...малку нервозна....

   и го пуштам телевизорот.....и таму....ДНЕВНИК СО ЛАТАС....љубов....

   И умор и нервоза...моментално...исчезнува.....трепкање.......


ah,blashka,blashka luda si,majke mi
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Zajcef Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
TOTENKOPF

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1252
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zajcef Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 21:17
Originally posted by blashka blashka напиша:

 
 

   Доаѓам денес од работа...малку уморна...малку нервозна....

   и го пуштам телевизорот.....и таму....ДНЕВНИК СО ЛАТАС....љубов....

   И  умор и нервоза...моментално...исчезнува.....трепкање.......

Сигурно и убаво ти дојде а?!Боже...
Единственото нешто што мене ми иде во вакви моменти е нагон за повраќање и самоубиствени тенденции!
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 21:25
Добро бе, сега вечерам и гледам Дневник со Латас.
Кога има вести со Латас, забележувам дека прилозите се најнезастапени, а преовладува самиот тој со тоа што се обидува да ни наметнува сопствени мислења.
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:23

вечерашниве вести Латас ги заврши со една ,,мудра изрека,,...не знам кој му ја смислил-,,надвор е влажно...онаму каде е влажно,таму е живо,,газење%20од%20смеењекубење%20косагазење%20од%20смеење

Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 00:58
Originally posted by Zajcef Zajcef напиша:

Originally posted by blashka blashka напиша:

 
 

   Доаѓам денес од работа...малку уморна...малку нервозна....

   и го пуштам телевизорот.....и таму....ДНЕВНИК СО ЛАТАС....љубов....

   И  умор и нервоза...моментално...исчезнува.....трепкање.......

Сигурно и убаво ти дојде а?!Боже...
Единственото нешто што мене ми иде во вакви моменти е нагон за повраќање и самоубиствени тенденции!
 
....Да убаво ми дојде............а тебе...ако не ти беше убаво.....
   ...........ЗОШТО ГЛЕДАШЕ..........збунетост....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.