IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Помош  !! Проблем со техника
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош !! Проблем со техника

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
nathalie Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nathalie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Помош !! Проблем со техника
    Испратена: 08.Мај.2007 во 23:06
ako nekoj znae kako da gi prefrlam slikite pls tell
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 23:46
uinfrared ili usbWink
Кон врв
nikec Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2007 во 23:31
imam dvd  quart-qt 2080 problemot e; koga go vklucuvas stavas cd. ili pustas radio strtniot glas,t.e. volume e na 32 toa e premnogu glasno,vo servis go nemaat softwerot za da go sredat.??? neznam od kade moze dase najde sifra da se vleze vo zatvorenoto meni?
sreken den
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2007 во 23:34
aa moeto secka....nema sifra .....sekja...komu ide...
Кон врв
pufka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pufka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2007 во 02:03
Nekoj ako znae kako da ja otklucam preku imei ili bilo kako MOTOROLA F3 motofone.Pozdrav na siteCry
Кон врв
Keti* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Keti* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2007 во 03:49
Imam Sony DSC-S600. Pred nekolku dena mi se napuni so voda i sega ne raboti displejotCry (stana bel i se gleda epteeeen malku), isto taka i blicot otkaza. Pokazuva greska  E91 11. Ako nekoj se razbira da mi kaze dali se poprava toa, a ako ne...otprilika kolku bi cinelo da ze zamenat so novi. Isto taka ako znaete nekoj dobar servis da mi preporacate.Unhappy

Изменето од Keti* - 15.Јули.2007 во 12:26
http://ketiscloset.blogspot.com/
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2007 во 16:43
Хм па ако ти се наполни со вода дисплејот неможи да се поправи само ако можат да ти го заменат со нов, но на тој модел мислам дека тешко. Блицот можи да се смени мислам. Ама однеси го на сервис ке ти кажат што можи да се среди. Инако мисам дека тешко дека ќе се поправи.
Кон врв
Keti* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Keti* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2007 во 17:00
ok...Unhappy Fala
http://ketiscloset.blogspot.com/
Кон врв
rambito Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rambito Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2008 во 16:28
ve molam za pomos imam SAGEM MY 501 X pa ako mozi da mi kazite od nekoe linkce za downloadiranje na JAVA Igrici inace telefonceto mi e so 1 GB memorija

Изменето од seka - 17.Октомври.2008 во 20:59
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 16:50
Кон врв
rambito Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rambito Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2008 во 16:23
Originally posted by seka seka напиша:

http://www.mufa.de/7686s1-handyspiele-sagem-my-501x.html



abe se ok ova ama treba da pisis mobilni brojoj za da mojs da trgnis jas baram direk pisis igrata il ponmudeni nekoj i odma da trgas vkompjuter pa na kartica i da igras
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2008 во 20:42
Togas ti go preporacuvam LimeWire tamu se i sesto mozes da najdes! So ime na igricata go baras, go simnuvas i prenesuvas na kartickata

http://limewire.softonic.com/
Кон врв
rambito Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rambito Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 13:59
ok aj sea so ova da vidime so ke bidi pa ke pisam pa
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 14:14
toa ne e samo program za igrici ( na koi trebas imeto da im go znaes) se mozes na programceto da najdes, pesni, filmovi, programi itn.
 
probaj pa pisi inace ke barame drugo care
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.