IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Сродна душа
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сродна душа

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4243444546 74>
Автор
Порака
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 22:08
LOL zashto da se pliva sproti rekata. pa pozabavno i pobrzo i pojako e da se pliva so nejzinata struja (sea sho da praam ja neznam da plivam, ali moze so kajak de LOL)
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
samovilka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samovilka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 22:16
hehehhe,abe ostaj ti vikam i ja nikako da ja ostavam da si teche, ali dzabe posilna e, ke me udavela puno pati koga ke i se aprotivstavam, hehheheheBig%20smile
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 22:23
Ete taka e dodeka ne naide po rekata ona koe koe te sobere, zgrapci i ke bidesh kako uplasheno srnce vo kangjite na orelot.Wink
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
samovilka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samovilka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 22:32
lele ostaj denes bas bev vo racete na orelot i pojma nemas kolku bev uplashena, mnogu beshe lut, mnoooooogu,i sea ke si pasam mirno treva i ne go chachkamCrya veke mi faliCryali ke si plivkam ja,pa sto bide,lutina pominuva, a ne znaes rekata sto ke ti doneseSmile
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 22:34
LOLLOLLOL me nasmea bre LOLLOLLOL
a zashto neshto mi kazuva deka ti si orelceto a ?
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
samovilka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samovilka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 22:36
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

LOLLOLLOL me nasmea bre LOLLOLLOL
a zashto neshto mi kazuva deka ti si orelceto a ?

vikashSmile, pa nekad koga si lut stanuvash lav i grrrrrr...
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 22:38
LOLLOLLOL ete ti sea pak me smeeshLOLLOLLOL
grrrrrrrr grrrrrrrrrrrrr  LOL  LOL  LOL
lele Natka ke se skini od brishenje postovi LOLLOLLOL
 
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
samovilka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samovilka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 22:55
a ne mi stoi da bidam luta, ali sto da se pravi, nekad i se ima prichina za toa, heh, toa e toa,milo mi e sto nasmeav nekogo, smeenjeto e najzdravo, a ja do pred malku plachevCry,ali utre e nov denSmile
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2006 во 21:06
i zadutre e nov den Wink
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
samovilka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samovilka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2006 во 21:40
hehhehehehe
taka eBig%20smile
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2006 во 08:39
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

ke se skinesh od baranje za na kraj da svatish deka nema takva rabota.
no onoj ili onaa shto ke napravi da ostanesh kraj nego ili nea. ete ne e srodna dusha, ete toa e, kako li se vikashe toa, A?


Не мора да се скинеш од нбарање, понекогаш стои до нас па не успеваме да ја видиме..
Што се однесува до тоа мене ме најде случајно и тоа многу..
Толку сродно да понекогаш и некој работи не ми верни како себе да се гледам, слушам читам..
ПрекрасноHeart
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2006 во 09:55
Наталија, која ти е тебе сродната душа??
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
samovilka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samovilka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2006 во 18:08
Srodnite dushi mora da pominat niz dobro i losho zaedno za da sfatat deka nemozat eden bez drugHeart


Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2006 во 18:10
Ја мислам дека сум си ја нашла сродната душа Smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4243444546 74>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.