IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Тројка, жена со двајца мажи ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тројка, жена со двајца мажи ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 14>
Автор
Порака
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2010 во 00:49
hm.... mislam deka sakata zenite so dvajca mazi намигнувањеголема%20насмевка
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2010 во 03:30
Originally posted by pagane pagane напиша:

не, преферирам троjка: маж со две жениголема%20насмевка




да ела да те големо%20гушкање
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2010 во 12:18
Originally posted by pagane pagane напиша:

не, преферирам троjка: маж со две жениголема%20насмевка

е кај да најдам уште една...збунетост
Кон врв
zatrojka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zatrojka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2010 во 15:38
pod a) trojka so dve zeni
pod b) trojka nie dvajca + ona
si sakaat mazite 2 zeni da ne se lazeme . jas sum full hetero ali kako sto ona stana bi so godinite radi mojot pogled verojatno, taka se sl*gam da i ispolnam 2 mazi + 1 zena odma.
aa da mislam deka ima najrilax resenie pod c) par+par.

nerealizirano i a) i b) i c) /ponudi na pm
"ona"=soprugata.

i ne mi fakajte seir prv post mi e celiot sum usramen
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 00:20
Abe ajde ... jas povekje bi go nasocila prasanjevo kon maskata populacija ...
 
Kakvo bi bilo cuvstvoto da gledate kako nekoj vleguva vo doticnata osoba i vednas posle nego i vie da go butnete tamu a?
 
 


Изменето од Blue Scarlet - 22.Мај.2010 во 00:20
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 00:24
па во моментот може нема да ми е сеедно...
мада...никогаш не се знае во состојба на возбуденост што може да излезе....намигнување
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 00:26
Originally posted by Ninja 35 Ninja 35 напиша:

па во моментот може нема да ми е сеедно...
мада...никогаш не се знае во состојба на возбуденост што може да излезе....намигнување
 
Ah lele ... nikako nemozam da sfatam kakva e taa "sostojba na vozbudenost" koga delis nesto koe moze da bide samo tvoe ... голема%20насмевка
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 00:26
збориш за љубов или за секс...збунетост
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 00:29
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2010 во 03:33
Originally posted by zatrojka zatrojka напиша:

pod a) trojka so dve zeni
pod b) trojka nie dvajca + ona
si sakaat mazite 2 zeni da ne se lazeme . jas sum full hetero ali kako sto ona stana bi so godinite radi mojot pogled verojatno, taka se sl*gam da i ispolnam 2 mazi + 1 zena odma.
aa da mislam deka ima najrilax resenie pod c) par+par.

nerealizirano i a) i b) i c) /ponudi na pm
"ona"=soprugata.

i ne mi fakajte seir prv post mi e celiot sum usramen





се регистрираше само за да ни го каже ова...    

тукууу тројка...абе во живот не ми ставиле тројка    ...
како стареам,така ми се менува мислењето по оваа тема... зошто да не...ама еднаш..и никогаш повеќе заедно во(истата) тројка ...затоа што ако ни се присака...што ќе правиме тогаш         
Кон врв
Tor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2010 во 22:16
Njadobro e zenata da lezi bocno a od dvete strani da se dve maski - eden analno drugiot vaginalno i celo vreme da se guska po vrat odnapred i otpozadi - ke shizne zenskava nacisto!
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2010 во 04:10
ееее...да Тор...ама за најголем дел од мажите тоа е неприфатливо ...двајца мажи во ист креве..па не е сеедно
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2010 во 12:09
ma kaki!!изненадување...samo obratnoto bi,...proshlo !да
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2010 во 13:55
mene nikako toa ne mi vleguva vo mozok... ne daj boze, pustam raka, i go zakacam muzjakot za polov organ... brrrrrrrrrrrr... gadnooooo...
a 2 zenski i 1 muzjak e toa e vekje nesto drugooooo... mmmmmmmm... odma mi prorabote vizijata vo glava... голема%20насмевка
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.