IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Мистерии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мистерии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 27>
Автор
Порака
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2005 во 13:50
Drakula , znaesh li kako se vikal Drakula?
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2005 во 13:57
Вкупно има 8 Активни корисници онлајн, 2 Гости 6 Членови
Членови онлајн: Barbika, kafka, mikus, maja, drakula, ПопТрайков
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2005 во 08:44
Pozdrav na site !!!!!!!!!!!
Kafka kazi mi ba se interesira kako se vi kal Drakula

P.s. blagodasrnost sto ja ozdvoi temata
drakula
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2005 во 08:47
ima i eden NOSFERATU
dali e ista licnost koj znae
no ne mi lici na rumunski
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2005 во 08:55
Luge temava e za natprirodno zatoa ne tupete nego kazete ako ste imale sredba od paranormalen tip .
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2005 во 08:57
hektor ljutko
ne dobivas orden
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2005 во 09:01
Mislam deka i covekot go poseduva toj zivotinski instnkt
za opasnost samo kaj nego se maniferstira na poinakov nacin i e ponerazvien od zivotnite.
site cudni raboti sto mi se slucile ili sum bil pod golem stres ili pak umoren i fizicki i umstveno .Mislam deka toagas ka lugeto prorabotuva ona ZIVOTINSKOTO
drakula
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2005 во 10:03
ako resete da odite na gledanje karti ,kafe zamislete se na sto se gledalo pred tie da bidat izmisleni?????


se e prevara cuvajte si gi parite
drakula
Кон врв
CANA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 226
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CANA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2005 во 10:09
za toa si vo pravo nisto neznaat samo parite da ti gi zemat kako moze nekoj da ti ja pretkaze idninata ili sudbinata
PTICA
Кон врв
Jo be Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 274
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jo be Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2005 во 10:39
      NE STE IMALE ISKUSTVO NO IMA MALKU I VISTINA VO SETO TOA
TALE
Кон врв
CANA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 226
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CANA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2005 во 10:53
Originally posted by Jo be Jo be напиша:

      NE STE IMALE ISKUSTVO NO IMA MALKU I VISTINA VO SETO TOA
A OD KADE ZNAES DEKA NE SME IMALE ISKUSTVO
PTICA
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2005 во 11:14
statisticki gledano 95% se izmameni i ograbeni
ima nesto ne velam ne,ama i pogore napisav deka ako se vistinski tie nema da zarabotuvaat na makata na nekoj!!
drakula
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2005 во 11:38

mi se imet deseno mnogu cudni raboti, ali dosega najcudno bese, prvo: edna nedela od ko umre dedo mi, odev vo apteka i go vidov nego, mozda samo mi se pricinuvalo, ama so znam,,,nekoi velat sakal da te vidi, nekoi ti se pricinuvalo....

a inace sonovi...6 godini po red sonuvav ist son, i toa sekogas nekade na pocetok na prolet, i posle tolku vreme toa so go sonuvav se ostvari i se bese isto kako vo sonot....

Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2005 во 11:43
dezavu!!!!!!!
mojot njalos son e koga se sonuvam so malce podrasnata brada i mnogu si se dopagam samiot na sebe goka se gledam vo ogledalo!!!!!!!!!!

podocna mora nesto loso da mi se sluici se dokazalo 100%

drakula
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 27>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.