IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Мистерии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мистерии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 27>
Автор
Порака
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 12:56
Originally posted by drakula drakula напиша:

odi vo crkva zapali sveka i pomolise pomaga provereno


Bev,redovno odam.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
lavica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 480
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lavica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 12:59
maja mozebi sonot nesto ke te izraduva nemoj tolku da se grizis.
sm
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 13:00
bravo togas ispovedi se na tamosniot otec ako ne si go storila toa? go imam napraveno toa ednas i mozam da ti kazam deka e navistina
procistuvanj
drakula
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 13:02
Kje odam ushte denes posle rabota.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 13:25
Originally posted by maja maja напиша:

Kje odam ushte denes posle rabota.
Brishi go ouboxot ne mozam da ti pratam nishto
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 13:27
Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Kje odam ushte denes posle rabota.
Brishi go ouboxot ne mozam da ti pratam nishto
Mislish Inboxot da go brishe
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 13:32
Originally posted by kafka kafka напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Kje odam ushte denes posle rabota.
Brishi go ouboxot ne mozam da ti pratam nishto
Mislish Inboxot da go brishe

Kaj si be Kafka...mi faleshe so karanjevo tvoe ...imam i jas pravo da se zbunam alooooo..
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 13:35
aaa ne, ne smeesh da greshish
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 13:38
Originally posted by kafka kafka напиша:

aaa ne, ne smeesh da greshish

ne ne ne nikako
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 13:54
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 14:15
kazete si ke vi bide polesno
drakula
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 15:01
ne se sramete znam deka na sekoj od nas mu se slucilo nesto neobajsneto,piste ima ineresni raboti
drakula
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 16:14
Jas eden den si se setam po ulica i edna ciganka me zastanuva.Mi vika deka nabrzo ke odam vo stranstvo, a bas vo toa vreme se spremav za vo UK.Isto mi vika deka imam problemi so deckoto sto vo toa vreme bese vistina.Na kram mi rece deka nekoj mi ima napraveno magija i zatoa ne sum dobra so zdravjeto i imam mnogu glvobolki.Mi kaza deka moze da ja prekine kletvata no ke i trebaat 100 den.Jas zanesena od ona sto mi go kaza, bidejki nemav sitno i dadov 500 denari za edna trefka.Mi kaza sto da pravam so trefkata,edno zapamtiv deka na kraj trebase da ja frlam vo reka.Gi zema parite i si otide.Po nekoe vreme si vikam sto glupaca sum, kako mozev tolku lesno da nasednam.Cudno bese sto se pogodi se za mene a i samta mi dojde na ulica.Kako i da e, i do den denes ja cuvam trefkata(ne ja poslusav) za da me potseka kolku sum bila glupa.Inaku nema vrska deka nekoj mi napravil magija zosto sum ok so zdravjevo.Taka da pazite na kogo i sto veruvate.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 16:20
Originally posted by engie engie напиша:

Jas eden den si se setam po ulica i edna ciganka me zastanuva.Mi vika deka nabrzo ke odam vo stranstvo, a bas vo toa vreme se spremav za vo UK.Isto mi vika deka imam problemi so deckoto sto vo toa vreme bese vistina.Na kram mi rece deka nekoj mi ima napraveno magija i zatoa ne sum dobra so zdravjeto i imam mnogu glvobolki.Mi kaza deka moze da ja prekine kletvata no ke i trebaat 100 den.Jas zanesena od ona sto mi go kaza, bidejki nemav sitno i dadov 500 denari za edna trefka.Mi kaza sto da pravam so trefkata,edno zapamtiv deka na kraj trebase da ja frlam vo reka.Gi zema parite i si otide.Po nekoe vreme si vikam sto glupaca sum, kako mozev tolku lesno da nasednam.Cudno bese sto se pogodi se za mene a i samta mi dojde na ulica.Kako i da e, i do den denes ja cuvam trefkata(ne ja poslusav) za da me potseka kolku sum bila glupa.Inaku nema vrska deka nekoj mi napravil magija zosto sum ok so zdravjevo.Taka da pazite na kogo i sto veruvate.

TOA NA SITE GO KAZUVAAT...I NA MENE MI SE SLUCILO TOA..NESHTO OD CELA PRIKASKA KE TREFNAT
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 27>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.