IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Градиште
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Градиште

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Градиште
    Испратена: 24.Јуни.2008 во 03:08
Pa vaka.. ovaa godina so moeto drustvo se odlucivme za odmor vo Gradiste..imame predhodno iskustvo vo kampuvanje no na dr mesta... Gradiste nikogas ne sum bila no sepak velat deka e super
 
E sega baram vazi mislenja, dali ste go posetile, sto e najdobro tamu, kakva e sostojbata na kampovite, na plazite, nekoi soveti itn itn


Изменето од mamma - 24.Јуни.2008 во 11:04
Кон врв
blesava Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blesava Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 13:58
agapi veruvaj deka ne e bitno mestoto kolku sto e drustvoto ako si so top luge segde moze da ti bide top
a gradiste e top mesto....samo ko se i toa si ima svoj mani....mene na primer mi e daleku od gradot a taka ne mi e ubavo....pozdrav4e
Кон врв
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2008 во 01:20
znam za toa drustvoto ni e super i znam deka super ke si pomineme, samo me interesiraa poveke informacii zaso prv pat odam vo gradiste sepak falaa
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2008 во 01:35
spored mene-samo drushtvoto ke ti go opraj odmorot gradishte mene mi e krsh
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2008 во 03:30
...gradishte e veke iziveana-vech vidzena shema-ista pa ista od 80-desetite pa navamu, isto ko da si u skopje, u nekoj shugav kamp nekde, prvo nema plaza dobra, vtoro nema mesto na plaza i gnasno e prljavo, treto fuchi sekakva muzika od site strani-nema red-toa ne e odmor-toa e pomodarstvo, u Gradishte se ide da opnesh nesho-zort zaman nabrzinka, ako si zainteresiran i zapechen, inache kao mesto za odmor, jok more...
Кон врв
mikeg Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 305
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikeg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2008 во 10:50
Agapi Gradiste e mnogu ubavo mesto i tamu ima zabavi kolku ti dusa saka.Ne e vazno mestoto,tuku drustvoto e najvazno vo toj slucaj.големо%20гушкање
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2008 во 14:42
nema da zazalish zasto ke otidesh vo gradishte
Кон врв
Keri Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Keri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2008 во 17:45
Sekojpat koga ke mi go spomnat Gradiste, mi doaga ubavo na dusickata...Go obozavam.
Tamu prv pat bev sama so drustvo na odmor,si pominav super,pa summer love si najdov-uste ne mozam da ja zaboravam.
Bev i lani-pak istata summer love si ja kariv.
Na zurkite bese super,penata na play tv bese fantasticna,plazite navecer se odlicni za vodenje ljubov , denski na plaza isto e super, obavezno vozete se na 'big mable', 4 dusi na eden dusek, ve vlece cicko eden punicok na gliser...auuu ludo e!
...Mestovo mi budi prekrasni spomeni!
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2008 во 20:24
Само што се вратив од Градиште, супер си поминав, ама тоа беше до луѓето, не до местото. Прво мразам јавни тоалети, па и сум малку клаустрофобична па во приколката ми беше тесно но сепак умрев од смеење цел одмор баш поради ваквите работи Интересно е, треба некогаш и таму да се оди
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
cupeto Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 206
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cupeto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 14:14
Gradiste ili gradiliste ??
ili ostatoci od gradiliste ???
nazalost Ohrid nema plazi kako mu lici
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2009 во 13:34

Happy camper , mrzam shatori ,prikolki kako da se varish vo express lonec . Gradiste ? Mnogu godini unazad si gi svojte najubaj godini , proshla mu sezona ....

Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2009 во 16:13
не е којзнае какво место али за кратој одмор супер е!
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2009 во 09:39
Gradiste mora da go spomnime VIP odelot na plaza , kaj sto se osekas kako krava kafez, skopskite faci koj bile nesto te buljaat posto ne si od Sk i ne trcash po shemite tamu a sepak sakas da si tamu posto imaat najudobni lezalki za starite koski ....Interesen narod sme nie голема%20насмевка
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2009 во 13:05
Sega e dobro posto tretata plaza (ako ne se lazam treta po red ke da dojdese) e regge plaza....topoini голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,201 секунди.