IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е подобар возач?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е подобар возач?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Прашање: кој е подобар возач мажите или жените
Одговор Гласови Статистика
24 [63,16%]
14 [36,84%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2008 во 17:53
Originally posted by fiks fiks напиша:

shto da ne e obratno ..demek zenskite ne pagaat na dobra kola...ej abe kogo sakate da lazete...
inace treba da se priznae deka mashkite se podobri vozaci od zenskite...
 
 
 
.....ma nemoj....чекање.......
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2008 во 17:55
Originally posted by fiks fiks напиша:

shto da ne e obratno ..demek zenskite ne pagaat na dobra kola...ej abe kogo sakate da lazete...


a sto dokolku tipkata ima dobra kola a maskoto nikakva ? ... koj e podobar vozac ????? газење%20од%20смеење
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2008 во 18:25
jas glasav za zenite
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2008 во 18:27
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

jas glasav za zenite
 
........ljubi te dadaбакнеж
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2008 во 18:45
Originally posted by marija1000 marija1000 напиша:

Originally posted by alan ford alan ford напиша:

jas glasav za zenite


........ljubi te dadaбакнеж

srcko moj kako vozi ..da vidite vie..Hamilton nisto ne i moze
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2008 во 19:00
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Originally posted by marija1000 marija1000 напиша:

Originally posted by alan ford alan ford напиша:

jas glasav za zenite


........ljubi te dadaбакнеж

srcko moj kako vozi ..da vidite vie..Hamilton nisto ne i moze
 
........црвенеење......не%20кажувај%20никому.........намигнување
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2008 во 21:24
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Originally posted by fiks fiks напиша:

shto da ne e obratno ..demek zenskite ne pagaat na dobra kola...ej abe kogo sakate da lazete...


a sto dokolku tipkata ima dobra kola a maskoto nikakva ? ... koj e podobar vozac ????? газење%20од%20смеење
ke sedi i ke gleda kako tipkata ZNAE, SIGURNO i BRZO da voziголема%20насмевкатрепкање.... a ne samo brzo i ludoплазење
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 20:06
Maskite

Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 20:50
sepak mislam deka mazite se mnoooogu podobri
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
vili2121 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Papa Bear

Регистриран: 04.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vili2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2008 во 11:22
dokaz deka zenite se podobri vozaci od mazite
http://www.youtube.com/watch?v=OrI3GjiS2Sk
Кон врв
vili2121 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Papa Bear

Регистриран: 04.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vili2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2008 во 11:41
eve vozilo za talentirani vozaci
http://www.youtube.com/watch?v=DlRDjj-IGF4
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2009 во 21:50

Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2011 во 14:32
Мора ли секој бе да вози кола???изненадувањене не не тага
Џабе е муабететот. Се се имам јас изнагледано...

Немам снага да кажам се што ми се има изнаслучено со „шофеициве“... Само кога ќе ми текни на таа што ми свиреше за да помини во теснец на мој пат, кога ќе ми текни на онаа што ми излета од едно уличе и почна да ми прај ретардирани маневри и на крајот ми свирна за да се тргнам да помини....изненадување Асвалтот го одлепив ми се чини дури закочивне Абе луда една, кај ми излегуваш ко мува без глава , сеа уште пат да ти направам. Пцуење не и бега, ама недај Боже, ако некогаш ме изневери некој рефлекс се прашувам ШТО ПОТОА? Ако ја оптегарчев таа со Саксото, никој немаше да ги собери колите потоа...  Безразлика кој е крив, последици ќе сносиме и двајцата...

А големите шофери, ние мажите, што толку се фалиме, мора да си признаеме дека има меѓу нас и такви морони на кои ниедна жена не му е рамна во неспретно возење. За нив особено немам желба да искажувам чувства преку форумов, оти не трпи серверот толку агресивност во еден постцрвенеење Генерално... од такви фраери ми се чини свирката ќе ја прегорам...   И таквите пак, најмногу се откаруваат, најмногу си земаат за право да покажуваат прсти , раце, итд....  Таков фраер од оние што застануваат на пол пат  и си заминуваат по работа, а ти нервирај се ако немаш друга работа. Уа за возачката некултура и УАаа за фаците од комисија што на секого му потпишуваат за возачкане не не не
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2011 во 18:20
мажите нормално
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.