IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Останати спортови
  Активни теми Активни теми RSS - Велосипедизам
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Велосипедизам

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака Обратен редослед
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Велосипедизам
    Испратена: 12.Мај.2018 во 21:31
Иако после сервисов и извозените два саати денес
низ град не сум сигурен дека велосипедов ќе ме носи
до некој врв,утре ќе дадам еден зорт.Ако не иде
ќе мора да го одврзам кесето за барем аливио звезда.
Рецептот и утре како денес, The Hustle Standard и NEGRO exclusive.

Изменето од Орка - 12.Мај.2018 во 21:32
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2014 во 12:10
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2014 во 20:27
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13014
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2014 во 09:06
,,,pri izmislen motor,,,,da se vrtat pedali,,,не знам,,,i zatoa aj na ,,,кафе,,голема насмевка
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2014 во 20:15
da ne sum ti vo koz'a
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ
Кон врв
FosterThePeople Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2011
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FosterThePeople Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2014 во 20:05
Originally posted by BIBI_G_3 BIBI_G_3 напиша:

Mojot bese GT Agressor,nov novcat,pred 4 godini plata ipol dadov za nego...da ne kazuvam kolku go cuvav i odrzuvav,poveke vnimanie vo nego vlozuvav otkolku na kolata
Mozes da me svatis kako mi e

Барем колата ти е жива и зрава,мене ми го украдоа пред 2 месеци друго превозно средство немам замисли како ми е...
I just wanna feel real love.
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2014 во 19:56
Mojot bese GT Agressor,nov novcat,pred 4 godini plata ipol dadov za nego...da ne kazuvam kolku go cuvav i odrzuvav,poveke vnimanie vo nego vlozuvav otkolku na kolata
Mozes da me svatis kako mi e
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2014 во 12:57
Да не ги закачам прилепчани,па после ѓаолот да ми е крив
кога че појдам оти гумине ми се издишани.

Дел од турата во Мариово
GoPro видео
Гледајте ама немојте да доаѓате...Оти и Водно беше одлично за возење додека не го направија крстот.
Иако сега со жичарата можеби и нема толку купови ѓубре.


Изменето од Орка - 04.Јуни.2014 во 13:03
Кон врв
AND031 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јуни.2013
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AND031 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2013 во 23:18
Дечки продавам нова неотпакувана километража за велосипед, се монтира многу лесно и одговара на сите велосипеди, отпорна е на дожд и сонце. Ја давам за 400 денари ако има некој заинтересиран нека ми пише приватна порака.

Изменето од AND031 - 15.Јуни.2013 во 23:19
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2013 во 21:40
После којзнае колку години пак го грабнав велосипедот.
Саботата прв пат правев удрив на адреналин...Не сум зарѓал добро е.
Е ако ме снема на ургентен сум
Кон врв
Pavaroti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Експерто нумеро 2

Регистриран: 03.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pavaroti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2012 во 09:09
Originally posted by Орка Орка напиша:

Еве нешто интересно,за оние кои сеуште ги држи натпреварувачкиот дух.
 


Трката не е само од натпреварувачки карактер, може да учествуваат сите што се вљубени во велосипедизмот а воедно да ги видат убавините на Скопска Црна Гора. Како што ја видов конфигурацијата на патеката воопшто не е захтевна, така да повелете на дружба.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2012 во 13:35
Еве нешто интересно,за оние кои сеуште ги држи натпреварувачкиот дух.
 
Кон врв
igormkdsk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2012
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igormkdsk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2012 во 12:54
Pozdrav forumnasi!!!
Vozi li nekoj denovive??
Ajde da pomuabetime okou zimskoto vozenje
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2011 во 12:55
Уф цената малце ко за на море..да не речам солена
Ќе ѕирнам сега како одат цените кај нас и ќе ти пратам линк на ЛП...Мислам барем периодов дека можеш да најдеш и GIANT со таква опрема од класата на shimano alivio
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.