IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Нервоза во недостаток на секс
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Нервоза во недостаток на секс

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2010 во 09:50
сексот е како дрога ........... лошо е кога ќе се навлечеш на него ........ голема%20насмевка
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2010 во 13:01
...ма главоболка е!идивиди....
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Pejik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pejik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2010 во 20:24
Нервоза..и те каква. Страшно!Smiley
Кон врв
deranger Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Visokogorska strazha

Регистриран: 22.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deranger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2010 во 00:52
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...mislam, imashe edna sho vika, deka koa lugeto nemaat seks, se nervozni bajagi...ili mozebi imaat ama ne kolku sho posakuvaat...epa sea, ne se drzite konkretno za bukvalno tolkuvanje na temava i taka site temi na seks, na kraj se sveduvaat na ista rabota na kraj, a toa e deka toa sho mozat zenite da go naprai so smeenje, mazite nemozat ni so plachenje...ok , ali...sea......da razgovarame, za site nas, kolku ni treba chesto, koa nemame kakvi se reakciite i kolku mozeme da izdrzime bez seks, dali se ljutime ako seksot ne nedovolen ili sex partner ne ne zadovolue dovolno pa si barame "tezga" po strana i tie raboti opshto......голема%20насмевка...
ako si nervozen poradi nedostatok na sex, nemas karakter ili self control! fizicki potrebi mozez i na kraj kraeva samiot da si gi resis....... ps>kvalitetot na temite koj redovno gi otvaras poleka, poleka odi kon "tapa".....nie svabi vikame "pomalce mozda e i povekje"
...koa ja postiram temata, ne mislam najchesto na mene, tuku na takvi ko tebe obichno da mozat da najdat interesno nesho i tuka na ovoj forum a ne samo na drugite, a inache ne pishuesh vaka po drugite forumi, samo da znaesh deka i jas sum tamu, zatoa mudro bidi si, jas sum tamu kaj sho si i ti...намигнувањеps.aj sea ako si mashko otvori edna tema, da viish kakov komentar ke ti lupnam pa ja, da neznaesh kaj ti e gzot a kaj toa keljavicata...i baba mi znae da komentira taka od zaseda...плазење...u Kumanovo vikav, bolje e da ti izvadiv oko, nego muabet...газење%20од%20смеење




        
Simnat od visokite planini
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2010 во 00:17

Ma ic ne se nerviram be ..... голема%20насмевка

Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2010 во 00:17
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Ma ic ne se nerviram be ..... голема%20насмевка



A zarem imas vreme za nervoza
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2010 во 00:19
Da be, budala sum ... a zlatni race imam .... голема%20насмевка
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2010 во 00:23
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Da be, budala sum ... a zlatni race imam .... голема%20насмевка
 
 
штом имаш златни раце ајде да ми направиш баница
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2010 во 00:23
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Da be, budala sum ... a zlatni race imam .... голема%20насмевка


Moite se od titanium...
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2010 во 00:24
Originally posted by емил емил напиша:

Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Da be, budala sum ... a zlatni race imam .... голема%20насмевка
 
 
штом имаш златни раце ајде да ми направиш баница
 
A toa zenati doma zaso ja cuvas a?
Taa ti e za fini nesta ... голема%20насмевка
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2010 во 00:26
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

 
A toa zenati doma zaso ja cuvas a?
Taa ti e za fini nesta ... голема%20насмевка
 
 
сакам да те видам каква мајсторица си со теа златни раце...........
 
 
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2010 во 00:29
Originally posted by емил емил напиша:

Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

 
A toa zenati doma zaso ja cuvas a?
Taa ti e za fini nesta ... голема%20насмевка
 
 
сакам да те видам каква мајсторица си со теа златни раце...........
 
 
 
Da be pa jas ke gi trosam na site strani ...
 
Abe ajde ... голема%20насмевка
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2010 во 00:32
Колку и да се ти златни рацете сосема друго е задоволството кога стапот е внатре во тебе ,нели ? 
 
Затоа чувај си рацете.Доаѓа Нова година и јас ќе чекам баница од тебе.


Изменето од емил - 28.Ноември.2010 во 00:33
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2010 во 00:34
Prodolzi da veruvas vo Dedo Mraz ... голема%20насмевканамигнување
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,187 секунди.