IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Не сакам...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Не сакам...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7677787980 105>
Автор
Порака
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2009 во 18:36
да ми се мешаат во штипки трепкање
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2009 во 01:24
секогаш да кажувам се и сешто, но сега морам да кажам....се во фаца..па што биде нека биде
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2009 во 01:29
 не сакам кога јас го кркам подебелиот крај (ни крива ни должна) само затоа што сум се појавила во погрешно( за некого) време.
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2009 во 01:30
да молчам овој пат......НЕ.................благодарам................ДОСТА БЕШЕ...
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2009 во 10:56
Nesakam koga za  vikend kje stanam rano ,kako za na rabotaлутина
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2009 во 15:47
Ne Sakam...prosti,ograniceni luge,zaglaveni u sredniot vek ,pa se uste si davaat pravo da organiziraat lov na vesterki,mentalno osakateni,retardirani konzervativci,republikanci,demohristijani,torievci,vmrovci i site drugi lajna sto mi pravat nekoi momenti bas da mi bidat bullsh*t..mrzam pederi u dusa,mrzam snobovi,provincijalci koi so sebe si gi nosat navikite od seloto od koe dosle,k*rvite od pred MTV (samo zatoa sto mi rusat monopol so cenata),Skopskite dileri zatoa sto ja mesaat "robata" so razni sranja,..ne sakam narkomani,a uste pomalku onie sto gi napagjaat narkomanite..ja mrzev Amerika u vremeto na G.W.Bush...ja mrzam UK..ne ja sakam EU i nejzinata politika kon Zap.Balkan,ne gi sakam gasterbajterite sto si davaat pravo da odlucuvaat u MOE ime,a uste poveke idiotot nas od premier sto im go dozvoli toa,Gi mrazam svetskite multinacionalni globalni korporacii...mrzam sto devojka mi nekogas vise se pali na Natasha nego na mene,ja mrzam koga mi glumi orgazam,mrzam tetki,mrzam pazar,pazardzii,i onie sto pazarat...ma nema kraj...tuka ke sopram....prodolzenieto sleduva

Изменето од alan ford - 15.Септември.2009 во 15:49
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2009 во 17:52
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Ne Sakam...prosti,ograniceni luge,zaglaveni u sredniot vek ,pa se uste si davaat pravo da organiziraat lov na vesterki,mentalno osakateni,retardirani konzervativci,republikanci,demohristijani,torievci,vmrovci i site drugi lajna sto mi pravat nekoi momenti bas da mi bidat bullsh*t..mrzam pederi u dusa,mrzam snobovi,provincijalci koi so sebe si gi nosat navikite od seloto od koe dosle,k*rvite od pred MTV (samo zatoa sto mi rusat monopol so cenata),Skopskite dileri zatoa sto ja mesaat "robata" so razni sranja,..ne sakam narkomani,a uste pomalku onie sto gi napagjaat narkomanite..ja mrzev Amerika u vremeto na G.W.Bush...ja mrzam UK..ne ja sakam EU i nejzinata politika kon Zap.Balkan,ne gi sakam gasterbajterite sto si davaat pravo da odlucuvaat u MOE ime,a uste poveke idiotot nas od premier sto im go dozvoli toa,Gi mrazam svetskite multinacionalni globalni korporacii...mrzam sto devojka mi nekogas vise se pali na Natasha nego na mene,ja mrzam koga mi glumi orgazam,mrzam tetki,mrzam pazar,pazardzii,i onie sto pazarat...ma nema kraj...tuka ke sopram....prodolzenieto sleduva
mrazam i drugi da mislat kako mene (se zezam)
 
Drugar, od zbor do zbor se si kazal i za meneсреќа nema sto da pisuvam jas drugo
Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2009 во 20:07

.



Изменето од mistake - 30.Јануари.2011 во 17:57
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2009 во 20:47
Не ги сакам двата последни блок часови по бизнис плачење
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2009 во 21:37
Не сакам кога сум болен како сегаизненадување
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2009 во 21:45
Не сакам денеска никој да ме вознемирува...освен за убави работи...разбира се...задоволство
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2009 во 21:54
Не сакам мамење. 
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2009 во 14:27
официјални вечери со уштиркани фаци, кипрење, досада жива...бла%20бла
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2009 во 17:31
Ne sakam nestabilni karakteri................i mazji koi na forumov se kazuvaat akkao zjeni i zeni koi imaat nik na mazji. Voopshto toa se nastrano lugje.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7677787980 105>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.