IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Кошарка и ракомет
  Активни теми Активни теми RSS - Бараж натпревар Македонија - Исланд
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаБараж натпревар Македонија - Исланд

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2008 во 19:58
Македонија . . .
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

Засекогаш со тебе . . . . . . . . . . . љубовљубовљубовљубовљубов


големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
STRUGA
Кон врв
ZOTE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 627
Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2008 во 20:09

каква утакмица човек да с е тресе до самиот крај но се пласиравме на светско и одиме утре во 15.30 да ги пречекаме на аеродромот Александар Велики го зслужуваат тоа овие момциКон врв
ZOTE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 627
Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2008 во 22:59

Има организирано одење бесплатно со автобуси од меѓуградската станица во скопје, се тргнува во 14.00 Кој е слободен и сака да оди нека биде утре таму.

Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 12:35
IDEME LUGE U HRVATSKAAAAAAAAAA!!!!!!!!KONECNO I MAKEDONIJA PO 10 GOD.NA SVETSKO NATPREVARUVANJE!!!!!!!!!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.