IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Кој ја уназадува Македонија?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој ја уназадува Македонија?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 26>
Автор
Порака
AlbanianGirl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Февруари.2008
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: 495
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AlbanianGirl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:20
epa...milo ,,,se nametnuva,,,koga na prv red im se politichkite igri,,,i cirkuz show,,,,

zashto ne znam komu mu se potrebni ovie inidenti sega???....sigurno ne na pobednikot,,,,
You think I am a devil. But only because I have lived in hell. I want to get out.
Кон врв
kire_nedelkov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 23.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kire_nedelkov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:20
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Originally posted by AlbanianGirl AlbanianGirl напиша:



auuuu daaaa,,,,zaboraviv jas,,,deka ke ve primea vo Nato,,,,samo shto ne znam shto se sluchi????

mislam deka na son mi se javi,,,deka problemot beshe kaj edno neresheno ime/????,,,ili ne beshe taka????
Проблемот е во тоа што прво треба да ве исчистиме вас зашто сте како вошки само се котите...


ne e do kotenjeto, nego do pakosta. kako bolvi se dosadni, primitivni i ubi boze otarasi se od niv. koga velam deka se nevaspitani, toa znaci nekoj ke mora da gi vaspita. jas glasam za alfite.

moze i so vecerno.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:20
некој мене ми збори збунетост јас само сум премногу иритирана заради овие животни....убаво реков јас-гасна комора му е мајката бек ин камено доба
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:21
Originally posted by kire_nedelkov kire_nedelkov напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Originally posted by AlbanianGirl AlbanianGirl напиша:



auuuu daaaa,,,,zaboraviv jas,,,deka ke ve primea vo Nato,,,,samo shto ne znam shto se sluchi????

mislam deka na son mi se javi,,,deka problemot beshe kaj edno neresheno ime/????,,,ili ne beshe taka????
Проблемот е во тоа што прво треба да ве исчистиме вас зашто сте како вошки само се котите...


ne e do kotenjeto, nego do pakosta. kako bolvi se dosadni, primitivni i ubi boze otarasi se od niv. koga velam deka se nevaspitani, toa znaci nekoj ke mora da gi vaspita. jas glasam za alfite.

moze i so vecerno.
во саботата имав многу лош случај со алфите....ама искрено у право си-за нив само тие се лек...убо го утепале тој....не за џабе пукале во него..пукал и го скинале. така и треба.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
MiroslavG8 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 216
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MiroslavG8 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:21
Originally posted by AlbanianGirl AlbanianGirl напиша:

epa...milo ,,,se nametnuva,,,koga na prv red im se politichkite igri,,,i cirkuz show,,,,

zashto ne znam komu mu se potrebni ovie inidenti sega???....sigurno ne na pobednikot,,,,
 
za zal , vaka pobednici nema da ima ... samo luzeri намигнување
Кон врв
MiroslavG8 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 216
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MiroslavG8 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:22
ja facam gitla ... pocnaa voeni poklici tuka изненадување

Изменето од MiroslavG8 - 01.Јуни.2008 во 13:22
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:23
Originally posted by MiroslavG8 MiroslavG8 напиша:

Originally posted by AlbanianGirl AlbanianGirl напиша:

epa...milo ,,,se nametnuva,,,koga na prv red im se politichkite igri,,,i cirkuz show,,,,

zashto ne znam komu mu se potrebni ovie inidenti sega???....sigurno ne na pobednikot,,,,
 
za zal , vaka pobednici nema da ima ... samo luzeri намигнување

збори за инцидентите а не кажува дека е масло на нејзиниот миленик од ДУИ газење%20од%20смеење  ова ти се вика-лажи ме ама и ја ке се лажам себеси и ке си верувам
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:23
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Originally posted by AlbanianGirl AlbanianGirl напиша:

Originally posted by *moon* *moon* напиша:

Originally posted by *moon* *moon* напиша:

IM SE PLASELE DECATA OD PRISUSTVO NA POLICIJATA,POLICIJATA LI E TAA STO VE PLASI,A TIE VOORUZENI AKTIVISTI VE BRANAT?

KAKO HULIGANI USTE KOGA SE VRAKAA OD MITING...ZAL MI E SAMO STO SITE NE STAVAAT VO EDEN KOSH.KE NE PRIMELE VO NATO...OVIE NE SE ZA VO SAHARA A NE NATO ILI EVROPA


auuuu daaaa,,,,zaboraviv jas,,,deka ke ve primea vo Nato,,,,samo shto ne znam shto se sluchi????

mislam deka na son mi se javi,,,deka problemot beshe kaj edno neresheno ime/????,,,ili ne beshe taka????
Проблемот е во тоа што прво треба да ве исчистиме вас зашто сте како вошки само се котите...

IMETO SE ZNAE KOE NI E SAMO SO VAKVI VARVARSKI ISPADI NEZNAM DALI I KE NE SEDNAT NA MASA SO NATO I EVROPA..
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
MiroslavG8 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 216
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MiroslavG8 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:24
AMAZONKI  голема%20насмевка
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:25
Затоа да Му се помолиме на Господ, нека не искуша, нека не испроба, нека ни ги отвори очите да видиме дали сме на патот на беззаконието, а ако сме, ...
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
Duduk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Duduk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:27
PINJAUUUU !!!!

Ma sto dobro bi dosla edna vakva kako na avatarot moj,pa da zbrise i sto treba i sto ne treba,pa posle Jovo na novo...
Кон врв
MiroslavG8 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 216
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MiroslavG8 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:29
duri i mikroorganizmite .... ne samo ludjeto голема%20насмевка
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:30
Originally posted by MiroslavG8 MiroslavG8 напиша:

duri i mikroorganizmite .... ne samo ludjeto голема%20насмевка


за ова е Доместос друже


Изменето од blueprayer - 01.Јуни.2008 во 13:31
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 13:46
Originally posted by AlbanianGirl AlbanianGirl напиша:

Originally posted by *moon* *moon* напиша:

Originally posted by *moon* *moon* напиша:

IM SE PLASELE DECATA OD PRISUSTVO NA POLICIJATA,POLICIJATA LI E TAA STO VE PLASI,A TIE VOORUZENI AKTIVISTI VE BRANAT?

KAKO HULIGANI USTE KOGA SE VRAKAA OD MITING...ZAL MI E SAMO STO SITE NE STAVAAT VO EDEN KOSH.KE NE PRIMELE VO NATO...OVIE NE SE ZA VO SAHARA A NE NATO ILI EVROPA


auuuu daaaa,,,,zaboraviv jas,,,deka ke ve primea vo Nato,,,,samo shto ne znam shto se sluchi????

mislam deka na son mi se javi,,,deka problemot beshe kaj edno neresheno ime/????,,,ili ne beshe taka????


Проблемот не е само кај едно нерешено ИМЕ, или заборави дека ние нeмаме проблем со ИМЕТО, но проблемот и поради една етничка заедница која функционира како примитивно племе, секоја чест на исклучоците, поради кое постојано се уназадуваме!!!



Изменето од moira - 01.Јуни.2008 во 19:06
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 26>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.