IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Денес...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Денес...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 566>
Автор
Порака
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2008 во 08:26
Денес ќе си ја видам мамичкаголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2008 во 13:13
Конечно.....СОН
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2008 во 14:38
denes mi kazaa dve ubavi novosti, se raduvam epten

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2008 во 15:09
DENES..SI KUPIV NOVA TASTATURA...nA STARATA VNUKA MI isturi viva sokce

Изменето од Makijaveli - 01.Јули.2008 во 15:10
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2008 во 15:49
Е денес од ‘‘убаво, поубаво‘‘
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
nena34 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1435
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena34 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2008 во 16:06
Denes uzivam po doma , sama bez obvrski okolu sin mi , sekoja sek si ja imam za sebe , bas e super za promena
Bidi izvor sto pretekuva a ne bunar so zastoena voda,davaj i primaj ljubov bez granici
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2008 во 12:19
....povtorno mi e dosadno u pm...!..pak ke se skaram so nekogo...тага
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2008 во 12:19
Denes sakam nekogo da raspolozamтрепкање
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2008 во 12:53
...denes.. pet pati mi "padna" internetot...
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2008 во 18:40
Denes najposle sfativ...
Kako i da se svrtam,
obavezno mi paga sapunot..
I togas,
moram da se navednam...
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2008 во 19:19
DENES poradi toa sto ne mozev da pijam kafe so nekoi moi dragi luge,zatoa sto nivnite mob.telefoni mi bea zapisani na SIM karticata od mob.sdto go izgubiv pred 5 dena..a doma pretpladnevo ne ni se sedese,pa resiv da si kupam noviot FHM (casopis za muzi)..otidfov prvo vo Beverli Hills,,NE ZNAM KAKO SE VIKASE MESTOTO..ZA ZAVALIV U EDNA FOTELJA PIEV ladno nes-kafe so site mozni dodatoci i ladna kamen voda..od tamu vo RAMSTORE..zemav dnevni novini..naracav espresso i ladna COCA-COLA(STO DA PRAVAM KOGA NEMAAT FANTA-SHOKATA)...ISPIV TOA..na kraj se rasetav po GTC,a predhodno pominav od kaj brat mi vo kancelarija kaj EU...kupiv,400 gr KRASh COK.BOMB. i eden dzus MULTIVITAMIN OD 2 L za DA GI POCASTAM...ispusiv so po niv nekoja cigara..izlegov okolu 13.30 si kupiv crni WALTER WOLF..naminav kaj mojata omilena knizara "Matica Makedonska",koga vidov kakov izbor imaat ke se izgubev od muka sto ne mozam bar 5-6 da si kupam
..taka da na kraj za da si dojdam na sebe povtorno go razlistuvav "FHM--ot" i piev ladno makijatio i ispiv edna ladna COCA-COLA...I eden ladeN SCHWEPS.....FATIV TAXI KAJ holiday inn I SI DOJDOV DOMA...se istusirav so GRC LADNA VODA (na nikogo ne mu teknalo za ja zamlaci nar malku)...i posle tusot so LADNA VODA SE OBLEKOV..i glasno si pomisliv..eeeeeee vaka u Evropa NEMA..LUGETO nemaat vrema vaka za gubenje,a od druga strana pa si rekov..ma ZAEBI,PA NA KOGO MU treba takva robotizirana "masinerija od luge"..EVROPA-k*rVA-BABYLONSKA
/B]

ete taka protece mojot denesen "rabotliv" den
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2008 во 19:21
Денес е тежок ден...а пред некој ден го видов Макијавели со еден тип у центар намигнувањенамигнувањенамигнувањенамигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2008 во 22:57
Денес е Среда 02.Јули 2008 година. Време: жешко со зголемени UV зраци. Лошо по здравјето за сите посебно за хронично болните и оние со срцеви оболувања, бронхиална асма и слично.
ПРЕПОРАКА:   Седете во ладовина по можност дома и пијте ладно бело вино со кисела вода.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 10:55
..se uspav....тага..i zadocniv...i -10%..i se iznervirav....i mi se spie...i sve u pm mi ide da oteram....!...ebate belja ..ebate...purjaci!лутина

Изменето од zagor - 03.Јули.2008 во 10:57
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 566>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.