IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Бош муабети на тема поезија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бош муабети на тема поезија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 891011>
Автор
Порака
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2008 во 17:34
sto uboo si pisuevte poezija
i so vi bidna
a da ga ripnete karanje
pa direkno na tepanjeплазење
apce
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2008 во 17:36
poezija se pisuva na tema
poezija apce

a ovde se bosh muabeti

bosh bosh najbosh

neznam so e, zaso mora da ima prepukuvanje vo bosh muabeti
e ova stvarno smesno газење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2008 во 17:53
PO SEVO OVA ...GLEDAM DEKA NI BOSH MUABETI NEMO\ZAT DA SE PRAVAT BEZ NAVREDI.TEMATA JA ZATVARAM.


Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 11:51
....ИМА ДА РАБОТИ КАКО СААТ....РЕКОЛ ROBERT BOSCH ВО ЕДНА ПРИЛИКА...!!!голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 11:56
Iskreno se nadevam.....среќа

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 14:48
posle nekolku meseci so keif sednav da ve pozdravam i da vidam sto se slucuva na mojot omilen forum i ete bas tuka ke zavrsam so eden zbor;RAZOCARUVANJE.nema tema kaj sto nema navredi jas se izvinuvam no nekoj saka da go unisti forumov ili ima pregolema sloboda vo izrazuvanje,vulgarnosti i navredi kolku sakas i ke gi najdes vo koja bilo postavena tema.licen stav e edno ,replika drugo no so usul sto velat starite bez razlika dali se raboti za politika,filosofija,poezija,ljubov,mediumski licnosti,emisii...ne blagodaram...vremeto ke go pominuvam samo na idividi a po nekogas ke svratam da vidam dali se tuka moite favoriti /primetiv mi gi nema/. pozdrav
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 14:58
pozdrav
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 15:43
Originally posted by super babicka super babicka напиша:

posle nekolku meseci so keif sednav da ve pozdravam i da vidam sto se slucuva na mojot omilen forum i ete bas tuka ke zavrsam so eden zbor;RAZOCARUVANJE.nema tema kaj sto nema navredi jas se izvinuvam no nekoj saka da go unisti forumov ili ima pregolema sloboda vo izrazuvanje,vulgarnosti i navredi kolku sakas i ke gi najdes vo koja bilo postavena tema.licen stav e edno ,replika drugo no so usul sto velat starite bez razlika dali se raboti za politika,filosofija,poezija,ljubov,mediumski licnosti,emisii...ne blagodaram...vremeto ke go pominuvam samo na idividi a po nekogas ke svratam da vidam dali se tuka moite favoriti /primetiv mi gi nema/. pozdrav
  aj,...ne bidi stara baba,...seto toa shto go opisha ,..samo mu nosi  povekje krv,...vo krvotokot na forumot,...a,toa znachi deka stanuva,...poziv!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 18:35
Originally posted by super babicka super babicka напиша:

posle nekolku meseci so keif sednav da ve pozdravam i da vidam sto se slucuva na mojot omilen forum i ete bas tuka ke zavrsam so eden zbor;RAZOCARUVANJE.nema tema kaj sto nema navredi jas se izvinuvam no nekoj saka da go unisti forumov ili ima pregolema sloboda vo izrazuvanje,vulgarnosti i navredi kolku sakas i ke gi najdes vo koja bilo postavena tema.licen stav e edno ,replika drugo no so usul sto velat starite bez razlika dali se raboti za politika,filosofija,poezija,ljubov,mediumski licnosti,emisii...ne blagodaram...vremeto ke go pominuvam samo na idividi a po nekogas ke svratam da vidam dali se tuka moite favoriti /primetiv mi gi nema/. pozdrav



...ЈАС... super babicke ,СИ ПИШУВАМ КАКО ЌЕ МИ ДОЈДЕ...ТАКА ДА ВО ДРУГИТЕ ТЕМИ ..пр. RAZNO..МЕ БРИШАТ,А ОВДЕ ВО ОВАА ТЕМА КОЈА ЗА МЕНЕ Е RAZNO...СУПЕР МИ Е..И СЕ ЧУВСТВУВАМ КАКО super dedo... .!AAA,ЌЕ ЗАБОРАВЕВ,ПА ЗОШТО ГО ПЛАЌАМЕ МОДЕРАТОРОТ..ЗА ДА НЕ БРИШЕ?...МА ДААААЈЈ..
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 18:39
Da ti kazam iskreno zagore,...se "obogativ"brishejkiсмеењеплазење

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 19:01
...ПОДОБРО МАЛКУ ОТКОЛКУ ...ИЧ!!!ОНИЕ ПОДОЛУ ДА НЕ ЗЕМААТ ПОВЕЌЕ...А ВЕЗДЕН ПИШУВААТ МАКАР И .... ..!!! ОВАА Е НАША ТЕМА РАЗНО ,И НЕ ЈА ДАВАМЕ..
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 19:23
...podelbi na Makedonskiot narod, vech vidzena stvar...плазење

...by the way, temava e BOSH pumpa pod pritisok...плазење
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 19:25
...НЕЗНАМ КОЈ ГО ПОДЕЛИ МАКЕДОНСКИОТ НАРОД...ДАЛИ ТИЕ ТУКА ИЛИ ОНИЕ ОД СТРАНА...ШТО НИ СЕ СМЕАТ НА НАШАТА МАКА И БОЛ...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 19:25
yes cul nekoj deka za kavga e potreben eden?
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 891011>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.