IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Стриптиз
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Стриптиз

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
Scarlet Man Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Scarlet Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2011 во 14:52
dva pati sum bil, zabavno e
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2011 во 13:02
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

obozavam da gledam crna cura u sino......afafafafafaf



Сигурно мислиш на вакво нешто Хммм ???




Иначе околу стриптиз, слаба работа, срамежлива сум , ниту сакам јас да изведувам, ниту пак да гледам, некако незгодно се осеќам не
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2011 во 17:01
Sum bil na striptiz vo Hjuston... bese TOP, imase 10tina striptizeti, ubavi, pomalce ubavi, mladi, stari... za sekoj po nesto... i najiskreno muzikata ama bas ic ne ja pamtam, ama drugoto :)))

Изменето од Anarhist - 14.Јануари.2011 во 17:02
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2011 во 19:54
Originally posted by Anarhist Anarhist напиша:

Sum bil na striptiz vo Hjuston... bese TOP, imase 10tina striptizeti, ubavi, pomalce ubavi, mladi, stari... za sekoj po nesto... i najiskreno muzikata ama bas ic ne ja pamtam, ama drugoto :)))


Кое фајде го имаш од стриптиз во бар....намигнување кај што само гледаш..некоја која нема да ја имаш збунетост намигнување
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2011 во 19:57
Originally posted by Kali Kali напиша:


Кое фајде го имаш од стриптиз во бар....намигнување кај што само гледаш..некоја која нема да ја имаш збунетост намигнување
 
 
има места каде девојките или дел од нив се со консумација
 
барем за во Софија јас знам за 4 такива места
 
плаќаш си, одите во некоја соба и си вршиш работа


Изменето од емил - 14.Јануари.2011 во 19:57
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2011 во 23:04
Originally posted by Kali Kali напиша:

Originally posted by Anarhist Anarhist напиша:

Sum bil na striptiz vo Hjuston... bese TOP, imase 10tina striptizeti, ubavi, pomalce ubavi, mladi, stari... za sekoj po nesto... i najiskreno muzikata ama bas ic ne ja pamtam, ama drugoto :)))


Кое фајде го имаш од стриптиз во бар....намигнување кај што само гледаш..некоја која нема да ја имаш збунетост намигнување


Zabava, provod ... nekoi za toa se pijancat, se tepaat, ... tuka kulturno si sedis vo separe, pred tebe ima pista i devojki ti pruzaat dobro sou, a posle ako sakas privaten tanc od 10-15 minuti doaga na separe i te poluduva. Toa zadovolstvo kosta 20 Dolari, t.e. Okolu 900 denari.
Moeto iskusto e mnogu dobro, znaci striptiz, zafrkacija ... nisto vulgarno.
No sekako toa e vo eliten klub.
Klubot ima dobro obezbeduvanje od 10tina dusi, kulturni, obleceni vo odela i ako imas pari si sekogas dobredojden i pocituvan.
Pijackata e otprilika 3 pati poskapa otkolku vo redoven bar i se sluzi isklucivo do 12 saat, posle zabavata prodolzuva no ne se sluzi pijalok.
Maksimalno profesionalno.


Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2011 во 01:03
Originally posted by емил емил напиша:

има места каде девојките или дел од нив се со консумација
 
барем за во Софија јас знам за 4 такива места
 
плаќаш си, одите во некоја соба и си вршиш работа
 
Ti be zar ne rece deka nikogas ne si bil u striptiz bar????
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
menegin Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 67
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај menegin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2011 во 01:18
sakam da odam ama nikako da mi se pruzi takva sansa
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2011 во 05:45
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Originally posted by емил емил напиша:

има места каде девојките или дел од нив се со консумација
 
барем за во Софија јас знам за 4 такива места
 
плаќаш си, одите во некоја соба и си вршиш работа
 
Ti be zar ne rece deka nikogas ne si bil u striptiz bar????
 
 
да никогаш не сум бил ,но тоа не ми пречи да знам што има и што се случуваа во родниот ми град ,нели Скарисреќабакнеж
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2011 во 11:42
Originally posted by Anarhist Anarhist напиша:


Zabava, provod ... nekoi za toa se pijancat, se tepaat, ... tuka kulturno si sedis vo separe, pred tebe ima pista i devojki ti pruzaat dobro sou, a posle ako sakas privaten tanc od 10-15 minuti doaga na separe i te poluduva. Toa zadovolstvo kosta 20 Dolari, t.e. Okolu 900 denari.
Moeto iskusto e mnogu dobro, znaci striptiz, zafrkacija ... nisto vulgarno.
No sekako toa e vo eliten klub.
Klubot ima dobro obezbeduvanje od 10tina dusi, kulturni, obleceni vo odela i ako imas pari si sekogas dobredojden i pocituvan.
Pijackata e otprilika 3 pati poskapa otkolku vo redoven bar i se sluzi isklucivo do 12 saat, posle zabavata prodolzuva no ne se sluzi pijalok.
Maksimalno profesionalno.




....Мене ми е малку мака од помислата дека една голишава жена секој може да ја допира така јавнотага...ова лично, без осудување на професијата среќа

Муабетот беше....играњето е секс...у двоје...по дома....без пари голема%20насмевка


Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2011 во 13:22
http://www.youtube.com/watch?v=AavSTvRqRDc&feature=related

Не е стриптиз...подобро е намигнување


....Секси играње има повеќе врска со опуштеноста... фантазијата...или со страста?
 


Изменето од Kali - 23.Јануари.2011 во 13:48
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2011 во 13:58

Само еднаш сум била...

Кога бев Германија залутавме случајно во еден клуб кај што

имаше стриптиз, но за жал само женскисмеење секако не бев фасцинирана од изведбатагазење%20од%20смеење но пријателите и тоа како уживаа
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2011 во 14:52
Originally posted by Kali Kali напиша:


http://www.youtube.com/watch?v=AavSTvRqRDc&feature=relatedНе е стриптиз...подобро е намигнување....Секси играње има повеќе врска со опуштеноста... фантазијата...или со страста? 


straight from the hell... el satanico pandemonium
Incredible Blue
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2011 во 15:29
само знам дека нај голема желба скриена во себе од секогаш ми беше да се вртам на шипка.......ама не скрос гола..

треба дома една да си ставам............голема%20насмевка
чат пак ќе се извртам....за ќеф.......хааха

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,577 секунди.