IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Сакам да ти кажам...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сакам да ти кажам...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 338339340341342 346>
Автор
Порака
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2014 во 19:27
deka...kad-tad...ke moram da te najdam,za da ti pokazam,za da ti kazam,
inaku so fajde ako ne vidis i ne cues,pa,iako,ti nemozes da me sakas,
ma,i ne treba,neka ostane samo mojata ljubov,da ne pukneme ko balon...

P.S.IZVADOK OD "ZITIETO NA..."
Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2014 во 17:08
Kazi...DRAGICKA....Denes ni e godisnina...od taa vecer koga TI rece NE...A JA
TI rekov NEMOJ...nekoj ke se kae,a nekoj ke zali,i ke cekame posrani Godisnini kako ovaa za da pomislis,za da pomislam deka nekade sme,postoime,se kaeme ili zalime,igrame,jademe,pieme,rasteme deca...I ke ne boli...i neka boli...inace
nema da znaeme deka BESE EDNAS VO SKOPJE...


P.S. IZVADOK OD "ZITIETO NA..."
Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2014 во 15:19
koga ke najdes karmin na negovata kosula,ne mu pokazuvaj slabost,i ako ti
otfikari nekoja zauska,pogledni go u oci i zapreti mu so DRUGAR TI od SK...znam
deka ne te boli tolku zauskata,kolku pomislata deka nemozes da me najdes,za da mu
ja skrsime glavata,za da mu pokazeme deka i tebe ima koj da te brani...

P.S.IZVADOK OD "ZITIETO NA..."
Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2014 во 18:12
sega idam da se banjam,izbricam i picnam ko selski mladozenja...slucajno,samo ako,slucajno ti tekne,nokeska da mi dojdes na son....da ne te razocaram...

P.S.IZVADOK OD"ZITIETO NA..."

Изменето од svetosparki - 27.Ноември.2014 во 18:13
Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2014 во 20:39
Znaes so mi tekna...Dali i On jade Ham bez kecap,dali i On saka da zdrigne
posle prvata goltka od limenkata,dali ja vrti cigarata megu prsti koga saka, da ti kaze nesto vazno,i dali gleda u zemja pred da ti gi dopre...
majko moja...usnite...tie so bea,Boze,Dracevski,...Ako e taka...glej...
ne mu davaj nadez da misli deka,ako e kako mene,zasluzuva da te ima...


P.S.IZVADOK OD"ZITIETO NA..."

Изменето од svetosparki - 28.Ноември.2014 во 20:40
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2014 во 00:52
Nema signal.Proveri ja antenata.
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2014 во 17:31
treba da si ja smenam slikata na profilot:))
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2014 во 17:32
nekako ne mi se sviga poveke:))
Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2014 во 21:28
za malce ke pustev brkcinja i bradice,ama u zadnji momenat mi tekna deka ednas rece,da ne ti se sviga takov imidz,i deka nasite bebinja bi se plasele ,i isto bi bilo ko da se ljubis so grmuska...i deka najvise sakas radi toa,da sedime nevino,obraz uz obraz ,pretopuvajki si gi licata,za da eden den staneme edno,da i posle mnogu,mnogu godini,koga ke se pogledneme u ogledalo,da vidime drag lik...


P.S.IZVADOK OD''ZITIETO NA...
Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2014 во 19:19
Sega,koga go gleam vremevo kako se sprema da site ne zbere kraj nekoe kumbe,mi tekna...
deka sve zivo preturivme,no nikogas zima ne docekavme...nikogas nemavme moznost
da se valkame po snegot,da se prolupame so topki,u EZERCE,da pieme caj,mesto pivo,da ti gi gream racete vo moite pazuvi,da cupkame u mesto cekajki se po
Avtobuskite stanici,a znaes li zosto...Izgleda i dvajcata ja mrzevme zimata...


P.S.IZVADOK OD''ZITIETO NA...
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2014 во 00:52
СДТК.....ти го исеков цревото во дворот ќе неможеш да миеш за инат
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2014 во 20:00
...Eden den ke oteram sve u picku mater,ke sednam,na Kej,ke zeam kilo konjak i ke se napraam letva...A,ti ...bidi tuka ,nekade,da pazis da ne slucajuno ti zgresam...
Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2014 во 19:45
Znaes sto...vecerva ke ja kitam elkata,vo soba koja ne e ni nalik na onaa tvojata,slatka i mala,kao pomoranza,ke gi turam podarocite pod nea,za site no ne i za tebe,toa ke mu go sepnam licno na Dedo mraz,i ke go zamolam da ne me zaboravi kao prethodnive.....eset


IZVADOK OD ''ZITIETO NA...''
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2014 во 17:34
Знаеш...
Кога и да помислив,дека си конечно тука за мене...до мене.
Да ми помогнеш,да ме поддржеш,да ме насмееш ... ми бегаше.
Така и овој пат... побегна...
Се сокри како уплашено животинче во грмушки,
каде што нема да можам да те најдам, да те допрам
ни со поглед,ни со збор...
Се изгуби во толпа од луѓе,никови,постови,зборови...


Изменето од zverka_ - 18.Декември.2014 во 17:35
Јас сум 99% сигурна дека луѓето ме озборуваат,но 100% сум сигурна дека баш "ме заболи" за тоа!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 338339340341342 346>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.