IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Дали носите жолта облека?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали носите жолта облека?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 43>
Прашање: Дали носите жолта облека?
Одговор Гласови Статистика
45 [42,06%]
53 [49,53%]
9 [8,41%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
girl93 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 514
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај girl93 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали носите жолта облека?
    Испратена: 19.Април.2008 во 10:53
Sega nosam a porano ne nosev!

Изменето од mamma - 19.Април.2008 во 11:47
Кон врв
ivi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 11:50
Porano nosev mnogu,ama sega nesakam zasto e vo moda i site ja nosat
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 15:36
Немам ниту едно парче облека во жолта боја
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 16:04
neka ide temata
zaso e intersna
od aspekt so me zamisli
zatoa so ne sum biciklista
a najmalju vodecki

a se zamisliv navistina nemam niso zolto
neka mi ogjani nekoj zasto?????
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 16:06
гледам во тренд е сега жолто и зелено...и ради тоа не носам.намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 18:21
летно време практикувам да си носам светли бои, а и жолтата е светла боја, ама не дека сега е во мода, туку си имам доста жолти парчиња од облека и си ги носам. Не ја следам модата, што ми се допаѓа тоа си носам
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 18:23
....ДА,СЕУШТЕ Е КАЈ МЕНЕ "ЖОЛТАТА МАИЦА'"....
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 22:00
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Немам ниту едно парче облека во жолта боја
Nitu jas, ama bidejki cel grad e pozholten, menam nitu zhelba da oblecam neshto zholto.
always look on the bright side of the life!
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 00:19
Originally posted by bluebell bluebell напиша:


Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Немам ниту едно парче облека во жолта боја
Nitu jas, ama bidejki cel grad e pozholten, menam nitu zhelba da oblecam neshto zholto.


Не само што е пожолтен, стана цветна градина, ама ај нејсе... Туку јас не сакам жолта воопшто, ни портокалова, ни црвена...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 10:24
ja obozavam zoltata boja
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 15:19
Originally posted by bluebell bluebell напиша:


Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Немам ниту едно парче облека во жолта боја
Nitu jas, ama bidejki cel grad e pozholten, menam nitu zhelba da oblecam neshto zholto.


isto

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 15:20
Originally posted by IQ IQ напиша:

Originally posted by bluebell bluebell напиша:


Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Немам ниту едно парче облека во жолта боја
Nitu jas, ama bidejki cel grad e pozholten, menam nitu zhelba da oblecam neshto zholto.


isto


поддржано,.... голема%20насмевка само да додадам дека сега носам жолти тренерки,.... ама си ги купив минатата година смеење
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 15:21
shom ti se od lani moze

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 15:48
Колку ми се само смешни излозите на бутиците. Целите се жолти, жолти, жолти, од толку жолто глава боли. На сето згора толку дреч жолта ти удира на психа.
Имам видено некои девојки на кои добро им стои жолто, меѓутоа тие се сосем малку. А што “модата“ налага сите да се униформираат, тоа е друго дваесе и сега сите мора така да се облечат.
Катаклизма!


П.С: Јас мислам дека немам жолти алишта, а ако имам тоа е некоја маичка од пред 100000 години.
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 43>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.