IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Што е она најлудо што сте го направиле?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што е она најлудо што сте го направиле?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 08:52

е да било само едно па да можев да кажам...ама оди одвој едно најлудо намигнување.

Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 08:53
sum se rodil
poludo zdravje
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 08:54
go vikav majmunot na pivo
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 08:56
oki
javi se
denes
koga sakas

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 13:10
ајјјјј,..... најлудо,..... голема%20насмевка мирно девојче сум си јас трепкањетрепкањетрепкање ама мора некоја лудост да сум направила.... хмммм размислување 
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 14:22
.........nesmeam da kazamцрвенеењеtogas ke vidite teka stvarno sum ludaплазење
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 08:42
Сега ми текна дека еднаш со еден колега се гаѓавме со мртви пчели на работа....
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 11:45
Отидов на одмор со дечко ми а не им кажав на моите... два пати И замислете, не дознаа пу пу пу да не се урекнам
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 16:34
od sprotivnoto moze da se nabrojat...,,,ama od ova eheeeeeeeголема%20насмевка...газење%20од%20смеење...голема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 19:24
сега ми текна,.... трепкање еднаш школскиот дневник го заклучив во шкафче..... ама само за време од два  часа смеење а бев претседател,... примерен ученик,... и никој не се сомневаше во мене.... газење%20од%20смеење го скапаа од барање,.... и на крај,.... ме пратија мене,....  трепкање и нормално,.... трчанката до трети спрат,... дневникот под рака,.... свртив од кај канцеларијата,.... и дојдов херојски со дневник на час..... голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 19:32
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Отидов на одмор со дечко ми а не им кажав на моите... два пати И замислете, не дознаа пу пу пу да не се урекнам



Ме потсети на тинејџерски дани кога отидов со девојка ми на одмор без да им кажам на моите.
Само чудо од среќа ме спаси да не ме упецаат жив, ама настана прав филм! Не ми се веруваше!!!




П.С. Ама тоа не ми е најлудото нешто








Изменето од james dean - 16.Април.2008 во 19:44
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 22:38
Originally posted by james dean james dean напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Отидов на одмор со дечко ми а не им кажав на моите... два пати И замислете, не дознаа пу пу пу да не се урекнам



Ме потсети на тинејџерски дани кога отидов со девојка ми на одмор без да им кажам на моите.
Само чудо од среќа ме спаси да не ме упецаат жив, ама настана прав филм! Не ми се веруваше!!!






П.С. Ама тоа не ми е најлудото нешто





Уф да знаеш само колку пати упаднав во проблеми, па кои лаги сум ги смислувала да не им најдеш почеток и крај, ама се добро се сврши, се надевам дека нема да морам и годинава да лажам
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2008 во 11:59
...ona shto sleduva.....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2008 во 19:47
da ne gi nabrojuvam
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.