IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Kолку сте задоволни од вашиот физички изглед?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Kолку сте задоволни од вашиот физички изглед?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 10>
Прашање: од 1 do 5 !
Одговор Гласови Статистика
5 [7,14%]
1 [1,43%]
7 [10,00%]
23 [32,86%]
34 [48,57%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Luna83 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Luna83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 01:16
Originally posted by brza brza напиша:

bravooo,...sve koj od koj ,.."pozadovolen",...izgleda nema gabori,...ovoj narod! голема%20насмевка

Dali ima na ovoj beli svet poubavo dewvojce od Makedonce? Vo pravo li sum?
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 14:57
Originally posted by Luna83 Luna83 напиша:

Originally posted by brza brza напиша:

bravooo,...sve koj od koj ,.."pozadovolen",...izgleda nema gabori,...ovoj narod! голема%20насмевка

Dali ima na ovoj beli svet poubavo dewvojce od Makedonce? Vo pravo li sum?
 
siiiiiiiiiiiголема%20насмевкаголемо%20гушкање
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
iva_hot69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај iva_hot69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 10:51
premnogu
najgolem adut mi e toa
Кон врв
ivi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 12:11
Pa prilicno sum zadovolna,samo fakt e deka site sme samokriticni i sekoj saka da izmeni nesto na sebe
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 16:19
Koj od koj poubav....среќа
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 101129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 21:12
Iskreno sum si zadovolna...
Nisto ne bi menuvala...
Visoka ocena za sebe...(auuu narcisoidno sushtestvo sum )
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
ivi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 15:30
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Iskreno sum si zadovolna...
Nisto ne bi menuvala...

Visoka ocena za sebe...(auuu narcisoidno sushtestvo sum )
Pa da ti kazam taka i treba.Ubavo e covek da si e zadovolen od sebe.Eh,kamo i ja da bev kako tebe,ama jas sum stalno mnogu samokriticna,a toa pa,ic ne cini.
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 101129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 15:33
Ivi,srcka
i jas sum mnogu samokritichna..ama u globala
sum si epten zadovolna....
mozebi nekoe kilce treba,down....
toa mi e problemce,
drugoto e bas kako sto sakam da bide
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
ivi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 23:00
Epa jas sakam da sum kako tebe,ama mene cesto me fakaat tackite,i nekogas se slucuva da nemozam vo ogledalo da se poglednam.I sekogas si vikam,e ova da se smeni bi bilo mnogu podobro.Ama pa dobro e,brzo mi pominuva
Кон врв
Keri Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Keri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2008 во 05:13
Mnogu!
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2008 во 10:55
Сум задоволна...зошто не би била... не сум совршена, ама кој е?
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2008 во 10:59
sum za izgledot na moeto telo,ama za likot ne sum,mojlo barem malu poubav da si bev be
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2008 во 11:03
Originally posted by fiks fiks напиша:

sum za izgledot na moeto telo,ama za likot ne sum,mojlo barem malu poubav da si bev be


Не е важно како изгледаш... тешко на тие што те ценат според ликот
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2008 во 11:11
Normalno deka ima sitni raboti koi mi precat no vo globala sum si zadovolna
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.