IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Помош!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 101112
Автор
Порака
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 11:43
Уште опстојуват тамава?????
car's freack
Кон врв
BlackMagic Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BlackMagic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2008 во 12:20
KAKVO SAMOZIVO STVORENJE TOJ TVOJ DECKO!!!PRVO TOJ NE E ZREL A TI USTE PONEZRELA OD NEGO!!!....ODJE*I TOA I DOSTA SE GLUPIRAS....SVESNA LI SI SAMO KOLKU SI MALECKA?!?!?AKO POCNES SEGA SO TIE PRAKSI DO 19 GOD KADE KE STASAS??!?
C....C...C MLADINAVA...
AH KADE E TOA VASPITANJE OD PRED DVATRIESET GODINI....
Кон врв
trnar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај trnar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 00:33
Originally posted by SOS SOS напиша:

Imam 14 godini, i decko koj e 5 godini postar od mene. Odime vejke 6 meseci. Poslednive dva meseci toj postojano misli samo na edno. Koga ke go odbijam se luti i mi veli da go "oslobodam od tezinata". Jas veke nekolku pati so raka go .... no toj sega saka da go zemam vo usta. Mene ne mi se dopajga idejata no ne znam kakvo e cuvstvoto i dali ke mi se dopadne pa mozebi bi sakala da odam do kraj. Bi sakala nekoja poiskusna devojka da mi kaze sto da pravam. Ne sakam seuste seks a ne sakam da go izgubam ni nego. Prekrasen e ....

kiss


Ova e FAKE.
Nas taa ke ne prashva?Gluposti.Aj sto nesum devojka pa da ti objasnam.Ama temava e stara pa kojznae sto napravile do sega (dete?).Inace 19 godisnik ne mozite da go smestite vo pedofili.I toj e uste dete, i ako e zakonski polnoleten.Fakticki mozi da bidi pomalku uzrean od nea.Sozrevanjeto ne bidnuva tocno na 18 god. i so zakon.Prirodata kaj nekoi poranuva,kaj nekoi zakasnuva.Samo sepak nemu bi mu pracal deka za ova se odi vo ZATVOR.

Изменето од trnar - 08.Јуни.2008 во 00:33
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 01:15
..sto storija ovie ili samo ne zezase detevo..?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
pwincessbt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pwincessbt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 04:20
Ja procitav temata, i se sho kaza chupeto izgleda ko izmislenica. Vo sekoj slucaj, taja veke koga si dozvolila so raka da go obraboti, i koga razmisluvala dali da ili ne ponatamu da prodolzi vas djabe vi se sovetite sho i gi davavte. Taja zivej vo eden svet kaj sho se e med i mleko.Na takvi deca dgabe e da mu se objasnuva realnosta, tie se tvrdoglavi i pak ke si prodolzat po svoeto. A toj navodno "Prekrasniot" ne e prekrasen tuku spaga vo tipichno mashko, odnosno razmisluva samo so "dolnata glava". Duri ne dobie to sho saka ti za nego mala ke bidish kralica, koj ke mu dajsh ke se praj deka ne te znaj. Moj sovet ako ova sho go napisha e vistina, e RAZBUDI SE i NE LETAJ.pozdrav
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 16:46
не ми е јасно како не ја сум ја прочитала темава порано......сега е касно за било што да кажам.............само дека е премногу наивна,мала и неискусна
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 16:51
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

не ми е јасно како не ја сум ја прочитала темава порано......сега е касно за било што да кажам.............само дека е премногу наивна,мала и неискусна



....ne e kasno,kazuj.... moze uste se misli devojceto..!nemoj posle da e docna..!daj pomogaj...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 101112
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.