IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Помош!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9101112>
Автор
Порака
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 12:33
газење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 12:57
.....ОВАА ИСПАДНА НАЈРЕЛАКСИРАЧКА ТЕМА!!!..ДУРИ ПОДОБРА ОД ОНИЕ ВО РАЗНО..пр.....АЈ ДА ТРОПАМЕ ГЛУПОСТИ..КОЈ Е НАЈОТКАЧЕН ..ИЛИ ТРЕСНИ ШТО ЌЕ....!!!голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:46
Originally posted by anakin anakin напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

А зошто одбиваш да одиш на гинеколог? Ако сакаш да бидеш
возрасна, да имаш секс, секако дека треба и на гинеколог да одиш. Или
кога веќе тоа е во прашања стануваме срамежливи? Со самото тоа што
одбиваш да одиш мајка ти станува понервозна и недоверлива, а ти
навистина немаш од што да се плашиш ако си немала секс. Оди со неа, ќе
сфати дека си и ја кажала вистината а патем ќе добиеш и некој корисен
совет од гинекологот кој секако ќе ти го потврди она на кое сите ти
укажуваме... премлада си за секс. И уште нешто, не верувам дека ќе
уживаш во моабетите кои ќе почнат да се шират низ град кога фраерот ќе
почне да се фали дека те пипкал.


zaso da odi na ginekolog
moze e nekoj dobar dasa
mozebi za toa

abe-- ve igra nekoj -- a ste vo film
i jas so vas
ne porekuvam
газење%20од%20смеење


Се откажав јас веќе... Сега ми е интересно само да ве читам
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:47
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:51
Originally posted by zagor zagor напиша:

.....ТАКА Е!НА ДОКТОР НИКАКО...РАЗГОВАРАЈ СО МАЈКА ТИ,ИЛИ ТАТКО ТИ ,И БИДИ СПРЕМНА НА ОДГОВОРИТЕ...
1.КОЛКУ ПАТИ?...ТИ ЌЕ КАЖЕШ ..-САМО ЕДНАШ.!!!...ЗА ПОВЕЌЕ НЕМААТ ДОКАЗИ.
2,КОЈ Е ТОЈ ....ДОМАЌИНОТ?..ТИ...-НЕ ЗНАМ,СЛУЧАЈНО ГО СРЕТНАВ.
3,КАЈ ЖИВЕЕ?....ТИ НОРМАЛНО ТАКА И ТАКА НЕ ЗНАЕШ ...ШТО Е И ОДГОВОР!
4,ДА НЕ СИ СЛУЧАЈНО У ДРУГО СТАЊЕ?...ТИ..-ВЕЗЕ НЕМАМ!
5,ДА ТЕ НОСИМЕ НА ДОКТОР?...ТИ....НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
6,КАДЕ РАБОТИ ТОЈ..ТИПОТ...БУДУЌИ ТАТКО?...ТИ ..-НЕ НЕ РАБОТИ,НЕМАЛ ПОТРЕБА ДА РАБОТИ....!
7,БРАТ ..СЕСТРА..ИМА ЛИ ТОЈ?...ИМАЛ....СЕСТРА,СО ВНУЧИЊАТА КАЈ НЕГО ...ДОМА...ЗАЕДНО СИ ЖИВЕАТ...!
8.И,СЕГА?....ТИ..-ПА НЕ ЗНАМ ..МУ СЕ ЈАВУВАМ...АМА НЕ МИ ОДГОВАРА..!
 
 
...ПОСЛЕ ОВА..ВЕРУВАЈ МИ ,МНОГУ ПОИНАКУ ЌЕ ГЛЕДААТ НА ТЕБЕ И ТВОЈОТ ЖИВОТ!!!ДУРИ И НИВНИОТ ЖИВОТ МОЖЕ ДА ДОБИЕ ДРУГ ТЕКнамигнување....СО СРЕЌА,ПО ПАТОТ КОН НЕИЗВЕСНОСТА...!!!мафтање
 
 
 
 
газење%20од%20смеење
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:51
ke ja ubijaat doma ako go cujat ovaгазење%20од%20смеење
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:54
 
 
 
Originally posted by SOS SOS напиша:

Sto da pravam ????? Ve MOLAM POMOGNETE MI........

Dve nedeli veke kako me drzat zatvorena doma. Majka mi dozna deka imam decko. Morav da i kazam se. Seuste imam modrinki po raceve. Ne mi veruva deka sum nemala seks. Saka da me nosi na zenski doktor. Ke umram od stram. I rekov deka samo mrtva ke pojdam tamu.
Nejzinata ljubov samo me povreduva. Nema da me pusti ni za veligden so drugarkite.
Pocnuvam da zalam sto ne mu veruvav deka edinstveno toj me saka na ovoj svet. Misli deka ako me cuva zatvorena deka nema da go sakam. Sega go sakam uste povejke, i zalam za rabotite sto mu gi rekov.
 
 
 
 
devojcevo resilo site da gi dupciголема%20насмевка


Изменето од topsexy - 24.Април.2008 во 23:54
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 00:03
ami kako nema labavo samo dupehje
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 00:22
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Aha...se blizi kulminacija vo dramataголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка...dobra bese ovaa epizoda br.2....Ama tretata ke bide "mama i tato doznaa deka e postar" смеење
 
A ti devojce - nikogas ne baraj sovet za odluka koja veke si ja donela намигнување
 
Znaci temava e prozirna kako spanska serija...uste od daleku se poznavase prodolzetokot..... Izgleda jas i dadov idea za prodolzenieto  голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 22:10
....И ТАКА,СО ИСКРЕНА,ГОЛЕМА И НЕСЕБИЧНА ПОМОШ ОД НАС ФОРМСКИТЕ СЕКСАЏИИ,УСПЕА ДА СИ ЈА СОЧУВА ВРСКАТА И ПОДЛЕГНА НА ИСКУШЕНИЈАТА ШТО ГИ НОСИ ОВОЈ ПРЕКРАСЕН,СОВРЕМЕН,ЕДИНСТВЕН И НЕПОВТОРЛИВ ЗЕМСКИ ЖИВОТ..... !
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
ZeNskaaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Локација: Russian Federation
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeNskaaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2008 во 13:04
 
 
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Aha...se blizi kulminacija vo dramataголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка...dobra bese ovaa epizoda br.2....Ama tretata ke bide "mama i tato doznaa deka e postar" смеење
 
A ti devojce - nikogas ne baraj sovet za odluka koja veke si ja donela намигнување
 
Znaci temava e prozirna kako spanska serija...uste od daleku se poznavase prodolzetokot..... Izgleda jas i dadov idea za prodolzenieto  голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
 
ako ne bese za izkusenijata ne togas zosto bi ziveele? :)
чесни сини очи
Кон врв
ZeNskaaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Локација: Russian Federation
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeNskaaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2008 во 13:05
Originally posted by zagor zagor напиша:

....И ТАКА,СО ИСКРЕНА,ГОЛЕМА И НЕСЕБИЧНА ПОМОШ ОД НАС ФОРМСКИТЕ СЕКСАЏИИ,УСПЕА ДА СИ ЈА СОЧУВА ВРСКАТА И ПОДЛЕГНА НА ИСКУШЕНИЈАТА ШТО ГИ НОСИ ОВОЈ ПРЕКРАСЕН,СОВРЕМЕН,ЕДИНСТВЕН И НЕПОВТОРЛИВ ЗЕМСКИ ЖИВОТ..... !
 
ENAS SE ZIVEJ!
чесни сини очи
Кон врв
biljana.madrid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Прилепчанка

Регистриран: 22.Ноември.2007
Локација: Spain
Статус: Офлајн
Поени: 358
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biljana.madrid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2008 во 10:29

Navistina interesno forumsko prasanje. Ischitav se od pochetokot i dojdov do nekolku zakluchoc¨:

1.Ova e laga i chupeto ni pravi film tuka.
 
2. Ovoj Krali Marko i SOS mi se mnogu sumlivi, edna krajnost i druga. Ne iskluchuvam moznost deka Krali Marko e pedofil... inaku koj bi i daval takvi soveti za seks so deca. Mozebi se ista lichnost... Premnogu golema sluchajnost za da se pojavat dvajca od ovoj tip...збунетост
 
3. Mozebi e vistina (kako posledna moznost, ne veruvam mnogu vo ova). Iako na momenti mi idese da se iznasmeam ama sepak si velev da ne e vistina i aj da istraam. Od chitanjeto na komentarite jasno e sto treba da pravi. Sovetite vi se super. No i zakluchocite okolu temava. Mislam deka somnezite vi se na mesto. Znachi ako e vistina ovaj sluchaj jasno ni veli chupenceevo deka ovoj samo za seks ja saka. Ne i treba GINEKOLOG ( ili zenski doktorгазење%20од%20смеење) tuku pedagog (kako sto veke eden od vas reche). Tie sto velite deka ova e pedofilija ste vo pravo. eve zosto. Ne e isto da imas ti 14 godini a toj 19. Razlikata ne e vo godiniti tuku vo zrelosta, psihichkata podgotvenost. site nie sme bile 14 godisni. Ne e isto jas 25 godini a toj 30. Togas i dvajcata sme vozrasni i sposobni da si doneseme odluki za koi nema da zazalime.
 
Site toa go rekovte. Na ovoj ¨prekrasniot¨ne mu e do devojcheto tuku samo za seks mu e. Jas mu velam neka si najdi nekoja na negova vozrast i neka proba so nea. A ne vaka deca da lazi... Devojchevo go sakalo... Kako da ne! Tie godini se mnogu kritichni i glavata si ja gubime. Na tie godini LJUBOVTA NEMA VRSKA SO SEKSOT. Treba da se ima seks koga ti ke se smetas za spremna a ne nekoj da te tera. So 14 godini sigurno ne.
Seksot e ubava rabota ama SAMO so nekoj VISTINSKI sto go sakas i te saka, a toa ne se sluchuva so 14 godini. Treba da sozrees psihichki za da mozes da donesuvas VISTINSKI odluki, za VISTINSKI da ljubis i VISTINSKI da uzivas vo seksot bez kaenje. Na vozrast od 14 godini toa ne e mozno. Se nema cvrst karakter i vakvi pedofili ke te koristat. A be, znae ovoj ¨prekrasnoiv¨ so koj si igra.
 
Za seks nikoj ne treba da te moli. ZA SEKS NE SE MOLI!!! Toj ¨prekrasniot znae deka ova devojche lesno se lazi... So toa sto i rekol deka ¨samo ednas i ne poveke¨ saka da kazi ¨ednas i poveke nema da mi trebas¨ ili ¨ednas i za drug pat sama ke pobaras¨
 
Sto se odnesuva do toa sto ¨majka i ja zakluchila¨ mnogumina rekovte deka i treba psihijatar. Pa taka e. Na mnogumina vo Mk im treba psihijatar. Namesto da sedni da razgovara so kerka i ja zakluchuva i na takov PRIMITIVEN NACHIN ke resime problem. Namesto da sedni i da porazgovara za nea za site raboti okolu seksot da ne ja lazat drug pat.
 
Nakratko, tipov neka go otkachi pred da ja zafrkni. Ma kakva vikendica.... sedi si doma.
 
I nemoj so tie gluposti deka ¨majka ti ne te saka¨ a tipov ¨te sakal. Aj ne me smej!!! Jas sum majka i znam kolku si ja sakam mojata kerkichka. Majka ti tvoja ne e deka ne te saka, tuku e edna NESPOSOBNA  za familija da gleda. Na tvoi godini taa treba postojano da e so tebe i se da ti pomaga. 14 godini se mnogu kritichni, znae taa, samo e nesposobna da se SOOCHI so realnosta.
 
Treba da si bidis pobliska so majka ti. I dvete treba toa da go znete. A ovoj ¨prekrasniot¨tvoj OTKACHI GO pod HITNO i neka si bara nekoja na negovi godini.
 
Kako i da e temava mi se vide interesna. Komentarite vasi mnogu se dobri.
 
Pozdrav
Прилепчанка
Кон врв
Asterix Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Asterix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2008 во 10:44
apshini tapshini na na na gluposti
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9101112>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,500 секунди.