IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Апсолвентска екск*рзија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Апсолвентска екск*рзија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 22:52
Originally posted by Drlja Drlja напиша:

Венеција, Верона, Рим, Тиволи, Фиренца, Азурен брег, Ница, Монако, Фигуерас, Лоред де Мар, Барселона, Париз, Минхен и Виенаголема%20насмевкајас би ги убацил тука и Амстердам, Берлин и Прага ама ајнамигнувањебај д веј убацив линк во првиот пост од турата ако те интересираголема%20насмевка


wow блазе вас... инаку линкот не ми се отвора
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
len4e Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај len4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 23:37
Dobar provod na site.Ako imate prilika nemojte toa da go propustite.Toa e ona vistinskoto po koe ce go zapamtite najmnogu studirajnjeto.Uzivajte ,setajte i zabavuvajte se.Jas bev i znam kako e ,a cekam prilika povtorno da se vklucam vo nekoja takva tura zasto stvarno e dozivuvajnje sto se pameti.Pratete sliki potoa
Кон врв
muhadzir Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 740
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај muhadzir Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 23:42
Steta jas ja propustiv, ama sto da pravam koga sobirav pari za svadbaтагаголема%20насмевка
ISLAM VJERA ISTINE
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 03:50
Godinava i jas ja utnav
ama drugata godina EUROPE HERE I COME!
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,152 секунди.