IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Шпански серии-теленовели
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Шпански серии-теленовели

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 12>
Автор
Порака
xxx Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај xxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2008 во 15:57
spansite serii se tapa se e isto i se zavrsuva so svadba a losi likovi umiraat i za sto go gledas koa znaes sto ke se sluci. Zatoa glej si najdobi serii, amerikanski kako:
1.Heroes
2.LOST
3.4400
4.greu's anatomi
i mn drugi
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2008 во 16:05
Originally posted by Luna83 Luna83 напиша:

Originally posted by nikita nikita напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Што да гледам? Лети?

zaso taka,pa leti e mn smesno i zabavno,samo sto malku vo posledno vreme zatupija,ama TOP e serijata!!!
    
Nikita   i jas si ja gledam Leti i DOn Fernando,zakon e.A licno mene najmnogu mi se svigase Zade

da KLON go zaboravivme,najzakon serija!em interesna em pou4na,bar nau4iv nesto za islamot
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
Sanja_Inter Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sanja_Inter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2008 во 16:17
Ma to ti je pravo pranje mozga!!!
Logic will take u from A to B! Imagination will take u everywhere!
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2008 во 21:09
Originally posted by Sanja_Inter Sanja_Inter напиша:

Ma to ti je pravo pranje mozga!!!

sanja sto se razbiras ti vo serii,aj kuti i RESAVAJ zada4i algebra
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
marija-92 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 333
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marija-92 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 15:42
akapulko nekat koa iam vreme. ne za dr ima zgodni decki i curi
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 16:14
Мислам дека треба да се забранат со закон... ме умре сестра ми со овие шпански серии
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
samir_sneijder Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мадридиста

Регистриран: 24.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 155
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samir_sneijder Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 16:36
Па нека не гледа ако е толку лесна
OooOooOoOOooПразно..ОооОоОоОоООоО
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 16:48
Originally posted by samir_sneijder samir_sneijder напиша:

Па нека не гледа ако е толку лесна


?
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 17:51
http://seriimk.forumakers.com/forum.htm

ова е најдобриот македонски форум за серии, кој сака нека се РЕГИСТРИРА
има латино серии, америкснаки, балкански
кој сака нека си отвара ТЕМИ за која си сака серија што му фали
има за сешиј вкус, информации и се за сите СЕРИИ
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 18:12
Aj da reces da ima 2,3 serii..ama na sekoja tv davaat po 15 na den..stvarno e preterano..

Изменето од Eli - 20.Септември.2008 во 18:12
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 18:35
kaj nas samo na A1 ima 1 latino serija, na A2 ima edna i na sitel ima 4, toa e toa
znaci vkupno 6 telenoveli!!!!!!
od kade deka imalo 15 na sekoja tv?
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 16:20
Originally posted by KAROLIN KAROLIN напиша:

kaj nas samo na A1 ima 1 latino serija, na A2 ima edna i na sitel ima 4, toa e toa
znaci vkupno 6 telenoveli!!!!!!
od kade deka imalo 15 na sekoja tv?


Abe taka e zborot.. ne bukvalno..ama gi ima mnogu..pa plus dodadi gi i tie na kablovska..opsto mnogu..pa plus i onie hrvatski(koi se praveni na ist kalap)..zabraneta ljubov,pa sea nekoja nova na a1..pa na kanal 5 reprizno ljubov vo ofsajd,pa na mtm reprizno jelena..abe uzasi.. pocnaa duri da gi repriziraat..hah pozz
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2008 во 23:57
од петок од 9 наутро на сител почнува комедијата ГРДАТА УБАВИЦА


http://seriimk.forumakers.com/forum.htm
Кон врв
ultrasce871 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 36
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultrasce871 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 02:24
Originally posted by KAROLIN KAROLIN напиша:

од петок од 9 наутро на сител почнува комедијата ГРДАТА УБАВИЦАhttp://seriimk.forumakers.com/forum.htm


ауууу пак ли ке ја даваат...не пукнаа со оваа..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.