IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Бисери на вашите бисерчиња
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бисери на вашите бисерчиња

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 13>
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 12:10
Originally posted by mamma mamma напиша:

Sega e ...golem biser....veli: Aj,ma ...ne mi se filmaj..тага

-----------------------------------------------------------------------
neznam dali se biseri...Stara...ne mislish deka malku se zanesuvash ...na krivini...
....Stara...mislam deka ne pobarav strucno mislenje...
...Aj te molam majce ..odi masiraj go stariot... on potpishal da trpi da go davish...

Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 14:54
...as asnam gomela i ozam tokac...
sto vo prevod znaci:
 -jas ke porasnam golema i ke vozam tocak
apce
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 15:44
-ne si odi mila doma ,posedi uste malku pa jas ke placam po tebe.
-eee...ne moze si odam doma a ti placi si.
Koga se slisnav posle na telefon me prasa:
-Si places uste?
голема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 10:00

koga ke napravi belja i vikam ' tikva zelena '

e vcera ona mene mi rece ' tivka zenela '
apce
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 11:55
ova e naj taze od utrinava od dorucek:
 
- dete aka uca sastepa
 
vo prevod: dete saka da ruca pasteta
 
i da mozete da i go vidite suratot ke padnete od smeenje
apce
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 11:58
Го терам утрово да стане конечно од креветчето и да оди да се измие и да се облече,а тој ми вика:-а,ти ќе ми помогнеш?Јас сум многу изморен!
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 13:06
Мојот најсладок братучед кој има 3 годинки, еднаш ме праша: Сакаш да ми го видиш газето? Баба ми вели дека е најубаво на цел свет
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2008 во 08:58
НЕГО ОСТАЈ ТОА ТУКУ-Ми велит Абе ти будала си? и јас -На ко ти будала? На мама!!! од таму мајка и- На кого??? - А мор на куклана и велам!!!
car's freack
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 01:41
Mojata pogolema kerkicka (sega ima 2 ipol godini) prestana na 2 godini da nosi pampersi.Nejze toa i bese mnogu interesno i po cel den trcase niz kuka i vokase: KE SE POMOCAM! KE SE POMOCAM! NA NOSHKOTO! NA NOSHKOTO!
(NOSHKOTO - NOKSIROT)
Bese vistinska enigma da se otkrie koga navistina i se moca a koga samo saka da si posedi na NOSHKOTO...
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 15:44
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 20:54
Ојме некни покрај езеро и се пресретнавме со еден Афро-Американец и керками неколку секунди потоа викат:МАМО МАМО ВИДОВ ЕДЕН ГНАСЕН (ВАЛКАН) ЧОВЕК!!!
car's freack
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 22:15
Mojata Tami odsabajle i rece na majka i:
-Mola odam gladinka, sto da se plavi takva e labotata..голема%20насмевкаголема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 22:16
Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

Mojata Tami odsabajle i rece na majka i:
-Mola odam gladinka, sto da se plavi takva e labotata..голема%20насмевкаголема%20насмевка
 
 
me iznasmeaгазење%20од%20смеење
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 22:25

zadolzena sum vo slobodno vreme da i ja cuvam kerkata na sosedkata,dobrovolno....

i koga imam vreme da ja zimam od gradinka........im ostavivme i moj broj tamu da se javat ako ima nekoj problem,ako ne moze majka i da izleze od rabota.........
 
i eden den se javuva vospitackata....vika izbegale decava,a inicijatorot tokmu tea.......
 
gi gledam po deset minuti(taman sto bev trgnala da idam tamu da najdeme resenie) gi gledam kaj mene pred vrata ........polno deca.........
ne im se sedelo poveke...........deca
 
 
i seuste ne e razjasneto kako usaeale da zaminat?смеење


Изменето од topsexy - 10.Април.2008 во 22:26
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.