IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Бисери на вашите бисерчиња
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бисери на вашите бисерчиња

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10111213>
Автор
Порака
Македон Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Caesar Constantinus

Регистриран: 20.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9928
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Македон Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2009 во 21:59
Originally posted by ВАЖНА ВАЖНА напиша:

И станав ме исчека да отидам до кујна да се напијам вода а тој паметниот ете ти го на компјутерот и од таму ми вика-без политика не се живеенамигнувањегазење%20од%20смеење
Политичарче малогазење%20од%20смеењеголемо%20гушкање


Не е за смеење ова со политикава. Не е убаво толку мало дете ( ова мислам дека треба да важи за сите деца ) да се занимава со политика и да се нервира за глупости.


Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2009 во 22:15
Originally posted by Македон Македон напиша:

Originally posted by ВАЖНА ВАЖНА напиша:

И станав ме исчека да отидам до кујна да се напијам вода а тој паметниот ете ти го на компјутерот и од таму ми вика-без политика не се живеенамигнувањегазење%20од%20смеење
Политичарче малогазење%20од%20смеењеголемо%20гушкање


Не е за смеење ова со политикава. Не е убаво толку мало дете ( ова мислам дека треба да важи за сите деца ) да се занимава со политика и да се нервира за глупости.




Во потполност се сложувам со тебе...изненадување
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2009 во 18:39
Originally posted by Македон Македон напиша:

Originally posted by ВАЖНА ВАЖНА напиша:

И станав ме исчека да отидам до кујна да се напијам вода а тој паметниот ете ти го на компјутерот и од таму ми вика-без политика не се живеенамигнувањегазење%20од%20смеење
Политичарче малогазење%20од%20смеењеголемо%20гушкање


Не е за смеење ова со политикава. Не е убаво толку мало дете ( ова мислам дека треба да важи за сите деца ) да се занимава со политика и да се нервира за глупости.


abe ic nego ne mu bilo gajle za politika, tuku samo pravilno sigo iskoristilo zborcetoнамигнување
Кон врв
vistinskipravoslavec Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vistinskipravoslavec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2009 во 01:29
ај бе пишујте уше интересно е...
Во небесното царство нема да влезе секој 4овек што ми се обракја ,Господе,Господе, туку само оние кои го извршуваат она што од нив го бара мојот небесен татко.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 19:43
Кога беше помала...

-Дадееее
-А?
-Не се вика а, молам се вика! Ќе те кажам на тато! плазењеѓавол
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 19:52
Originally posted by напиша:

сестра ми ми влегува сабајле во 9 во соба и ми вика,.... дадо,... сакам да сум дива свиња......


... газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

леле... газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 19:54
Сестра ми... аген. голема%20насмевка

Вика: -Дедо Клуме пука со п у т к а т а, тепа мецката. изненадувањетрепкање

У превод: Дедо Круме ќе пука со пуШката, ќе ја утепа мечката. голема%20насмевка


Изменето од Tiggy Vicious - 25.Март.2010 во 20:08
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 20:13
батето мое големо%20гушкање

Очите ќе му испаднеа од зјапање по едно девојче...

јас му викам: шо гледаш бе

кутриот ко се усрами ... ко се вцрви... : не бе ... ништо бе...црвенеење

оф леле кутриот...големо%20гушкање
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 20:28
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

bidejki moite bisercinja se biserishta... jas se raduvam na bisercinjata od komshiite...... imam malo komshice... moite deca go skokotkaat... i se smeee na cel glas.... jas gi karam da ne go smeat tolku... aman ostajte go da ne se pomocka... sega go preslekov.... deneska gledav Kozbi shou i se smeev na cel glas... toj mi prioga seriozno me gleda .... i mi vika....ne meesh.. mokash daki... secev peska... i mavta so prstot... abe da go izedesh...
газење%20од%20смеењеbiseristaголема%20насмевка
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2010 во 19:20

брат ми ...

 
стално ги меша Ал Пачино со Ал Капоне смеење
 
 
Ме изнасмеа денес,
 
бате, бате, утре че бидел онај филмон со Ал Пачино, „Недопирливи“...
 
Јас: сакаш да кажиш Ал Капоне...
 
Тој : Абе исто ти е... големо%20гушкањеплазење      дасмеење
 
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 12:06


Во петокот ја земам малечката ќерка од градинка, и по обичај ја прашувам како си поминала, што правеле... Туку кога ми се сврте со еден важен поглед и ни пет ни шест:

- А ти што правеше денеска цел ден, а? изненадување
- Како ма, ти мене ќе ме испрашуваш??
- Е така! Како што можеш ти мене да ме испрашуваш секој ден. Кажувај сега што правеше!


Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2013 во 16:22
Внук ми:
- Тете,ај погоди со што ќе ми биде роденденската торта!
-Со спајдермен?
-Не!
-Бетмен?
-Не!
-Зоро,трансформерси,Сунѓерот Боб?
-Не,не,не....се предаваш?
-Се предавам не знам
- Па со ШЛАГ бе тете!!!


кловн
Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2014 во 20:45
Vnuka mi saka da ja nosam vo iBroteka голема насмевка
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21942
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2014 во 00:56
Внука ми кога беше малечка многу сакаше да и ја читам Волкот и седумте јариња, и еднаш ми рече
Тете, убава си како коза љубов
изненадување
Никогаш немој да се каеш за нештото што си го направил, ако во тој момент си бил среќен
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10111213>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.