IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Признавање на Косово
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Признавање на Косово

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3839404142 155>
Автор
Порака
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:07
Аватарот ми е спортски и не е националистички...Да беше од Манчестер или Челзи или Реал немаше да ти смета така...??? Ја несум ти крив што имаш комплекс на помала вредност спрема србите, тоа е твоја слабост и се српско те нервира... А локацијата е мој избор... Тоа тешко ти паѓа а?
Кон врв
kire_nedelkov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 23.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kire_nedelkov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:15
Originally posted by DelijaSkopje DelijaSkopje напиша:

Аватарот ми е спортски и не е националистички...Да беше од Манчестер или Челзи или Реал немаше да ти смета така...??? Ја несум ти крив што имаш комплекс на помала вредност спрема србите, тоа е твоја слабост и се српско те нервира... А локацијата е мој избор... Тоа тешко ти паѓа а?


pa cim e 'cisto' navijacka, sto ne stavis od AEK, ili od CSKA Sofija. i onaka trojnata oska gledam poleka ja stavate vo sila.

a lokacijata ic ne mi smeta... veruvaj... uste slatko se smeam sto takva lokacija NE POSTOI!
Кон врв
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:20
Еј ал си .... Јас сум навивач на црвена звезда од кога знам за фудбалот... Што ќе ми се мене АЕК, а ЦСКА Софија тебе ти ги оставам...
А локацијата не постои само во твојата глава... Ти дури и не си ни ставил локација... Што не најде Блгарско знаме???
Кон врв
zmejko_zmejko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Април.2008
Локација: Djibouti
Статус: Офлајн
Поени: 242
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zmejko_zmejko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:22
ce bese epten ocigledno голема%20насмевка
Кон врв
kire_nedelkov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 23.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kire_nedelkov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:24
pa jasno mi e mene deka si navivac od mali noze. za tito maftase so znamenca, za milosvec so kalasnikov. a za makedonija ne si mrdnal ni so mal prst. bruko!
Кон врв
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:36
За Македонија сега овде се мачам со тебе СРАМОТО!!!
Кон врв
invader Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 442
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invader Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:37
ете, дури и буркина фасо го признала косово денес!
Кон врв
kire_nedelkov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 23.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kire_nedelkov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:39
Originally posted by DelijaSkopje DelijaSkopje напиша:

За Македонија сега овде се мачам со тебе СРАМОТО!!!


e ke se namacis.

ama paravanot, da ne recam pantalonite, ti padnaa. nema ni M od Makedonija vo tvojata 'borba'.
Кон врв
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:41
НАЈНОВА ВЕСТ!!! Ѓоковиќ се пласирал во полуфинале и ќе игра против Федерер...
Кон врв
kire_nedelkov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 23.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kire_nedelkov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:42
Originally posted by DelijaSkopje DelijaSkopje напиша:

НАЈНОВА ВЕСТ!!! Ѓоковиќ се пласирал во полуфинале и ќе игра против Федерер...


bravo za djokovic. se blizi krajot na federer...
Кон врв
zmejko_zmejko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Април.2008
Локација: Djibouti
Статус: Офлајн
Поени: 242
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zmejko_zmejko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:43
kako bese onaa zemja ? burakina FARSA ?  .... ce se raduvas li isto vaka i so volkav zar koga ce pocnat da e priznavaat ILIRIDA ? a , kirca?
Кон врв
kire_nedelkov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 23.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kire_nedelkov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:45
apsolutno ne me interesira koj go priznal kosovo.

isklucivo me interesira nasata granica da e markirana, cuvana i cvrsta. i me interesira koj ne priznal pod ustavnoto ime.

a kosovo, koj saka neka go priznae, koj nejke ic ne mora. me zabole.

a vas so tolku ve bole, moze malce da se zashamarate, pa da se osvestite vo koja drzava ziveete.
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 00:05
Originally posted by kire_nedelkov kire_nedelkov напиша:

kosovo nema nikakva vrska so makedonija.

providni se tie sto pod prevezot na patriotizmot gi zastapuvaat srboslavskite interesi vo makedonija. nie treba da imame EDNI interesi - Makedonskite i nicii drugi.


Исламот е проблемот на косово, а Македонија исто е дел од поширокиот проект на исламизацијата на регионот. Затоа тука нема никакви србославски интереси. Во прашање се чисти македонски интереси кои се загрозени од исламот.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
kire_nedelkov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 23.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kire_nedelkov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 00:19
islamizacijata e drug problem. mislam deka ke e mnogu pogolem problem ako ne ja demarkirame granicata, otkolku ako ja markirame. Sto mislis ti?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3839404142 155>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,154 секунди.