IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - ЗА КОГО KE ГЛАСАТЕ ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЗА КОГО KE ГЛАСАТЕ ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 50>
Прашање: Za kogo bi glasale ako utre ima izbori?
Одговор Гласови Статистика
73 [50,69%]
22 [15,28%]
6 [4,17%]
17 [11,81%]
1 [0,69%]
5 [3,47%]
20 [13,89%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 16:38
значи и за вас ке треба вреки брашно.... особено ко што има сиромашен народ таму појке од кај нас брашно ке треба
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 16:44
Култузин-ке праам еци пеци пец голема%20насмевка
А татарче-у Софија си има сичко ама во продавница
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 16:44
a,be,...koga vekje stanuva zbor za brashno,...ili ne daj boze ,..zejtin,....i mojot glas ima tezina,...ama,...kolku eden-dva shlepera,...ni manje,...a,moze samo vishe,...mamu im jebesh,...pa,ne sum budala,...лутина


Изменето од moira - 31.Март.2008 во 18:23
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 16:46
Originally posted by brza brza напиша:

a,be,...koga vekje stanuva zbor za brashno,...ili ne daj boze ,..zejtin,....i mojot glas ima tezina,...ama,...kolku eden-dva shlepera,...ni manje,...a,moze samo vishe,...mamu im jebesh,...pa,ne sum budala,...лутиналутина


BRZA KOLKU BRASNO I ZEJTIN TREBA DA INVESTIRAME VO TEBE DA POCNES POPOZITIVNO DA RAZMISLUVAS.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 16:48
ја мислам ке треба и малтер за него....голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 16:50
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

ја мислам ке треба и малтер за него....голема%20насмевка


SE SO TREBA, AKO TREBA I ZA VIZA KE SREDIME PA GITLA OD MAKEDONIJA.

NEZNAM STO SEDI USTE KOGA SE E NEGATIVNO ZA NEGO.

ILI TAKOV SE RODIL NEGATIVEC PA MU ODGOVARA NON STOP DA SE ZALI I DA GI TROVI ONIE STO POZITIVNO RAZMISLUVAAT.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 16:51
таков е случајот со атеистите...или се скептици или негативци..донекаде го сваќам ама сепак го поштуем ко чоек иако не сака на коњак со мене голема%20насмевка


Изменето од moira - 31.Март.2008 во 18:18
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 16:55
i koj k*r imate od vashata pozitivnost!?,...koga bi bile barem tretina k'o mene,...ke vi bide barem polovina podobro,...a,od nepotkrepena pozitivnost,...nema nikakva korist,...ama,toa treba da go sfatite najprvo,...pa ,posle da se djapate na takvi kako mene,...a,gi ima i toa premnogu,...samo shto si kjutat i si traat,...e,pa,...taka i i im treba na site,...koga se ,..budali,...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 16:57
брза друже се најдобро за тебе ама па да бидам негативец немам намера заш само ке се живцирам вака сум во стилот ова е реалноста а за другото боли ме уво
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 16:57
Originally posted by brza brza напиша:

i koj k*r imate od vashata pozitivnost!?,...koga bi bile barem tretina k'o mene,...ke vi bide barem polovina podobro,...a,od nepotkrepena pozitivnost,...nema nikakva korist,...ama,toa treba da go sfatite najprvo,...pa ,posle da se djapate na takvi kako mene,...a,gi ima i toa premnogu,...samo shto si kjutat i si traat,...e,pa,...taka i i im treba na site,...koga se ,..budali,...


SE SOGLASUVAM DEKA TREBA DA BIDES KRITICEN MEGUTOA NE I NEGATIVEN.
AKO SAKAS KE TI OBJASNAM NA STO MISLAM:
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 17:02
aj da vidam shto ti e razlikata,...намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 17:05
jas samo ja konstatiram situacijata,...koga ne mozam da vlijaam na nea,...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 17:08
KRITICEN E KOGA KRITIKUVAS NEKOGO I RABOTIS NA TOA DA SE POPRAVI. VO MEGUVREME UZIVAS VO POZITIVNATA STRANA NA ZIVOTOT.

A NEGATIVEN E KOGA NE MRDAS SO PRST I SIRIS TAKVA ENERGIJA.
OSVEN TOA NE SI SPOSOBEN DA GI VIDIS POZITIVNITE RABOTI, I OSVEN CRNO DRUGA BOJA NEGLEDAS.
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 17:11
Originally posted by brza brza напиша:

jas samo ja konstatiram situacijata,...koga ne mozam da vlijaam na nea,...


SEKOJ OD NAS VLIJAE NA SVOJ NACIN.

BEZ RAZLIKA MNOGU ILI MALCE DOBRO E DA DADEME TOA STO MOZEME.

TOA E ISTO KOGA NA NEKOJ PROSJAK KE MU DADES 5 DENARI, SO NIV NEMOZE DA SI KUPI LEB AMA AKO 10 LUGE MU DADAT PO PET DENARI TOGAS KE IMA ZA KUTIJA BOSS.

USTE DESET KE SE NAPIE RAKIICKA,

USTE DESET I KE SI KUPI LEB,

ZATOA NE VIKAJ DEKA ZA DJABE E AKO GO NAPRAVIS TVOJOT DEL.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 50>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,609 секунди.