IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - Предлози за типување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Предлози за типување

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3839404142 89>
Автор
Порака
rudarac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rudarac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2009 во 00:33
ставете за денеска некој сигурни натпревари заш мене се за една ме зеза

Изменето од fiks - 22.Мај.2009 во 00:55
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2009 во 03:58
Vitkovice 1
 
Troja 1
 
Dundalk- St. Patricks  GG
 
Roda 1
 
Turkiyemspor- Magdeburg GG
 
Hacken- Helsinborg GG
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
rudarac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rudarac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2009 во 14:08
Originally posted by rudarac rudarac напиша:

ставете за денеска некој сигурни натпревари заш мене се за една ме зеза
ok fiks {izmenata e prifatena jas se izvinuvam}
Кон врв
rudarac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rudarac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2009 во 14:12
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Vitkovice 1
 

Troja 1

 

<SPAN ="padr">Dundalk- St. Patricks  GG</SPAN>

<SPAN ="padr"></SPAN> 

<SPAN ="padr">Roda 1</SPAN>

<SPAN ="padr"></SPAN> 

Turkiyemspor- Magdeburg GG

 

Hacken- Helsinborg GGke gi uplatam drugra 100 ke zalepam pa so bide neka bide
so gospod napred
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2009 во 22:37
se odnopakuтага
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2009 во 22:38

Без нервоза Црно,вака ко мене не уплаќај и мирна глава.

Немам од неделата уплатено ништоголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2009 во 00:08

ke napravime edno dobitno za vikendov fiks, ke vidis....

milan sekako go igram a i juventus izgleda...ke razgledam vecerva ubavo
 
za utre wolfsburg 1 i atletiko madrid 2...samo ke vidam ubavo, ima interesni utakmiciголемо%20гушкање
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2009 во 14:19
Е ова уплатив за денес Црноока.
 
Волфсбург  1
Бордо         1
Ле Ман        1
Прибрам     1
Спарта П.    1
Атлетико М.  2
Хетафе        1
Севиља       1
 
Квота има 37,29 ,добивката изнесува 7769  денари.
Се ризични натпревари се ова,некои имаат и паднати квоти па пробај имаш време уште еден саат за комбинацијавасреќа
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2009 во 14:52
Originally posted by fiks fiks напиша:


Волфсбург  1Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2009 во 18:25
плазење%20злонамерноплазење%20злонамерноплазење%20злонамерноплазење%20злонамерноплазење%20злонамерно
 
За секој гол од Волфсбург по едно Вардарголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2009 во 20:17
Jasno bese, sve dogovoreno se ocekuvase.

Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2009 во 20:20
Е што беше договорено Вардар?
Баерн си прокоцка многу натпревари и титулата за Волфсбург е потполно заслужена.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
rudarac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rudarac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2009 во 00:37
se kaam zas ne go uplativ volzburg

Кон врв
rudarac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rudarac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2009 во 00:40
fiks ke tepa li nukasal ????
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3839404142 89>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.