IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Што треба да има вистинскиот маж?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што треба да има вистинскиот маж?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 46>
Прашање: Што треба да има вистинскиот маж?
Одговор Гласови Статистика
17 [16,50%]
35 [33,98%]
4 [3,88%]
3 [2,91%]
4 [3,88%]
7 [6,80%]
7 [6,80%]
26 [25,24%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 19:40
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

VISTINSKI...a ima li nevistinski mazi... nejse
...da ima strplivost koga zenata si sedi na idividi, a doma nema rucek...голема%20насмевка
...ako nema rucek...da poraca... i da ne komentira mnogu...изненадување
...da i donese cvekje na zenata...zatoa shto zabelezal deka nekoj ja iznerviral na idividi...голема%20насмевка
...da stane na sabajle... da ja zagree kolata... da si ja odnese sakanata na rabota... oti vo Skopje nema mesto za parkiranje...a i policajcite imaat norma za ispolnuvanje pa kaznuvaat se zivo i divo...збунетост
....da ne prashuva mnogu zoshto mu ja zema negovata kartica...i da ne se cudi kade e nejzinata kartica...i zoshto e prazna... (ova se podrzabira)плазење
... da ne se sili mnogu...oti treba da znae deka GOSPOD TREBA DA CUVA OD ZENSKA BELJA...лутина
...da ne ja fali mnogu majka mu kako ubavo gotvela...iii bila dobra domakjinka... oti prestoi opasnost da bide teletransportiran tamu.... iii deka ne e problem i kaj sv. Petar na poklonenie da bide praten... viza e viza...segde vazi...среќа
... da si pazari po spisokot...i da ne se prashuva  MAGARE LI SUM JAS ILI ... koga odgovorot si go znae....бакнеж
...da ne gi slusha shto pravat drugite mazi... ta neli sekoj si e GAZDA VO SVOJA KUKJA....задоволство
..auuuu...dosta e...kje me utepaat...






газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
srcka kaj ima takov, poracaj edno parce i za mene




се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
ТХЦ Манге Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 10.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 99
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ТХЦ Манге Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 20:06
Море... дур имаше пправи мажи изгледаа вака ( сега останавме малцинство и паднавме во заборав пред налетот на скопско метеросексуални ЛОЛ - педерчиња ЛОЛ) :
-Дакле... Се пијанам 2-3 пати неделно... минимум... дувам ко ке сакам но не често...
кучката не добива денар... пошо е кучка и не заслужува...
одам пијан и ако не ја ремпам силно тогаш можно е и некој малтер- шамар да играт...
Ако многу многу ми кажвит соној- шамар
Ако не е расположена за секс- шамар
Ако , дур свршам и се гледат долго - свршвам и клоца в гс...
Не смее да ме вознемирува дур гледам фудбал или играм бељот...
Излегвам со кого сакам и колку сакам- не смее да дава примедби..
-Ако нема доволно гардероба или шминки или и требаат пари- ја терам да бара работа со волшебниот збор- МРШ!!!
- Ако и рекле дека ме виделе со друга - а јас речам не- се разбира дека не ме виделе со друга туку и љубоморат и сакаат да ни расипат...
-Секоја превара е казлива со смрт- во најмала рака - шишање ќељава...
-Должна е да ме перит и да куват... а не да ми прајт кариера- пошо - едноставно не е створена за тоа а башка то- зад секој успешен маж - стојт успешна жена.. нека се задоволи со то...
-Во друштво е молчелива и секојпат јас го имам првиот збор...
-Тресење глупости пред мој другари- ке ја чини забрана за излез едно 3-4 месеци со цел вокабуларно да се усоврши... Ако и се повторит таа грешка- добива траен одказ....
- Секој и најмал детаљ на несреденост или нехигиена- се исправува со пликање од моја страна и клоца....

ЕЕЕ - тоа беа времиња.... сега се кариеристки и штуки.. а ке завршет мизерно скоро сите во бездната на заборавот - ама со една втренчена мисла : која п**ка бев ееееејјјјјј!!!!!
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 18:56
Zena pokraj nego.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 19:13
Originally posted by ТХЦ Манге ТХЦ Манге напиша:

Море... дур имаше пправи мажи изгледаа вака ( сега останавме малцинство и паднавме во заборав пред налетот на скопско метеросексуални ЛОЛ - педерчиња ЛОЛ) :
-Дакле... Се пијанам 2-3 пати неделно... минимум... дувам ко ке сакам но не често...
кучката не добива денар... пошо е кучка и не заслужува...
одам пијан и ако не ја ремпам силно тогаш можно е и некој малтер- шамар да играт...
Ако многу многу ми кажвит соној- шамар
Ако не е расположена за секс- шамар
Ако , дур свршам и се гледат долго - свршвам и клоца в гс...
Не смее да ме вознемирува дур гледам фудбал или играм бељот...
Излегвам со кого сакам и колку сакам- не смее да дава примедби..
-Ако нема доволно гардероба или шминки или и требаат пари- ја терам да бара работа со волшебниот збор- МРШ!!!
- Ако и рекле дека ме виделе со друга - а јас речам не- се разбира дека не ме виделе со друга туку и љубоморат и сакаат да ни расипат...
-Секоја превара е казлива со смрт- во најмала рака - шишање ќељава...
-Должна е да ме перит и да куват... а не да ми прајт кариера- пошо - едноставно не е створена за тоа а башка то- зад секој успешен маж - стојт успешна жена.. нека се задоволи со то...
-Во друштво е молчелива и секојпат јас го имам првиот збор...
-Тресење глупости пред мој другари- ке ја чини забрана за излез едно 3-4 месеци со цел вокабуларно да се усоврши... Ако и се повторит таа грешка- добива траен одказ....
- Секој и најмал детаљ на несреденост или нехигиена- се исправува со пликање од моја страна и клоца....

ЕЕЕ - тоа беа времиња.... сега се кариеристки и штуки.. а ке завршет мизерно скоро сите во бездната на заборавот - ама со една втренчена мисла : која п**ка бев ееееејјјјјј!!!!!
 
words of wisdom...доста%20е
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 19:29
голем полов орган 26 [46,43%]

пола од испитаничките одговориле голем полов орган.
демек тоа бараат...море.....
а се кладам дека би биле и со маж со мал полов орган ама со дебело ќесе......оти бе не сте реални?.....ццццццццц..


секоја чест на овие пари 7 [12,50%] ,барем реални се.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 19:35
Vistinskiot maz ne gi resava dilemite vaka ami vaka:










Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 19:44
муда-во прав смислол на зборот. муда да се носи со некои факти.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 20:04
ко ќе ја гледам анкетава од време на време ме чуди кои се тие бе припаднички на понежникот пол кои на анкетава одговориле демек вистинскиот маж треба да има определена боја на очи и должина на коса...подебилски одговор не можам да замислам,која глупост човече...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2008 во 02:28
Храброст, искреност и мудрост .........
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2008 во 02:35
Кожувче, ѕиври и пари........
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 14:07
... да знае да ги поместува границите, а сепак да има чувство за мерка.

Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 14:21
da ima...da ima...
ma sto da vi objasnuvam,
da vi pratam slika???трепкање
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 14:21
Mene.
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 21:59
Dovolno ljubov da podari na ZENATA STO JA SAKA....
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 46>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.