IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Најсекси водителка или презентерка на ТВ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најсекси водителка или презентерка на ТВ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 18>
Автор
Порака
bile_mk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bile_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2008 во 23:58
Татјана
Кон врв
jenny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 144
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jenny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 10:27
Od voditelkite Lila, Ivanna(od A1 Ekskluziv) i Marija Stojnik,
a od TV prezenterkite Tatjana Stojanovska i Biljana Debarlieva (A1)
Ljubovta e centar na Univerzumot
Кон врв
-B-lue E-yes- Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 111
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај -B-lue E-yes- Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2009 во 18:42
Билјана Дебарлиева оф корс
Кон врв
MIJATA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MIJATA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2009 во 23:37
Ana Zdravkovska
Кон врв
Ssssssssssssss Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 197
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ssssssssssssss Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2009 во 20:57
Ovaa Helena e mn jaka Lila e klasika
Кон врв
sapkar Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sapkar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2009 во 21:04
anita zdravkovska novata prezenterka na kanal 5, mi se cini deka taka se vika i ubavicata od alfa koja vodi emisija za glamur, domasno ureduvanje...ne mi teknuva kako se vikam, moze ima i nekoi drugi, ama...
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 00:08
Nikoja
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
SRNA_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SRNA_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 22:03
Ама баш НИКОЈА!
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 22:14
Татјана е секогаш средена и се е на место кај неа........
а колку е секси
Кон врв
Емче Кремче Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Емче Кремче Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2009 во 08:55
Originally posted by ванчо-2006 ванчо-2006 напиша:

За мене лично,најсекси,најсимпатична и најомилена е МЕЛИТА РАКИЌЕВИЌ,водителката на емисијата за домашни миленичиња Би сакал да ги видам и вашите размислувања!
По се изгледа,моето прашање не било доформулирано.Мислев на
нашите,а не на странските водителки.========


Neznam dali gledase pred nekoe vreme, dve devojcinja so mal zlaten retriver i gostuvaa. Epa tie dve devojcinja bevme jas i sestra mi. I da ti kazam, ako ne si ja videl u zivo, ne gubis mnogu
Na televizija stvarno izgleda top, ama od blisku i ne bas. Ne sum masko, i zatoa ke dadam mislenje od zenska gledna tocka. Mene najsimpaticna mi e taa so vodi BebeMagazin. Neznam kako se vika, ama stalno e sredena i stvarno ima mila faca. I nea ja vidov, ama kaj nea nema tolku sminka kako kaj Melita   
Кон врв
bojan nasamo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan nasamo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2009 во 18:37
mene mi e najseksi voditelka helena roza voditelkata na faci i ekskluziv
Кон врв
me haces falta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај me haces falta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2009 во 22:44
VESNA PETRUSEVSKA!!!
Кон врв
THEPRINCESS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај THEPRINCESS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2009 во 15:14
Gi ima mnogu, aj eve ke gi izdvoam Tatjana(eks Grujovska), Biljana Debarlieva, Lila, Eleonora (od mtv) itn.
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2009 во 09:30
ZA MENE NAJSEKXI E LILA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.