IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Најсекси водителка или презентерка на ТВ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најсекси водителка или презентерка на ТВ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 18>
Автор
Порака
ванчо-2006 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ванчо-2006 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Најсекси водителка или презентерка на ТВ
    Испратена: 07.Март.2008 во 21:55
За мене лично,најсекси,најсимпатична и најомилена е МЕЛИТА РАКИЌЕВИЌ,водителката на емисијата за домашни миленичиња Би сакал да ги видам и вашите размислувања!
По се изгледа,моето прашање не било доформулирано.Мислев на
нашите,а не на странските водителки.========

Изменето од ванчо-2006 - 18.Март.2008 во 21:23
СЕГА ЗНАМ ДЕКА НИШТО НЕ ЗНАМ
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 00:18
ma,....mirna maras,...na htv,................go udaviv vekje so nea!голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
nena34 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1435
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena34 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 14:58
Definitivno najsexsi dama e Tatijana Stojanovsaka A1
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2008 во 00:41
Originally posted by ванчо-2006 ванчо-2006 напиша:

За мене лично,најсекси,најсимпатична и најомилена е МЕЛИТА РАКИЌЕВИЌ,водителката на емисијата за домашни миленичиња Би сакал да ги видам и вашите размислувања!


stvar na vkus :melita prvo e so govorna mana a za stilot na oblekuvanje da ne zboruvam kako novogodisna elka e a kako biznismen so zivotincinja ?mi prodade macka so zdravstnena kniska mesto pedigre -i istoto go cekam poveke od 5 godini.
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2008 во 22:22
Tesko e da se kaze za kaj nas..a ako sakate da vi nabrojam nekoi od italijanskite voditelki,pa videte so e sexy voditelka(samo ne im gi znam iminjata)..toa ti se voditelki koi se grizat za sebe za svojot izgled
Кон врв
baso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај baso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2008 во 14:56
Vedrana od meteo na kanal 5
Кон врв
Zaspana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 429
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaspana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 21:22
Lila
Кон врв
arsin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај arsin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 23:27
pojma nemam kako se vika.mislam deka ja vodi onaja emisijana za vencavki vo belo misla deka bese.
Strasna e ima telo bomba.nafaca zakon.Se samo cickitemi se vrtat vo glata abe zakon pa koj so saka neka reci
Кон врв
TafTabiT Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TafTabiT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 21:05
hmmm..... ja mislam deka "naj dobra p**ka" megju voditelkite e bojan 13 [:-&] !!!
http://www.treklens.com/members/taftabit/
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 21:15

Не ми текнува на ниедна во моментов

Зар е могуче да немам фејворит?







Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 10:12
Originally posted by arsin arsin напиша:

pojma nemam kako se vika.mislam deka ja vodi onaja emisijana za vencavki vo belo misla deka bese.
Strasna e ima telo bomba.nafaca zakon.Se samo cickitemi se vrtat vo glata abe zakon pa koj so saka neka reci


Се мислев која да ја посочам, а откако го прочитав постов, се сетив!!
Така е, точно таа водителка е бомба, нема што, ама незнам како се вика и јас!!1
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 10:19
Jasminka Anevska, Mina (eks daj pobrzaj sega vodi neso na telma),I voditelkata na Bez Pardon na Mtv,neznam kako se vika tie tri !!!!odma gi zimam za mene :)
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 14:50
KUKOC7  kaj si ti, Sonce? Long time no see
Veni Vidi Vici
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 22:26
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Originally posted by arsin arsin напиша:

pojma nemam kako se vika.mislam deka ja vodi onaja emisijana za vencavki vo belo misla deka bese.
Strasna e ima telo bomba.nafaca zakon.Se samo cickitemi se vrtat vo glata abe zakon pa koj so saka neka reci


Се мислев која да ја посочам, а откако го прочитав постов, се сетив!!
Така е, точно таа водителка е бомба, нема што, ама незнам како се вика и јас!!1
 
  Девојката се вика...Марија Стојниќ.................голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.