IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што ве пали?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што ве пали?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 24>
Автор
Порака
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2009 во 15:48
crvena tanga i dobro gazeголема%20насмевка
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 09:31
na dobro gaze....
nizok struk farmerka.....
i crna kosula...
na dobro ramo...


Изменето од bijonse1 - 25.Април.2009 во 09:31
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 16:47
me palese eden vo srni bokserici

i seuste me pali ko ke se podsetam

pa mi ide da pustam Hustler
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2009 во 19:44
зборовите.
Кон врв
zambija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zambija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2009 во 22:03
KOMSIFKATA OD KARSI MENE KOGA KE SE NAVEDNI,A CICKITE MU PAGAAT DO KOLENICI,A IMA DLABOKO DEKOLTE I GOLEMI PUPKI,GRADI CVRSTI KAKO STENA I KOLKOVI SIROKI KOLKU PELAGONIJA,A GAZOVI POGOLEMI OD POPOVA SAPKA
Кон врв
Popi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Popi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 15:19

Pa....poveke raboti. голема%20насмевка  Na primer, visok, so dobar stas...dlabok mashki glas...dobri maniri sprema zhenskoto (vo smisol da si go ceni toa shto go ima) a i da znae da te ugasi...koga ke te "zapali". трепкање намигнување среќа

 
 
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 15:29
Необјаснива хемија: нешто што го има во некој негов збор, поглед, допир...мечтаење
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 20:27
Nadvor svetka,grmi, vrne, ja mokar do gola koza i me tesi sto ke moram da se soblecam skroz gol pred nea koga ke si dojdam
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2009 во 10:25
kako za pocetok , dobro e ..... sitnicite se mnogu biten element ...... edna iskra moze duri i pozar da predizvika среќа
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2009 во 09:30
nesto...
Кон врв
kiki_kiki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1267
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kiki_kiki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2009 во 13:25
DOBRA PREDNICA I ZADNICA

Изменето од kiki_kiki - 18.Мај.2009 во 13:26
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2009 во 18:36
komsikata...
љубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубов
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2009 во 23:14

На кои физички атрибути се палат жените трепкање

muscleman130906_700x471%20golema.jpg Мускулести раце, цврсти рамена, поглед кој заведува, и сочни усни, тоа се само некои машки атрибути кои ги излудуваат жените. Се разбира тука е и задникот кој мора да биде мал и цврст. Но кога е во прашање права љубов, повеќето од жените ќе се сложат дека на нивниот љубен се им се допаѓа. Баш поради тоа, некои делови од телото сигурно им се подраги од другите.

Издвоивме неколку најпопуларни машки физички атрибути кои ги привлекуваат жените и им пружаат најголемо задоволство, или само гледајќи ги или допирајќи ги.

Поглед кој заведува
Мајката природа  ви подарила големи очи кој заведуваат, долги трепки и изразени веѓи? Вие сте еден од среќниците бидејќи таинствениот и заводливиот поглед може да ја добие скоро секоја девојка. Прво нешто што повеќето од луѓето го заприметуваат  на машките се очите, и уште ако се заводливи и ако предизвикуваат, успехот е гарантиран.

Убави усни
Не посакуваат само машките,  усни како оние на Анџелина Џоли. И многу жени сакаат машки со полни сочни усни, не само поради убавиот изглед, туку и поради некои интимни задоволства со кои тие можат да се задоволат. Ретко која жена може да му одолее на Бред Пит и неговите сочни усни, но жените не се така критични, па не би се пожалиле ни на оние малку потенки усни како што се усните на холивудскиот заводник Метју МекКонахју.

Цврсти и јако обликувани рамена.
Едно истражување покажало дека жените кај мажите највеќе ги превлекува кога одат „фраерски“ со помрднување на рамената. Жената се сложува дека широките и убаво  градените  рамена се знак на сила и мажественост и баш тие им се најомилени . Цврстите рамена на кои се истакнуваат мускулите можат да бидат едни од вашите најомилени атрибути, а вашата  љубена со задоволство ќе си замислува  како цврсто ја гушкате и мазите.

Граден кош
Како и машките, и жените имаат слабост за градниот кош. Но, тие за разлика од машките кои често се палат на силикони , жените сакаат природно цврст  машки граден кош. Начинот на кој маицата или кошулата им паѓа преку градниот кош открива многу од тоа што мажот крие под маицата. Машките својата несовршеност за жал не можат да ја прикријат а ако мајката природа и гените не се склони, за саканиот изглед ќе мора да се и тоа како потрудат во теретана.

Испакнати бицепси
Покажуваат на сила, но и даваат на знаење дека машкото се грижи за своето тело. Цврстите машки раце ја скокоткаат имагинацијата на жената која со задоволство ќе си замислува како нејзиниот љубен ја подигнува и носи во спалната соба за да и ја исполни фантазијата.

Рамен стомак
Пивското стомаче не е секси. Машкиот стомак не мора да биде тврд како камен и мускулите не се императив, но секој може да се потруди и да одржува приближно рамен и негуван стомак. Можеби во овој случај машките дури би требало и да бидат потешки на златната средина, бидејќи плочките на  стомакот  можат да откријат нарцис кој непрекинато вежба и потоа си се воодушевува на својата слика во огледало.
  плазење


Изменето од bijonse1 - 26.Мај.2009 во 23:16
Кон врв
IzGubEnA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IzGubEnA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2009 во 23:21
zategnato gaze...zavodliv pogled...muskuli...ispaknati bicepsi...ramen stomak so plocki... ne baram mnogu neli

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 24>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.