IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Други хобија
  Активни теми Активни теми RSS - Зависен/на сум од...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зависен/на сум од...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 15>
Автор
Порака
TafTabiT Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TafTabiT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 21:47
zavisen sum od rabota posto mi pravat super kafe
http://www.treklens.com/members/taftabit/
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 21:51
НЕКОГАШ БЕВ ЗАВИСЕН ОД УБАВА БЕЛЕТРИСТИКА...МОЖЕВ СО ДЕНОВИ ДА ЧИТАМ...СЕГА СУМ ЗАВИСЕН ОД ТАСТАТУРАТА - МОЖАМ СО ДЕНОВИ ДА ПИШУВАМ...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 22:22
tokmu sega mi velat odmori ke gi dorasipes ocite od kompjuterot/lele male kolku me zali/.
znaci zavisnost postoi od droga,alkohol,cigari i pc.
idividi si go citkav so zadovolsvto no otkako se registrirav na forumcevo   ne zavisnost-BOLEST ama   kolku mi e ubavo koga ja boleduvam tuka so site vas pojma nemate

Изменето од super babicka - 24.Март.2008 во 22:23
Кон врв
Didi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Summer flower

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Didi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 19:19
zavisna sum od kompjuter (zaraza golema e),kafe i gigari ama i bez cokoladi ne mozam
Кон врв
iva_hot69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај iva_hot69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 19:38
od telefon...mobilen ili fiksen nezavisno
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2008 во 20:44
zavisna sum od kompijuter i televizor

mnjkl
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2008 во 20:49
.....od nesto sto ne treba da bidam....
Кон врв
petar_thegreat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Април.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај petar_thegreat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2008 во 21:18
forumdzivka збунетост
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2008 во 21:29
  AND...

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
DreamLady17 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamLady17 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 02:42
10 zavisnosti...hmm...

1.muzika
2.mackata
3.drugar mi,my VIF
4.internet
5.msn
6.moite obetki
7.mobilniot....i tolku mi teknuvaat sega,a sigurno gi imam poveke..
Кон врв
jelen4e Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jelen4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 21:10
1.shopping
2.telefon
3.internet
4.tracarenje + dobro kafence
5.cosmopolitan
Кон врв
ivi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 11:35
Zavisna sum od kompjuter,mobilen,kafe,od blagi raboti,bez razlika dali e cokolado ili nesto drugo,spienje,toa mi e loso,se zaboravam od spienje i od deckomi definitivno ima i drugi raboti sigurno ama ne mi teknuva sega
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 12:53
pa ima nekolku
muzika
informacii
cigari
mobilen bez nego ne izlagan, i ako skoro sekogas mi e "bez glasen" stelovan
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2008 во 00:05
majka mi

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.