IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Школо од бивш/сегашен партнер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Школо од бивш/сегашен партнер

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 15>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Школо од бивш/сегашен партнер
    Испратена: 26.Февруари.2008 во 14:44
Што сте научиле од вашиот/та бивш/а и сегашен/на партнер/ка ......карактеристики, навики, некое хоби, места...

јас позната ко чоек кој сака долги врски и да учи и прифаќа работи од еден мој бивш партнер научив многу работи околу суштината на животот, рок музиката, пишувањето, и сл.не%20вреден
а од еден мој друг бивши научив да јадам шопска со оцет, дека на регенераторот капачето секогаш е одоздолу, а и редовно ме дресираше чекање кога касни...исто така научив од него да се разбирам во ACID program, добацки, да слушам посебно еден инструмент додека свири цел бенд, и се околу рап. смеење
А од сегашниот тек сега учам мечтаење


Изменето од blueprayer - 26.Февруари.2008 во 14:52
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 14:59
Научив дека ако ми понудат орален секс сигурно има некоја заднинска скриена намера газење%20од%20смеење 
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 16:28
nisto
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
inessX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 405
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај inessX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 16:37
Nauciv deka treba da ziveam
od den na den bez plan sto ke
pravam koga ke se razbudam.
Nauciv da  go brkam zivotot
prebrzo se dvizi ama uspevam
Eden je i edinstven i maksimalno
go ziveam i uzivam vo nego
zasto ako mu popustis moze da bide
mnogu surov.

Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 16:47
Од бившите научив... ништо посебно...
Ама затоа од сегашниот... ехеее... многу работи, на пример да инсталирам игри (го намачив со ова), ме зарази со new age музика, ме научи да не се оптоварувам многу со некои префрлања од страна на одредени личности, затоа сега знам јас да добацувам , многу интересни работи за астрономија, ме научи да се ценам повеќе, проба да ме научи да решавам алгоритми (за жал ова само делумно му успеа)... и многу, многу други работи и допрва ќе учам уште.

Изменето од Monuska - 26.Февруари.2008 во 16:53
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2008 во 19:10
мојот сегашен ми рече ке ме учел да копам ровови збунетостне%20знамголема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2008 во 19:23
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

мојот сегашен ми рече ке ме учел да копам ровови збунетостне%20знамголема%20насмевка
ROGOVI?????? BLUE NEKA TE UCI
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2008 во 19:24
JAS OD BIVSHIOT NISTO ....
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2008 во 19:25
не рогови мила ровови
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2008 во 20:00
od bivsiot (idev so nego dva i pol meseci-najdolgo do sea)ako pocnev da ucam trebase u propast da idam-site poroci gi praktikuvase
a od drugi vaka bivsi ne sum ucela bash zasto site vrski mi bile so kratka "branova dolzina" pa nemav bash sansa dobro da gi zapoznaam momcite
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1689
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2008 во 20:00
a edno terba da se svati
ne ucite nishto od bivsh*te
uchite od sebe najveke
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2008 во 20:02
срц станува збор за навики и сл.голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1689
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2008 во 20:03
src, ne e toa ucenje na naviki, tuku kopiranje na naviki
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2008 во 20:04
хммм а да не е прифаќање? намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.