IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Најубав маж
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најубав маж

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 56>
Автор
Порака
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 13:45
Originally posted by bluebell bluebell напиша:

A NAJUBAV MAZ(za vas) KOJ E?

Kakvo prashanje e toa IQ, pa za mene se razbira mojot mazh, samo ne stavam slika za da ne mi zaviduvaat forumdjikive!намигнувањегазење%20од%20смеење
 
 
 
....МОРЕ ДА НЕ ТИ СЕ СМЕАТ...!ОВА ПОЛОГИЧНО Е НЕКАКО....голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 14:57
Originally posted by zagor zagor напиша:

Originally posted by bluebell bluebell напиша:

A NAJUBAV MAZ(za vas) KOJ E?

Kakvo prashanje e toa IQ, pa za mene se razbira mojot mazh, samo ne stavam slika za da ne mi zaviduvaat forumdjikive!намигнувањегазење%20од%20смеење
 
 
 
....МОРЕ ДА НЕ ТИ СЕ СМЕАТ...!ОВА ПОЛОГИЧНО Е НЕКАКО....голема%20насмевка
Ne znam po koja logika se vodish ti, ama ne si vo pravo!Od kaj ti idejata da go potcenuvash mojot vkus, a?изненадување
always look on the bright side of the life!
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 15:11
Originally posted by bluebell bluebell напиша:


   A NAJUBAV MAZ(za vas) KOJ E? Kakvo prashanje e toa IQ, pa za mene se razbira mojot mazh, samo ne stavam slika za da ne mi zaviduvaat forumdjikive!намигнувањегазење%20од%20смеење

И за мене најубав е оној мојон,ама не ставам слика да не се случи некоја коинциденција
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 15:13
Dobro de, mozhe sluchajno i nekoj drug misli deka tvojot mazhe najubav!намигнување
always look on the bright side of the life!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 15:15

...ЧОВЕЧКИ Е,И ЛОГИЧНО Е ДА СИ ГО САКАШ ОНОЈ СО КОГО СИ....ТУКА ДИЛЕМА НЕМА!..КОМЕНТАРОТ БЕШЕ ВО ВРСКА СО ВКУСОТ НА ЧЛЕНКИВЕ ОВДЕ...КОЈ И ДА ИМ СЕ ПОСТИРА ОД ТОП-ЅВЕЗДИТЕ Е НАЈУБАВ МАЖ,ЗА ОСТАНАТИТЕ НЕМААТ КОМЕНТАР ИЛИ ПОГРЕШНО КОМЕНТИРААТ,БЕЗ АНАЛИЗА НА ОСТАНАТИТЕ ОСОБИНИ.....!ТИ ПОСАКУВАМ УСПЕХ ВО ЖИВОТОТ!.мафтање

 
...за Bluebell


Изменето од zagor - 25.Февруари.2008 во 15:16
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 15:30
Blagodram zagor ........Isto taka ti posakuvam dolg i uspeshen zhivot!голема%20насмевка
always look on the bright side of the life!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 15:33
Originally posted by bluebell bluebell напиша:

Blagodram zagor ........Isto taka ti posakuvam dolg i uspeshen zhivot!голема%20насмевка


загор очекуваше да му посакаш многу жени во животот, ама изгледа мала си, па не ти текнува!
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 15:36
Тоа ќе е сигурно, ама ќе пораснам кај и да е!намигнување
always look on the bright side of the life!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 15:37
...НЕ Е МАЛА НЕ Е... ТИ СИ МНОГУ СТАРплазење
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 15:39
а ти, божемски, бесконечкно млад...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 15:42
...НЕ СУМ МЛАД,АМА НЕМАМ НАМЕРА ДА ОСТАРАМ!!!АХАХАХАХАХАХААААА..................голема%20насмевка!!!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 17:10
е да де, а низата со А ти почнува, како да водздивнуваш носталгично по нешто...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 21:24
ne treskajte gluposti tuku pishuvajte na temata i stavajte sliki!

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 21:30
НЕМА ПОТРЕБА, ТРИ ФОРУМЏИКИ ВЕЧЕ ЈА СИМНАЛЕ МОЈАТА ОД ИНТЕРНЕТ
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 56>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.