IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Со двајца во иста вечер ???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Со двајца во иста вечер ???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 20:19
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

последно нешто што чув,... е дека главните ,,типки и типци,, ( во наводници голема%20насмевка ) .... во една вечер се муваат со по двајца/две....  збунетост дали се тие јаки типци/типки или големи лузери ?? 
за една нова година бев во еден кафиќ , можда пред 8 години и се смував со три риби , чувството како тинејџер е супер , а повеќе се осеќаш казановски , гледано денес е едноставно смешно , мене не ме чуди денешниве деца што прават , јас можда на времето смував ама тие денес дупат по три во една вечер хахахах . како и да е , тоа е детско хранење на сопственото его . Мене лично не ме импресионира , зашто денес и не е тешко , мада и ден денес би го потхранил егото ама со две истовремено, задоволство во кревет разбира се , не за егзибиционизам , само од ќеф . Ако е јавно мислам дека е егзибиционизам ,некакво  безвезно истакнување во средината .
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 20:20
браво бе друже големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 20:24
големо%20гушкањееј блу , џоа јас че се прааам  главниот ЈЕБО задоволствозадоволствозадоволствоголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 20:25
ја не знам шо се вадиш овде добро знаеме и ја и ти кој фраер си во ПП големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 20:29

ма јас сум само обичен човек блу големо%20гушкање

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 20:32
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by girl15 girl15 напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

последно нешто што чув,... е дека главните ,,типки и типци,, ( во наводници голема%20насмевка ) .... во една вечер се муваат со по двајца/две....   збунетост дали се тие јаки типци/типки или големи лузери ??
CCC TOA SE CISTI GLUPOSTI NO SEKAKVI LUGE IMA

НО КОЈ КАКО И КОЛКУ МУ ТЕЖИ УМОТ.
DA DA NO SO DVAJCA NEMA DA POSTIGNE NISTO
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 20:34
а знаеш дека некои девојки не можат да живеат без повеќе мажи во нивниот живо а има девојчиња кои можат со еден аам само со еден , прашање на карактер е тоа
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 20:36
знам дека си обичен затоа и те поштуем големо%20гушкање се гледаме многу брзо голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 00:22
Еј навистина незнам како им успева само на некои луѓе. Не располагам со таков талент , дака да не знам што да искоментирам на темава
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 05:03
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Па после имале емоционални проблеми, конфузии, лоши сеќавања, комплекси... Да се чудиш ако немаат. Ги жалам луѓето (или поточно децата) што не знаат да си ги пазат чувствата, срцето, телото, интимата... Зошто за да бидеш со некого треба да дадеш нешто, макар и да е само еден мал бакнеж, нешто сепак споделуваш. А не да го дадеш на секој што таа вечер ти се допаднал или те забележал.


...среќа...

...ali ipak dva e povishe od edno...ma sho znam...vishe...puknav pa...газење%20од%20смеење
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 15:39
јас имам другарка која повеке пати го направила тоа но мене ич не ми се свиѓа
не ни сакам да замислам некој тоа мене да ми го прави стварно тоа не е во ред според мене
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 19:15
Originally posted by realna realna напиша:

јас имам другарка која повеке пати го направила тоа но мене ич не ми се свиѓа
не ни сакам да замислам некој тоа мене да ми го прави стварно тоа не е во ред според мене


Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 00:37
U temata " Dali bi sakale da imate seks so clenot nad vas ? "
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 23:06
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

последно нешто што чув,... е дека главните ,,типки и типци,, ( во наводници голема%20насмевка ) .... во една вечер се муваат со по двајца/две....  збунетост дали се тие јаки типци/типки или големи лузери ?? 



Повеќе настрани одошто јаки.голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,296 секунди.