IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Секогаш присутен
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секогаш присутен

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 237>
Автор
Порака
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 21:47
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Тамам да го дадам својот глас за Моира-гледам не е он лајн,се реков чекај да проверам за Бисерната-кога ја нема ни неа...БЛУ-честитам!
п.с. Мама кај си? И тебе те нема?
Дефинитивно сум го утнала тајмингот

Kako me nema???Ima tuka fina opcija-invizibleнамигнување
toa,koga ke te fati sram,pa si vikash k'o da ne sum tukaтрепкање





Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 21:49
koj што како ? дај не зезајте дечки ние сите сме преактивни голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 22:09
...трепкањетрепкањетрепкање...
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 22:17
Originally posted by mamma mamma напиша:


Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Тамам да го дадам својот глас за Моира-гледам не е он лајн,се реков чекај да проверам за Бисерната-кога ја нема ни неа...БЛУ-честитам!
п.с. Мама кај си? И тебе те нема?
Дефинитивно сум го утнала тајмингот
Kako me nema???Ima tuka fina opcija-invizibleнамигнувањеtoa,koga ke te fati sram,pa si vikash k'o da ne sum tukaтрепкање



leleeeeeee, i mamma kako jas, ne otkrivaj "slatki" tajni
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 13:45
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Тамам да го дадам својот глас за Моира-гледам не е он лајн,се реков чекај да проверам за Бисерната-кога ја нема ни неа...БЛУ-честитам!
п.с. Мама кај си? И тебе те нема?
Дефинитивно сум го утнала тајмингот



туу,... и јас сум била номинирана голема%20насмевкаголема%20насмевка

а мама пак се криеш ?? трепкање зошто така ,... видиш моира како јасно и гласно,... стално онлајн голема%20насмевка
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 13:50
nokeska bev anonimen clen na idividi ..........pocnav da se sramam
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 13:54
мене ме загрижува бројот на пораки загриженост рапидно ми се зголемува загриженостсмеење
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 14:36
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

мене ме загрижува бројот на пораки загриженост рапидно ми се зголемува загриженостсмеење
zs......moze 100 postovi za 10-tina minuti da se pisat....ne znaci toa deka cel den na forum si bila
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 14:44
тоа значи дека го копаш форумот голема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 15:27
Originally posted by moira moira напиша:

nokeska bev anonimen clen na idividi ..........pocnav da se sramam


изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување....moira....изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување. Ti MORASH  da si na forumov
zoshto si moderator....mora toa da pazish,koga se pishuvaat
postovi bez veze,...neli morash da brishesh...i to..
I mora da te gledaat deka si tuka,da se plashat...i nema da
pishuvaat shto ne treba,ili ke si rechat,eeeee,moira e tuka,aj da ne pishuvam gluposti  i onaka ke me brishe....ete takaтрепкањетрепкање
Ostaj me ti mene,jas ke si se krijam

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 15:31
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење....moira,....hahaha ne se krij maгазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење te gledam...намигнување

Изменето од mamma - 21.Февруари.2008 во 15:34

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 15:43
spored brojot na poraki i datumot na registracija mozam voda da vi nosam голема%20насмевка Ama mene me ima kako siva eminencija плазење


A kakvi se tie anonimni clenovi? Toa samo za privilegirani, a?


Изменето од sensei - 21.Февруари.2008 во 15:44
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 15:49
Daaaa...i jas toa sakav da prasham
Moze li nekoj da objasni???Kako se stanuva Anonimen???

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 15:55
па кога се логираш има две зелени тачки е втората ставија таму каде што не е голема%20насмевка знам глупаво објаснив ама мислам тоа беше под додади во активни корисници е треба на не да ја стаиш голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 237>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.