IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Вероисповед
  Активни теми Активни теми RSS - Одговор на исламот
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Одговор на исламот

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 20>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:28
[QUOTE=anakin] nikoj nema da ti se smee
cao NEMO [IMG]smileys_novi/103.gif" align="middle" alt="мафтање[/HIM
Кон врв
nikoj Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:30
Ej ako ne ti e interesna temava mozesh slobodno da se isklucish.A ako te navrediv za anakonda se zezav interesen si mi
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:32
Originally posted by nikoj nikoj напиша:

Ej ako ne ti e interesna temava mozesh slobodno da se isklucish.A ako te navrediv za anakonda se zezav interesen si mi


ne se navrediv
nego
ja utna skroz NEMO
znaes NEMO e mnogu pointeresen nik od nikoj
a znaci isto
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
nikoj Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:33
Pa znam,ne me uci ,a dokolku ne si se navredil drago mi e polesno ke spijam.
Кон врв
avramoskislave Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 08.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај avramoskislave Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:35
Еве еден пример. Ако направи некој злодело Албанец и ако полиција го уапси одма се збори дека полицијата е брутална иако тој осуденик има убиено, продавано дрога, силувано и сл. муслиманите (Албанците) го штитат и поддржуваат или пак ако е во бегсто никој Албанец нема смелост да го предаде или каже, се плаши да го каже. Прашањето е од што се плашат ако муслиманството не го поддржува насилството зошто ги бранат. Затоа реков колку се прави муслиманите затоа што ги оправдуваат ваквите постапки.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:35
Originally posted by nikoj nikoj напиша:

Pa znam,ne me uci ,a dokolku ne si se navredil drago mi e polesno ke spijam.



ahhahahhahahahahhahaha

ma nemojгазење%20од%20смеење

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:37
Originally posted by avramoskislave avramoskislave напиша:

Еве еден пример. Ако направи некој злодело Албанец и ако полиција го уапси одма се збори дека полицијата е брутална иако тој осуденик има убиено, продавано дрога, силувано и сл. муслиманите (Албанците) го штитат и поддржуваат или пак ако е во бегсто никој Албанец нема смелост да го предаде или каже, се плаши да го каже. Прашањето е од што се плашат ако муслиманството не го поддржува насилството зошто ги бранат. Затоа реков колку се прави муслиманите затоа што ги оправдуваат ваквите постапки.



lele so ti treba ova
so se mucis
se gleda si zelen tuka na forumov
aj odi na temi kade moze da se zabavuvas a ne nerviras

kje spiel mirno kako da ne
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
nikoj Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:40
Ej,a da ne zaode.Ti mi raskazuvash za poedinci ili takvo neshto.Ti kazav ne gi smetaj muslimanite(Albancite) za monstrumi.Ova ti shto mi go kazuvash me potcetuva na inserti od film,a celiot fil ne ti e prikazan.Zasto kaj Makedoncite ili ajde kaj drugite narodi nema vakvo neshto.Poedinci koj vrshat kriminalni raboti,ili samo kaj Albancite go ima.Ste se fatile samo za niv.
Кон врв
avramoskislave Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 08.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај avramoskislave Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:41
@Анакин

во право си дека нетреба да се замарам и нервирам, ама тоа е, кога би живеел во Те можеби би ме разбрал.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:42
Originally posted by avramoskislave avramoskislave напиша:

@Анакин

во право си дека нетреба да се замарам и нервирам, ама тоа е, кога би живеел во Те можеби би ме разбрал.


slave големо%20гушкање
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
avramoskislave Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 08.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај avramoskislave Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:44
@Nikoj

Јас не реков дека Македонците и другите се цвеќиња, туку зошто Албанците ги поддржуват Албанските криминалци т.е. ги заштитуваат. Ретки се тие што ќе ги осудат скоро и да ги нема. А кај други ќе најдеш и такви што ќе осудат.
Кон врв
nikoj Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:45
Pa preselise poubavo mozda ke ti bide.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:45
Originally posted by avramoskislave avramoskislave напиша:

@Nikoj

Јас не реков дека Македонците и другите се цвеќиња, туку зошто Албанците ги поддржуват Албанските криминалци т.е. ги заштитуваат. Ретки се тие што ќе ги осудат скоро и да ги нема. А кај други ќе најдеш и такви што ќе осудат.


jas kje ti odgovoram

za da bides miren i ne se zamaras mnogu

zatoa so verata im e povazna od covecnosta

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 01:46
Originally posted by nikoj nikoj напиша:

Pa preselise poubavo mozda ke ti bide.


BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO NEMOOOOOOOOOOOOOOO
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 20>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.