IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Најдобрите суперглупави вицови!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најдобрите суперглупави вицови!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 31>
Автор
Порака
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2008 во 03:09
si bile dve kucinja,ednoto se ceska a drugoto se slovackaголема%20насмевка
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2008 во 03:23
аа овој стар ти е втор пат го пиша голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2008 во 05:11
eejjjjj sega mi tekna na eden star dobar vic:
 
 
se vozele dve musicki na eden motor i ednata kazala stooooj mi vleze musicka vo okoголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Sveto Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 90
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sveto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2008 во 16:08
dali znaevte deka chak noris ja izmislil lazicata zasto ubivanjeto so noz mu bilo mnogu lesno....изненадување
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2008 во 21:43

Господ ги создал мажот и жената од глина им вдахнал дух се осврнал и му рекол на мажот:,,Ти си совршен... а ти жено оди нашминкај се"плазење

Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
Sveto Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 90
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sveto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 14:55
si bil nekoj zarazen od grip dosol uste eden i pravele epidemija...
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 14:58
Си биле 2 ЦД-иња и одејќи по улица сретнале една грам. плоча и ја прашуваат:
-’’Абе, уште си на игла?!?’’
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 10:09
Си бил Мујо и секој ден одел кај Фата на работа во бутик да и досаѓа и Фата нон стоп го бркала: Мујо оди си ми пречиш. И Мујо и рекол: ќе видиш ти ќе видиш некој ден ќе трчаш по мене. И некој ден Мујо изнервиран оди кај Фата на работа во бутикот и грабнува пар фармерки под јакна и истручува бега и Фата стрчала по него: Мујо врати ги фармерките Мујооооооо. И Мујо трчајки и вика: ти реков еден ден ќе трчаш по мене.голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 10:09
Си биле двајца ќељави и се корнеле за косаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 11:06
СИ БИЛЕ ДВАЈЦА ( И СЕУШТЕ СЕ) ГЛУВИ И СЕ СРЕТНАЛЕ ПРЕД КИНО.
= КАДЕ, НА КИНО? - ПРАШАЛ ЕДНИОТ.
- НЕ , НА КИНО, - МУ ВЕЛИ ДРУГИОТ
- А ЈАС МИСЛЕВ НА КИНО ЌЕ ОДИШ - РЕКОЛ ПРВИОТ.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 04:39
Влегуваат двајца во паб и седнуваат на шанк.
Едниот нарачува пиво, а другиот СЕ ПРЕТВАРА У АЈКУЛА
И ПОЧНУВА ДА МАСАКРИРА СВЕ ЖИВО ВО ПАБОТ!!!    
И додека ајкулава гризе низ пабов, (а гооолем тоа пабот, да ти имало се’, од деца, баби, дедовци, до конвенции на калуѓерки ем извидници)
крвишта на сите страни, органи висат по лустери, обезглавени тела играат на шипка,
а овој што пие пиво мртов ладен вади мртва риба од под пазуви, го пребија на мртво
шанкерот, се врти накај ајкулата и ја прашува:
“Сакаш помфрит со овој?“

Поглуп виц неам видено

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Февруари.2008 во 12:12
si bile dva vica,edniot kratkometrazen,drugiot dolgometrazenголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2008 во 08:46
zaljubeniot zabolekarголема%20насмевка
 
 
-me saka,ne me saka,me saka,ne me saka.....
-doktore,ostavete mi gi na mira zabite!!!!голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2008 во 15:54
Originally posted by Goddes of Chaos Goddes of Chaos напиша:

Господ ги создал мажот и жената од глина им вдахнал дух се осврнал и му рекол на мажот:,,Ти си совршен... а ти жено оди нашминкај се"плазење...големо%20гушкање...


...Cvetko, otishol da bere cvekinja vo tunel, naisol vozot i go zgazil...газење%20од%20смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.